ubuntuone-client - en to uk translation catalogue (26 entries)

en: Downloading
uk: Завантаження

en: Unsynchronized
uk: Не синхронізовано

en: Uploading
uk: Відвантаження

en: Control applet for Ubuntu One
uk: Аплет управління Ubuntu One

en: Disconnected
uk: Роз’єднано

en: Idle
uk: Простій

en: Update Required
uk: Необхідно оновлення

en: A new client version is required to continue
uk: Для продовження необхідно встановити нову версію клієнта Ubuntu One

en: Connecting
uk: Встановлюється з’єднання

en: Scanning
uk: Сканування

en: Synchronizing
uk: Здійснюється синхронізація

en: Working
uk: Виконується завдання

en: _Report a Problem
uk: _Повідомити про проблему

en: _Open Folder
uk: _Відкрити папку

en: _Go to Web
uk: _Перейти до вебсайту

en: Log in or Sign Up for Ubuntu One
uk: Увійти або зареєструватися на Ubuntu One

en: Ubuntu One client applet already running, quitting
uk: Аплет Ubuntu One вже працює, виходимо.

en: File Sharing
uk: Спільне використання файлів

en: Connect
uk: З’єднати

en: Disconnect
uk: Роз’єднати

en: Share on Ubuntu One
uk: Спільне використання через Ubuntu One

en: _Share
uk: Зробити _спільним

en: Share _with (e-mail):
uk: Зробити спільним _через (e-mail)

en: Share _Name:
uk: _Ім’я спільного ресурсу

en: _Allow Modification
uk: _Дозволити редагування

en: Share this folder on Ubuntu One
uk: _Зробити цю папку спільною через Ubuntu One
