lxsession-lite 0.3.6 - en to cs translation catalogue (158 entries)

en: Custom message to show on the dialog
cs: Vlastní zpráva zobrazená v dialogu

en: message
cs: zpráva

en: Banner to show on the dialog
cs: Pruh zobrazený v dialogu

en: image file
cs: Soubor obrázku

en: Position of the banner
cs: Poloha pruhu

en: Error: %s
cs: Chyba: %s

en: <b><big>Logout %s %s session ?</big></b>
cs: <b><big>Odhlásit se z relace %s %s?</big></b>

en: Sh_utdown
cs: Vy_pnout

en: _Reboot
cs: _Restartovat

en: _Suspend
cs: _Režim spánku

en: _Hibernate
cs: _Hibernace

en: S_witch User
cs: P_řepnout uživatele

en: L_ock Screen
cs: _Uzamknout obrazovku

note: Create the Logout button.
en: _Logout
cs: _Odhlásit se

en: Enabled
cs: Zapnuto

en: Application
cs: Aplikace

en: Error
cs: Chyba

en: Information
cs: Informace

en: Authentication failed!
    Wrong password?
cs: Nepodařilo se ověřit!
    Nesprávné heslo?

en: Password:
cs: Heslo:

en: Group: %s
cs: Skupina: %s

en: Desktop Session Settings
cs: Nastavení sezení

en: Applications automatically started after entering desktop:
cs: Automatické spuštění aplikací:

en: Automatically Started Applications
cs: Automaticky spouštěné aplikace

en: Window Manager:
cs: Okenní manažer:

en: Command line used to launch window manager
    (The default window manager command for LXDE should be openbox-lxde)
cs: Příkazový řádek použit ke spuštění
    (Výchozím příkazem pro LXDE by měl být openbox-lxde)

en: <b>Warning:</b> Do <b>NOT</b> touch this unless you know exactly what you are doing.
    
    <b>NOTE:</b> This setting will take effect on next login.
cs: <b>Varování:</b> <b>NEDOTÝKAT SE</b> pokud opravdu nevíte, co děláte.
    
    <b>Poznámka:</b> Nastavení se projeví při příštím přihlášení.

en: Advanced Options
cs: Rozšířené možnosti

en: Authentication
cs: Ověření

en: Identity:
cs: Identita:

en: File Manager
cs: Správce souborů

en: Reload
cs: Nahrát znovu

en: More
cs: Více

en: Terminal manager
cs: Správce terminálu

en: Webbrowser
cs: Prohlížeč internetu

en: Email
cs: E-mail

en: Communication 1
cs: Komunikace 1

en: Communication 2
cs: Komunikace 2

en: Widget 1
cs: Doplněk 1

en: Launcher manager
cs: Správce spouštění

en: Screenshot manager
cs: Správce snímků obrazovky

en: PDF Reader
cs: Čtečka PDF

en: Video player
cs: Přehrávač obrazu

en: Audio player
cs: Přehrávač zvuku

en: Image viewer
cs: Prohlížeč obrázků

en: Text editor
cs: Textový editor

en: Archive
cs: Archiv

en: Charmap
cs: Mapa znaků

en: Calculator
cs: Kalkulačka

en: Spreadsheet
cs: Tabulkový kalkulátor

en: Document
cs: Dokument

en: Webcam
cs: Kamera

en: Burning utility
cs: Vypalování

en: Notes utility
cs: Poznámky

en: Disks utility
cs: Disky

en: Tasks monitor
cs: Sledování úkolů

en: Launching applications
cs: Spouštění programů

en: Windows Manager
cs: Okenní správce

en: Dock
cs: Panel

en: Composite Manager
cs: Kompositní správce

en: Desktop Manager
cs: Správce plochy

en: Screensaver
cs: Spořič obrazovky

en: Power Manager
cs: Správce napájení

en: Network GUI
cs: Síťové rozhraní

en: Lock screen manager
cs: Správce uzamykání obrazovky

en: Audio manager
cs: Správce zvuku

en: Workspace manager
cs: Správce prostředí

en: Quit manager
cs: Ukončit správce

en: Upgrade manager
cs: Aktualizovat správce

en: Clipboard manager
cs: Správce schránky

en: Security (keyring)
cs: Bezpečnost (kroužek na klíče)

en: Core applications
cs: Základní aplikace

en: Disable autostarted applications ?
cs: Zakázat automaticky spouštěné programy?

