plank - en to bg translation catalogue (51 entries)

en: Stupidly simple.
bg: Пределно прост.

en: Plank is meant to be the simplest dock on the planet. The goal is to provide just what a dock needs and absolutely nothing more.
bg: Plank е замислен като най-семплият док на планетата. Целта на Plank е да предостави само и единствено най-необходимото.

en: It is, however, a library which can be extended to create other dock programs with more advanced features. Thus, Plank is the underlying technology for Docky (starting in version 3.0.0) and aims to provide all the core features while Docky extends it to add fancier things like Docklets, painters, settings dialogs, etc.
bg: Това е основната библиотека, която може да се разширява и да се създават и други докове с по-разширени възможности. Plank е технологията скрита в Docky (от версия 3.0.0 насам) и има за да даде всички основни функции, докато Docky прави всички красоти, като доклети, теми, диалози за настройка и т.н.

en: Theme:
bg: Тема:

en: Position:
bg: Позиция:

en: Left
bg: В ляво

en: Right
bg: В дясно

en: Top
bg: Горе

en: Bottom
bg: Отдолу

en: Alignment:
bg: Подравняване:

en: Fill
bg: Запълване

en: Start
bg: Начало

en: End
bg: Край

en: Center
bg: В центъра

en: On Primary Display:
bg: На основния дисплей:

en: Offset in percent from the center of the screen-edge
bg: Изместване в проценти от центъра до ръба на екрана

en: Icon Alignment:
bg: Подравняване на иконите:

en: Icon Size:
bg: Размер на иконите:

en: Icon Zoom:
bg: Увеличение на иконките:

en: Appearance
bg: Външен вид

en: Intellihide
bg: Интелигентно скриване

en: Autohide
bg: Автоматично скриване

en: Dodge maximized window
bg: Да се избягват максимизирани прозорци

en: Window Dodge
bg: Скриване на прозорец

en: Dodge active window
bg: Избягване на активния прозорец

en: Hide Dock
bg: Скрий дока

en: Hide Delay:
bg: Забавяне при скриване:

en: Delay in ms before hiding the dock
bg: Забавяне в мс, преди скриване на дока

en: Unhide Delay:
bg: Забавяне при показване:

en: Delay in ms before showing the dock
bg: Забавяне в милисекунди преди показване на дока

en: Pressure Reveal:
bg: Натиск за показване:

en: Item Management
bg: Управление на елементите

en: Show Unpinned:
bg: Покажи незакачените

en: Restrict to Workspace:
bg: Ограничи до работния плот:

en: Lock Icons:
bg: Заключи иконите:

en: Automatic Pinning:
bg: Автоматично закачане:

en: Show Item for Dock:
bg: Покажи док иконката:

en: Behaviour
bg: Поведение

en: Docklets
bg: Доклети

en: Drop to add to dock
bg: Отпуснете за да добавите към док

en: _Keep in Dock
bg: _Запазване в дока

en: _Close All
bg: _Затваряне на всички

en: _Close
bg: Зат_варяне

en: Drop to open with %s
bg: Пуснете за отваряне с %s

en: _Open in File Browser
bg: Отваряне във _файловия браузър

en: _Open
bg: О_тваряне

en: Open Containing _Folder
bg: Отваряне на _съдържаща папка

en: Drop applications or files here
bg: Завлечете проложения или файлове тук

en: Get _Help Online...
bg: Получаване на помо_щ онлайн...

en: _Translate This Application...
bg: _Превеждане на това приложение...

en: Preferences
bg: Предпочитания
