Smuxi - IRC client - en to lt translation catalogue (260 entries)

en: Smuxi Preferences
lt: Smuxi Nuostatos

en: The nickname to use. You can specify extra nicknames (separated by spaces) which will be used as fallbacks when the first choice is not available. By default $nick_ and $nick__ will be used as fallbacks.
lt: Naudojamas slapyvardis. Galite nurodyti papildomus slapyvardžius, (atskirdami juos tarpais) kurie bus naudojami kaip atsarginiai variantai, kuomet pirmasis pasirinkimas nebus prieinamas. Pagal numatymą $nick_ ir $nick__ bus naudojami kaip atsarginiai variantai.

en: Nickname(s):
lt: Slapyvardis(-iai):

en: Username:
lt: Vartotojo vardas:

en: Realname:
lt: Tikras vardas:

en: Encoding:
lt: Koduotė:

en: Automatically convert UTF-8 characters
lt: Automatiškai konvertuoti UTF-8 simbolius

en: <b>General</b>
lt: <b>Bendra</b>

en: Type:
lt: Tipas:

en: Host:
lt: Kompiuteris:

en: Password:
lt: Slaptažodis:

en: Port:
lt: Prievadas:

en: Show Password
lt: Rodyti Slaptažodį

en: <b>Network Proxy</b>
lt: <b>Tinklo Įgaliotasis Serveris</b>

en: On Connect Commands:
lt: Komandos, prisijungus:

en: On Startup Commands:
lt: Komandos, paleidus programą:

en: <b>Global Commands</b>
lt: <b>Globalios Komandos</b>

en: C_onnection
lt: R_yšys

en: Timestamp Format:
lt: Laiko Žymos Formatas:

en: Buffer Lines:
lt: Buferio Eilutės:

en: Engine Buffer Lines:
lt: Varikliuko Buferio Eilutės:

en: ss = seconds
    mm = minutes
    hh = hours (01 - 12)
    HH = hours (00 - 23)
    tt = AM/PM
    
    dd = day
    MM = month
    yy/yyyy = year
lt: ss = sekundės
    mm = minutės
    hh = valandos (01 - 12)
    HH = valandos (00 - 23)
    tt = AM/PM
    
    dd = diena
    MM = mėnuo
    yy/yyyy = metai

en: Persistency Type:
lt: Ilgalaikiškumo Tipas:

en: Volatile Buffer Lines:
lt: Neišliekamo Buferio Eilutės:

en: Persistent Buffer Lines:
lt: Ilgalaikio Buferio Eilutės:

en: <b>Message Buffer</b>
lt: <b>Pranešimų Buferis</b>

en: Strip Colors
lt: Panaikinti Spalvas

en: Strip Formattings
lt: Panaikinti Formatavimus

en: Strip UTF-8
lt: Panaikinti UTF-8

en: Show Advanced Settings
lt: Rodyti Išplėstinius Nustatymus

en: <b>Advanced</b>
lt: <b>Išplėstiniai</b>

en: General
lt: Bendra

note: Container child vbox6.Gtk.Box+BoxChild Container child vbox11.Gtk.Box+BoxChild
en: Top
lt: Viršus

note: Container child vbox6.Gtk.Box+BoxChild Container child vbox11.Gtk.Box+BoxChild
en: Bottom
lt: Apačia

note: Container child vbox6.Gtk.Box+BoxChild Container child vbox12.Gtk.Box+BoxChild
en: Left
lt: Kairė

note: Container child vbox6.Gtk.Box+BoxChild Container child vbox12.Gtk.Box+BoxChild
en: Right
lt: Dešinė

note: Container child vbox6.Gtk.Box+BoxChild Container child vbox11.Gtk.Box+BoxChild Container child vbox12.Gtk.Box+BoxChild
en: None
lt: Nėra

en: <b> Tabs Position </b>
lt: <b> Kortelių Vieta </b>

en: Highlight
lt: Paryškinimas

en: Activity
lt: Veikla

en: No Activity
lt: Jokios Veiklos

en: Join/Part/Mode
lt: Prisijungti/Palikti/Veiksena

en: <b> Tab Colors </b>
lt: <b> Kortelių Spalvos </b>

en: Automatically switch to newly opened person chats
lt: Automatiškai perjungti į naujai atidarytus asmeninius pokalbius

en: Automatically switch to newly opened group chats
lt: Automatiškai perjungti į naujai atidarytus grupės pokalbius

en: Tree
lt: Medis

en: Completion Character:
lt: Užbaigimo Simbolis:

en: Command Character:
lt: Komandos Simbolis:

en: Command History Size:
lt: Komandų Istorijos Dydis:

