cairo-dock-plug-ins - en to eu translation catalogue (53 entries)

en: GnoMenu's settings
eu: GnoMenu-ren ezarpenak

en: About
eu: Honi buruz

en: Edit Menus
eu: Editatu menuak

en: Icon
eu: Ikonoa

en: Name of the dock it belongs to:
eu: Zein dockean dagoen:

en: Name of the icon as it will appear in its caption in the dock:
eu: Ikonoaren izena, dockaren epigrafean agertu den eran:

en: Default
eu: Lehenetsia

en: Display
eu: Bistaratu

en: Image filename:
eu: Irudiaren fitxategi-izena:

en: Set to 0 to use the default applet size
eu: Ezarri 0 balioa appletaren tamaina lehenetsia erabiltzeko

en: Desired icon size for this applet
eu: Ikono-tamaina applet honetarako

en: Desklet
eu: Deskletak

en: Position
eu: Kokapena

en: If locked, the desklet cannot be moved by simply dragging it with the left mouse button. It can still be moved with ALT + left-click.
eu: Blokeatuta badago, deskleta ezin da mugitu saguaren ezkerreko botoiarekin arrastatuz. Hala ere, Alt + ezkerreko klik ekintzaren bidez mugi daiteke.

en: Lock position?
eu: Blokeatu kokapena?

en: Depending on your WindowManager, you may be able to resize this with ALT + middle-click or ALT + left-click.
eu: Zure leiho-kudeatzailearen arabera, horren tamaina aldatu ahal izango duzu Alt + erdiko klik edo Alt + ezkerreko klik erabiliz.

en: Desklet dimensions (width x height):
eu: Deskletaren dimentsioak (zabalera x altuera):

en: Depending on your WindowManager, you may be able to move this with ALT + left-click.. Negative values are counted from the right/bottom of the screen
eu: Zure leiho-kudeatzailearen arabera, horren tamaina aldatu ahal izango duzu Alt + ezkerreko klik erabiliz. Balio negatiboak pantailaren eskuin/behealdetik zenbatzen dira.

en: Desklet position (x, y):
eu: Deskletaren kokapena (x, y):

en: You can quickly rotate the desklet with the mouse, by dragging the little buttons on its left and top sides.
eu: Deskleta saguarekin azkar bira dezakezu, goiko eta ezkerreko ertzetan dituen gezi txikiak arrastatuz

en: Rotation:
eu: Biraketa:

en: Visibility
eu: Ikusgaitasuna

en: Is detached from the dock
eu: Docketik askatuta dago

en: Visibility:
eu: Ikusgaitasuna:

en: Normal
eu: Arrunta

en: Keep above
eu: Mantendu gainean

en: Keep below
eu: Mantendu azpian

en: Keep on widget layer
eu: Mantendu widgeten geruzan

en: Reserve space
eu: Gorde tokia

en: Should be visible on all desktops?
eu: Mahaigain guztietan ikusgai?

en: Decorations
eu: Dekorazioak

en: Choose 'Custom decorations' to define your own decorations below.
eu: Hautatu 'Dekorazio pertsonalizatuak' azpian zure dekorazio propioa definitzeko.

en: Choose a decoration theme for this desklet:
eu: Hautatu dekorazio-gai bat desklet honetarako:

en: Image to be displayed below drawings, e.g. a frame. Leave empty for no image.
eu: Marrazkien azpian erakutsiko den irudia, markoa alegia. Utzi hutsik irudirik ez erabiltzeko.

en: Background image:
eu: Atzeko planoko irudia:

en: Background transparency:
eu: Atzeko planoren gardentasuna:

en: in pixels. Use this to adjust the left position of drawings.
eu: pixeletan. Erabili hau marrazkien ezker kokapena zehazteko.

en: Left offset:
eu: Ezker desplazamendua:

en: in pixels. Use this to adjust the top position of drawings.
eu: pixeletan. Erabili hau marrazkien goiko kokapena zehazteko.

en: Top offset:
eu: Goiko desplazamendua:

en: in pixels. Use this to adjust the right position of drawings.
eu: pixeletan. Erabili hau marrazkien eskuin kokapena zehazteko.

en: Right offset:
eu: Eskuin desplazamendua:

en: in pixels. Use this to adjust the bottom position of drawings.
eu: pixeletan. Erabili hau marrazkien beheko kokapena zehazteko.

en: Bottom offset:
eu: Beheko desplazamendua:

en: Image to be displayed above the drawings, e.g. a reflection. Leave empty for no image.
eu: Marrazkien gainean erakutsiko den irudia, isla alegia. Utzi hutsik irudirik ez erabiltzeko.

en: Foreground image:
eu: Lehen planoko irudia:

en: Foreground tansparency:
eu: Lehen planoren gardentasuna:

en: Configuration
eu: Konfigurazioa

en: Applications
eu: Aplikazioak

en: Behaviour
eu: Portaera

en: middle-click
eu: erdiko klika

en: None
eu: Bat ere ez

en: Download speed
eu: Deskargaren abiadura