en: <b>Settings</b>
cs: <b>Nastavení</b>

en: <b>Manual autostarted applications</b>
cs: <b>Ručně spouštěné aplikace</b>

en: <b>Known Applications </b>
cs: <b>Známé programy</b>

en: Autostart
cs: Automatické spuštění

en: Laptop mode
cs: Režim přenosného počítače

en: <b>General settings</b>
cs: <b>Obecná nastavení</b>

en: <b>Dbus</b>
cs: <b>DBus</b>

en: Type
cs: Typ

en: Menu prefix
cs: Předpona nabídky

en: Apply
cs: Použít

en: <b>Environment</b>
cs: <b>Prostředí</b>

en: Mode
cs: Režim

en: Layout
cs: Rozvržení

en: Variant
cs: Varianta

en: Options
cs: Volby

en: <b>Keymap</b>
cs: <b>Přiřazení kláves</b>

en: Settings
cs: Nastavení

en: Manage applications loaded in desktop session
cs: Správa aplikací spuštěných při sezení

en: Default applications for LXSession
cs: Výchozí programy pro LXSession

en: Change the default applications on LXDE
cs: Změnit výchozí programy pro LXDE

en: Policykit Authentication Agent
cs: Policykit ověřovací agent

en: Update lxsession database
cs: Aktualizovat databázi lxsession

note: Widget content:
en: The database is updating, please wait
cs: Aktualizuje se databáze. Počkejte, prosím

en: LXSession configuration
cs: Nastavení LXSession

note: Common string
en: Manual Settings: Manually sets the command (you need to restart lxsession-default-apps to see the change)
cs: Ruční nastavení: Ručně nastaví příkaz (Abyste viděl změnu, musíte spustit lxsession-default-apps znovu)

en: Session : specify the session
cs: Sezení: Stanovit sezení

en: Extra: Add an extra parameter to the launch option
cs: Navíc: Přidat do volby pro spuštění další parametr

en: Mime association: Automatically associates mime types to this application ?
cs: Přiřazení MIME: Automaticky přiřadí typy MIME této aplikaci?

en: Available applications : Applications of this type available on your repositories
cs: Dostupné aplikace: Programy tohoto dostupné ve vašich úložištích

en: Handle Desktop: Draw the desktop using the file manager ?
cs: Spravovat plochu: Nakreslit pracovní plochu pomocí správce souborů?

en: Autostart the application ?
cs: Automaticky spoustit aplikaci?

en: Set default program for Debian system (using update-alternatives, need root password)
cs: Nastavit výchozí program pro systém Debian (pomocí update-alternatives, je potřeba heslo správce)

note: New inits
en: Windows manager draws and manage the windows. 
    You can choose openbox, openbox-custom (for a custom openbox configuration, see "More"), kwin, compiz ...
cs: Okenní správci kreslí a spravují okna. 
    Můžete zvolit openbox, openbox-custom (pro vlastní nastavení openboxu viz "Více"), kwin, compiz...

en: Panel is the component usually at the bottom of the screen which manages a list of opened windows, shortcuts, notification area ...
cs: Panel je prvek obvykle umístěný ve spodní části obrazovky, který spravuje seznam otevřených oken, klávesové zkratky, oznamovací oblast...

en: Dock is a second panel. It's used to launch a different program to handle a second type of panel.
cs: Dok je druhý panel. Používá se ke spuštění jiného programu pro spravování druhého typu panelu.

en: File manager is the component which open the files.
    See "More" to add options to handle the desktop, or opening files
cs: Správce souborů je součást, která otevírá soubory.
    Podívejte se na "Více" pro přidání voleb pro zacházení s pracovní plochou nebo otevírání souborů

en: Composite manager enables graphics effects, like transpacency and shadows, if the windows manager doesn't handle it. 
    Example: compton
cs: Kompozitní správce povoluje grafické efekty, jako jsou průhlednost a stíny, pokud nejsou spravovány okenním správcem.
    Příklad: compton

en: Desktop manager draws the desktop and manages the icons inside it.
    You can manage it with the file manager by setting "filemanager"
cs: Správce plochy kreslí pracovní plochu a spravuje ikony v ní.
    Můžete jej spravovat pomocí správce souborů nastavením Správce souborů

en: Wallpaper: Set an image path to draw the wallpaper
cs: Pozadí: Nastavte cestu k obrázku pro vykreslení pozadí obrazovky

en: Screensaver is a program which displays animations when your computer is idle
cs: Šetřič obrazovky je program, který, když je počítač nečinný, zobrazuje animace

en: Power Manager helps you to reduce the usage of batteries. You probably don't need one if you have a desktop computer.
    Auto option will set it automatically, depending of the laptop mode option.
cs: Správce napájení pomáhá zmenšit používání baterie. Pravděpodobně žádný nepotřebujete, pokud máte stolní počítač.
    Volba Automaticky jej nastaví automaticky, v závislosti na funkci volby přenosného režimu.

