ubuntu-system-settings-online-accounts - en to gl translation catalogue (19 entries)

en: User name
gl: Nome do usuario

en: Password
gl: Contrasinal

en: Loading…
gl: Cargando...

en: Cancel
gl: Cancelar

en: Remove account…
gl: Eliminar a conta...

en: Remove account
gl: Eliminar esta conta

en: The %1 account will be removed only from your phone. You can add it again later.
gl: A conta %1 eliminarase só do teléfono. Pode engadila de novo noutro momento.

en: Remove
gl: Eliminar

en: Access to this account:
gl: Acceder a esta conta:

en: Add account…
gl: Engadir unha conta...

en: Storing account details here lets apps use the accounts without you having to sign in for each app.
gl: Gardando aquí a información das contas permitirá que os aplicativos a utilicen sen ter que iniciar sesión en cada un deles.

en: Accounts
gl: Contas

en: Add account
gl: Engadir conta

en: No accounts
gl: Non hai contas

en: Add account:
gl: Engadir conta:

en: %1 wants to access your %2 account
gl: %1 quere acceder á túa conta de %2

en: Allow
gl: Permitir

en: Add another account…
gl: Engadir outra conta...

en: Don't allow
gl: Rexeitar
