Smuxi - IRC client - en to nl translation catalogue (8 entries)

en: Kick + Ban
nl: Kick + Verban

en: Ban
nl: Verban

en: Unban
nl: Verbanning opheffen

en: Invite to
nl: Uitnodigen naar

en: Version
nl: Versie

en: Time
nl: Tijd

en: Finger
nl: Wijs

en: Userinfo
nl: Gebruikerinfo