en: Polkit agent provides authorisations to use some actions, like suspend, hibernate, using Consolekit ... It's not advised to make it blank.
cs: Agent Polkit poskytuje ověření pro použití některých funkcí, jako je uspání, hibernace, použití Consolekit ... Je lepší, když není ponechán prázdný.

en: Set an utility to manager connections, such as nm-applet
cs: Nastavte program pro správu připojení, jako je nm-applet

en: Use a communication software (an IRC client, an IM client ...)
cs: Používejte program pro dorozumívání (klient IRC, klient IM...)

en: Use another communication software (an IRC client, an IM client ...)
cs: Používejte další program pro dorozumívání (klient IRC, klient IM...)

en: Terminal by default to launch command line.
cs: Výchozí terminál ke spouštění příkazového řádku.

en: Application to go to Internet, Google, Facebook, debian.org ...
cs: Aplikace, se kterou se dá jít na internet, Google, Facebook, debian.org...

en: Application to send mails
cs: Aplikace na posílání elektronických dopisů

en: Utility to launch gadgets, like conky, screenlets ...
cs: Obslužný program na spouštění doplňkových programů, jako je conky, na obrazovce jedoucích programů...

en: Utility to launch application, like synapse, kupfer ... 
    For using lxpanel or lxde default utility, use "lxpanelctl"
cs: Obslužný program na spouštění aplikací, jako jsou synapse, kupfer... 
    Pro použití výchozího obslužného programu lxpanel nebo lxde použijte "lxpanelctl"

en: Application for taking screeshot of your desktop, like scrot ...
cs: Program na zachytávání snímků obrazovky pracovní plochy (např. scrot)

en: Video application
cs: Program na přehrávání obrazových záznamů

en: Audio application
cs: Program na přehrávání zvukových záznamů

en: Application to display images
cs: Program na zobrazování obrázků

en: Application to edit text
cs: Program na upravování textu

en: Application to create archives, like file-roller
cs: Program na vytváření archivů (např. file-roller)

en: Charmap application
cs: Aplikace na tabulku znaků

en: Calculator application
cs: Aplikace počítačky

en: Application to create spreedsheet, like gnumeric
cs: Program na vytváření tabulek (např. gnumeric)

en: Application to manage bittorent, like transmission
cs: Aplikace na spravování bittorentu, jako je transmission

en: Application to manage office text, like abiword
cs: Aplikace na spravování textu, jako je abiword

en: Application to manage webcam
cs: Aplikace na spravování webové kamery

en: Application to manage burning CD/DVD utilty
cs: Aplikace na spravování obslužného vypalovacího programu CD/DVD

en: Application to manage notes utility
cs: Aplikace na spravování obslužného programu na vedení poznámek

en: Application to manage disks
cs: Aplikace na spravování disků

en: Application to monitor tasks running on your system
cs: Aplikace na sledování v systému běžících úloh

en: Application to lock your screen
cs: Aplikace na uzamykání obrazovky

en: Managing your audio configuration
cs: Spravování nastavení zvuku

en: Managing your workspace configuration
cs: Spravování nastavení pracovní plochy

en: Managing the application to quit your session
cs: Správa aplikace pro ukončení sezení

en: Managing the application to update and upgrade your system
cs: Správa aplikace pro aktualizaci a povýšení systému

en: Managing clipboard support
cs: Spravování podpory pro schránku

en: Managing keyring support.
    Standard options available "gnome" for gnome-keyring support  or "ssh-agent" for ssh-agent support
cs: Spravování podpory pro kroužek na klíče.
    Standardní volby dostupné "gnome" pro podporu gnome-keyring nebo "ssh-agent" pro podporu ssh-agent

en: Managing support for accessibility.
    Stardart option are gnome, for stardart gnome support.
cs: Spravování podpory pro usnadnění.
    Standardní volby jsou gnome, pro standardní podporu pro gnome.

en: Managing proxy support
cs: Spravování podpory pro proxy

en: Managing XRandr parameters. Use a command like xrandr --something
cs: Spravování parametrů pro XRandr. Použijte příkaz jako xrandr --něco

en: Manual setting
cs: Ruční nastavení

en: Mime Association
cs: Přiřazení MIME

en: Available applications
cs: Dostupné programy

en: Autostart the application ?
cs: Spustit program automaticky?

en: Handle the desktop with it ?
cs: Spravovat prostředí s tím?

en: Set debian default programs
cs: Nastavit výchozí programy Debianu

en: Disable
cs: Zakázat

en: Do you want to associate the following Mimetype ?
cs: Chcete přiřadit následující typ MIME?

en: Cancel
cs: Zrušit