en: Bash-Style Completion
lt: Bash Stiliaus Užbaigimas

en: <b> Entry Field </b>
lt: <b> Įrašo Laukas </b>

en: Input
lt: Įvestis

en: Nick Colors
lt: Slapyvardžio Spalvos

en: <b> Person List Position </b>
lt: <b> Asmenų Sąrašo Vieta </b>

en: Override
lt: Nustelbiamas

en: <b> Font </b>
lt: <b> Šriftas </b>

en: <b> Topic Position </b>
lt: <b> Temos Vieta </b>

en: Foreground
lt: Priekinis planas

en: Background
lt: Fonas

en: <b> Color </b>
lt: <b> Spalva </b>

note: This is a setting for character based line wrapping vs word based when showing messages
en: _Wrap Mode:
lt: _Laužymo Veiksena:

en: <b> Chat </b>
lt: <b> Pokalbis </b>

en: Highlight words:
lt: Paryškinti žodžius:

en: Beep on highlight
lt: Pyptelėti paryškinimo metu

en: <b> Highlighting </b>
lt: <b> Paryškinimas </b>

en: Output
lt: Išvestis

en: Enable
lt: Įjungti

en: Show always
lt: Rodyti visada

en: Show when window is minimized
lt: Rodyti, kai langas yra sumažintas

en: Show when window is closed
lt: Rodyti, kai langas yra uždarytas

en: <b> Notification Area Icon </b>
lt: <b> Pranešimų Srities Piktograma </b>

en: Show Smuxi in the messaging menu
lt: Rodyti Smuxi pranešimų meniu

en: <b>Messaging Menu</b>
lt: <b>Pranešimų Meniu</b>

en: Show notification popups
lt: Rodyti iškilančius pranešimų langus

en: <b>Notification Popups</b>
lt: <b>Iškilantys Pranešimų Langai</b>

en: Notification
lt: Pranešimas

en: _Interface
lt: _Sąsaja

en: _Servers
lt: _Serveriai

en: _Filters
lt: _Filtrai

en: Enabled
lt: Įjungta

en: Log Filtered Messages
lt: Protokoluoti Filtruotus Pranešimus

en: _Logging
lt: _Protokolavimas

en: Smuxi - Server
lt: Smuxi - Serveris

en: Automatically connect to server at startup
lt: Paleidus programa, automatiškai jungtis prie serverio

en: Protocol:
lt: Protokolas:

en: Network:
lt: Tinklas:

en: Hostname:
lt: Kompiuterio vardas:

en: IRC Chat
lt: IRC Pokalbis

en: Smuxi IRC Client
lt: Smuxi IRC Kliento Programa

en: Chat with other people on IRC
lt: Kalbėkite su kitais žmonėmis per IRC

en: Smuxi is an open-source, distributed and user-friendly chat client for IRC, Twitter, Jabber/XMPP, Campfire and SignalR's JabbR.
lt: Smuxi yra atviro kodo, platinama ir patogi pokalbių kliento programa, skirta IRC, Twitter, Jabber/XMPP, Campfire ir SignalR JabbR.

en: Inspired by the combination of screen and irssi, Smuxi has a detachable server (or like a "normal" client) that stays connected when you aren't, and can allow multiple Smuxi frontends to be connected and in sync. This is similar to screen+irssi or IRC bouncers, but more elegant and powerful.
lt: Įkvėpta screen ir irssi kombinacijos, Smuxi turi atskiriamą serverį (arba tokią kaip "normalią" kliento programą), kuris, jums nesant, išlieka prisijungęs ir leidžia prisijungti ir likti sinchronizuotoms kelioms naudotojo sąsajoms. Tai yra panašu kaip screen+irssi arba IRC bouncers, tik yra elegantiškiau ir galingiau.

en: The main window showing an IRC channel
lt: Pagrindinis langas, rodantis IRC kanalą

en: Smuxi Website
lt: Smuxi Tinklalapis

en: Oops, I did it again...
lt: Ups, Aš ir vėl tai padariau...

en: Smuxi crashed because an unhandled exception was thrown!
lt: Smuxi užstrigo, nes buvo išmesta neapdorota išimtis!

en: Here is the stacktrace, please report this bug!
lt: Čia yra dėklo pėdsakas, prašome pranešti apie šią klaidą!

en: _Report Bug
lt: P_ranešti Apie Klaidą

en: Engine not found.
lt: Varikliukas nerastas.

en: Engine Manager
lt: Varikliukų Tvarkytuvė

en: Select which Smuxi engine you want to connect to
lt: Pasirinkite prie kurio Smuxi varikliuko norite prisijungti

en: Engine:
lt: Varikliukas:

en: Use Low Bandwidth Mode
lt: Naudoti Žemos Siuntimo Spartos Veikseną

en: Local Engine
lt: Vietinis Varikliukas

en: Please select an engine!
lt: Prašome pasirinkti varikliuką!

en: Your frontend is not compatible with the engine!
    Engine Version: {0} Frontend Version: {1}
    Engine Protocol: {2} Frontend Protocol: {3}
lt: Jūsų vartotojo sąsaja nesuderinama su varikliuku!
    Varikliuko Versija: {0} Vartotojo Sąsajos Versija: {1}
    Varikliuko Protokolas: {2} Vartotojo Sąsajos Protokolas: {3}

en: An error occurred while connecting to the engine!
lt: Jungiantis prie varikliuko, įvyko klaida!

