ubuntuone-client - en to ast translation catalogue (26 entries)

en: Downloading
ast: Descargando

en: Unsynchronized
ast: Non sincronizáu

en: Uploading
ast: Xubiendo

en: Control applet for Ubuntu One
ast: Miniaplicación de control pa Ubuntu One

en: Disconnected
ast: Desconeutáu

en: Idle
ast: Inactivu

en: Update Required
ast: Ye necesario anovar

en: A new client version is required to continue
ast: Necesítase una nueva versión del veceru pa siguir

en: Connecting
ast: Coneutando

en: Scanning
ast: Desaminando

en: Synchronizing
ast: Sincronizando

en: Working
ast: Trabayando

en: _Report a Problem
ast: _Informar d'un problema

en: _Open Folder
ast: _Abrir carpeta

en: _Go to Web
ast: Dir a la _web

en: Log in or Sign Up for Ubuntu One
ast: Aniciar sesión o rexistrase n'Ubuntu One

en: Ubuntu One client applet already running, quitting
ast: La miniaplicación veceru d'Ubuntu One yá se ta executando; finando

en: File Sharing
ast: Compartición de ficheros

en: Connect
ast: Coneutar

en: Disconnect
ast: Desconeutar

en: Share on Ubuntu One
ast: Compartir n'Ubuntu One

en: _Share
ast: _Compartir

en: Share _with (e-mail):
ast: C_ompartir con (corréu-e):

en: Share _Name:
ast: Nome de la compartición:

en: _Allow Modification
ast: _Permitir modificación

en: Share this folder on Ubuntu One
ast: Compartir esta carpeta con Ubuntu One
