Smuxi - IRC client - en to hr translation catalogue (15 entries)

en: Op
hr: Dodijeli Op

en: Deop
hr: Oduzmi Op

en: Voice
hr: Dodijeli Voice

en: Devoice
hr: Oduzmi Voice

en: Kick
hr: Izbaci

en: Kick + Ban
hr: Izbaci + zabrani

en: Ban
hr: Zabrani

en: Unban
hr: Skini zabranu

en: Query
hr: Upit

en: Whois
hr: Whois naredba

en: Invite to
hr: Pozovi u

en: Version
hr: Inačica

en: Time
hr: Vrijeme

en: Finger
hr: Finger naredba

en: Userinfo
hr: Userinfo naredba
