unity8 - en to bs translation catalogue (72 entries)

en: Password:
bs: Šifra:

en: Retry
bs: Ponovi

en: Pin shortcut
bs: Prikačite prečicu

en: Quit
bs: Napusti

en: Unpin shortcut
bs: Otkačite prečicu

[ctx: Title: Lock/Log out dialog]
en: Log out
bs: Odjavite se

en: Are you sure you want to log out?
bs: Da li ste sigurni da se želite odjaviti?

[ctx: Button: Lock the system]
en: Lock
bs: Zaključaj

[ctx: Button: Log out from the system]
en: Log Out
bs: Odjavi se

en: Cancel
bs: Otkaži

[ctx: Title: Reboot dialog]
en: Reboot
bs: Ponovo pokreni

en: Are you sure you want to reboot?
bs: Da li ste sigurni da želite ponovo pokrenuti?

en: No
bs: Ne

en: Yes
bs: Da

[ctx: Title: Power off/Restart dialog]
en: Power
bs: Napajanje

en: Are you sure you would like
    to power off?
bs: Da li ste sigurni da želite
    isključiti?

[ctx: Button: Power off the system]
en: Power off
bs: Isključi

[ctx: Button: Restart the system]
en: Restart
bs: Restartuj

en: Return to Call
bs: Povratak na Poziv

en: Emergency Call
bs: Hitan Poziv

en: OK
bs: U redu

en: Apps may have unsaved data:
bs: Aplikacije možda imaju podataka koji nisu sačuvani:

en: Or force close now (unsaved data will be lost).
bs: Ili zatvori aplikaciju na silu (podaci koji nisu sačuvani će biti izgubljeni).

en: OK, I will reconnect
bs: Uredu, ponovno ću se povezati

en: Reconnect now!
bs: Ponovo poveži sada

en: Close all
bs: Zatvori sve

en: Preview Share Item
bs: Pogledaj stavku koja se dijeli

[ctx: Button: Open the Ubuntu Store]
en: Store
bs: Trgovina

[ctx: Button: Start a search in the current dash scope]
en: Search
bs: Pretraživanje

[ctx: Button: Show the current dash scope settings]
en: Settings
bs: Podešavanja

en: Remove from Favorites
bs: Ukloni iz Omiljenih

en: Add to Favorites
bs: Dodaj u Omiljene

[ctx: Label: Hint for dash search line edit]
en: Search
bs: Pretraži

en: More...
bs: Više...

en: Less...
bs: Manje...

en: Send
bs: Pošalji

en: Rate this
bs: Ocijeni ovo

en: Add a review
bs: Dodaj recenziju

en: Pull to refresh…
bs: Povući za osvježavanje...

en: Release to refresh…
bs: Pustiti za osvježavanje...

en: Enable location data
bs: Omogućiti podatke o lokaciji

en: Manage
bs: Upravljanje

en: Home
bs: Početna

en: Also installed
bs: Također instalirano

en: Unlock
bs: Otključaj

en: Device Locked
bs: Uređaj zaključan

en: You have been locked out due to too many failed passphrase attempts.
bs: Izbačeni ste zbog previše neuspjelih pokušaja unosa pristupne fraze.

en: You have been locked out due to too many failed passcode attempts.
bs: Izbačeni ste zbog previše neuspjelih pokušaja unosa pristupnog koda.

en: Please wait %1 minute and then try again… | Please wait %1 minutes and then try again…
bs[0]: Molim pričekajte %1 minutu i onda pokušajte ponovo...
bs[1]: Molim pričekajte %1 minute i onda pokušajte ponovo...
bs[2]: Molim pričekajte %1 minuta i onda pokušajte ponovo

en: Show password
bs: Prikaži šifru

en: Tap to return to call...
bs: Kucnite da uzvratite poziv...

en: Conference
bs: Savjetovanje

en: Nothing is playing
bs: Ništa nije pokrenuto

en: %1 hour | %1 hours
bs[0]: %1 sat
bs[1]: %1 sata
bs[2]: %1 sati

en: %1 minute | %1 minutes
bs[0]: %1 minut
bs[1]: %1 minuta
bs[2]: %1 minuta

en: %1 second | %1 seconds
bs[0]: %1 sekunda
bs[1]: %1 sekunde
bs[2]: %1 sekundi

en: 0 seconds
bs: 0 sekundi

note: Translators: String like "1 hour, 2 minutes, 3 seconds remaining"
en: %1 remaining
bs: %1 preostalo

en: In queue…
bs: U red...

en: Downloading
bs: Preuzimanje

en: Paused, tap to resume
bs: Pauzirano, kucnuti za nastavak

en: Canceled
bs: Otkazano

en: Finished
bs: Završeno

en: Failed, tap to retry
bs: Neuspjelo, kucnuti za ponavljanje

[ctx: Button: Send a reply message]
en: Send
bs: Pošalji

[ctx: Label: Hint in message indicator line edit]
en: Reply
bs: Odgovorite

[ctx: Button: Call back on phone]
en: Call back
bs: Uzvrati poziv

[ctx: Button: Go back one page in the Wizard]
en: Back
bs: Nazad

en: Skip
bs: Preskočite

en: Connect to Wi‑Fi
bs: Povezati na Wi-Fi

en: Terms & Conditions
bs: Uslovi i odredbe

en: Confirm passcode
bs: Potvrdi pristupni kod
