Smuxi - IRC client - en to fi translation catalogue (11 entries)

en: Query
fi: Yksityisviesti

en: Op
fi: Operaattori

en: Voice
fi: Ääni

en: Devoice
fi: Poista Ääni

en: Kick
fi: Potki

en: Kick + Ban
fi: Potki + porttikielto

en: Ban
fi: Porttikielto

en: Unban
fi: Poista porttikielto

en: Invite to
fi: Kutsu...

en: Version
fi: Versio

en: Time
fi: Aika