en: Engine URL: {0}
lt: Varikliuko URL: {0}

en: Error: {0}
lt: Klaida: {0}

en: Are you sure you want to delete the engine "{0}"?
lt: Ar tikrai norite ištrinti varikliuką "{0}"?

en: You are going to paste {0} lines. Do you want to continue?
lt: Jūs bandote įdėti {0} eilutes. Ar norite tęsti?

note: TRANSLATOR: this line is used as a label / category for a list of commands below
en: Frontend Commands
lt: Vartotojo sąsajos Komandos

en: Bringing already running Smuxi instance to foreground...
lt: Į priekinį planą perkeliamas jau vykdomas Smuxi egzempliorius...

en: {0} Users
lt: {0} Vartotojų

en: Sorry, not implemented yet!
lt: Atleiskite, dar neįgyvendinta!

note: fill ListStore
en: Character
lt: Simbolis

en: Word
lt: Žodis

en: This setting specifies if Smuxi should store chat messages in memory (volatile) or to disk (persistent).
    For persistent you can choose between Db4o, an object database or SQLite, a relational database.
    The Db4o backend has known issues like high memory and CPU usage and can even lead to crashes and thus it is deprecated.
    The SQLite backend has no known performance or stability issues but is still an optional preview feature.
lt: Šis nustatymas nurodo ar Smuxi turėtų laikyti pokalbių pranešimus atmintyje (neišliekamas) ar diske (ilgalaikis).
    Ilgalaikiam laikymui galite rinktis tarp Db4o, objektinės duomenų bazės arba SQLite, sąryšinės duomenų bazės.
    Db4o vidinė pusė turi žinomų problemų, tokių kaip didelis atminties ir procesoriaus naudojimas, ir gali sąlygoti strigtis, todėl ji yra pasenusi.
    SQLite vidinė pusė neturi žinomų našumo ar stabilumo problemų, tačiau vis dar yra pasirinktina peržiūros ypatybė.

en: Volatile
lt: Neišliekamas

en: Persistent (Preview)
lt: Ilgalaikis (Peržiūra)

en: Persistent: Db4o (Deprecated)
lt: Ilgalaikis: Db4o (Pasenęs)

en: Persistent: SQLite (Preview)
lt: Ilgalaikis: SQLite (Peržiūra)

en: No Proxy
lt: Nėra Įgaliotojo Serverio

en: System Default
lt: Pagal Sistemos Numatymą

en: Connection
lt: Ryšys

en: Interface
lt: Sąsaja

en: Servers
lt: Serveriai

en: Filters
lt: Filtrai

en: Logging
lt: Derinimas

en: Nicknames(s) field must not be empty.
lt: Slapyvardžio(-ių) laukas negali būti tuščias.

en: Invalid highlight regex: '{0}'. Reason: {1}
lt: Neteisingas paryškinimo reguliarusis reiškinys: '{0}'. Priežastis: {1}

en: Name
lt: Pavadinimas

en: Topic
lt: Tema

en: Searching for group chats without a filter is not recommended.  This may take a while, or may not work at all.
    Do you wish to continue?
lt: Grupės pokalbių paieška be filtro yra nerekomenduojama. Tai gali šiek tiek užtrukti arba visai nesuveikti.
    Ar norite tęsti?

en: Error while fetching the list of group chats from the server.
lt: Klaida, gaunant grupės pokalbių sąrašą iš serverio.

en: Disconnected from engine.
lt: Atsijungta nuo varikliuko.

en: Reconnecting to engine... (attempt {0})
lt: Iš naujo jungiamasi prie varikliuko... (bandymas {0})

en: Cause: {0}
lt: Priežastis: {0}

en: The frontend has lost the connection to the server.
    Do you want to reconnect now?
lt: Vartotojo sąsaja prarado ryšį su serveriu.
    Ar norite jungtis iš naujo dabar?

en: Reconnecting to the server has failed.
    Do you want to try again?
lt: Jungimasis iš naujo prie serverio nepavyko.
    Ar norite bandyti dar kartą?

en: The server has lost the connection to the frontend.
    Do you want to reconnect now?
lt: Serveris prarado ryši su vartotojo sąsaja.
    Ar norite jungtis iš naujo dabar?

en: Show
lt: Rodyti

en: Protocol
lt: Protokolas

en: Hostname
lt: Kompiuterio vardas

en: Unable to load server:
lt: Nepavyko įkelti serverio:

en: Person / Private
lt: Asmuo / Privatus

en: Group / Public
lt: Grupė / Viešas

en: Engine Assistant - Smuxi
lt: Varikliukų Pagelbiklis - Smuxi

en: Add Smuxi Engine
lt: Pridėti Smuxi Varikliuką

en: Edit Smuxi Engine
lt: Redaguoti Smuxi Varikliuką

en: Credentials
lt: Kredencialai

en: Now you can use the Smuxi Engine
lt: Dabar galite naudoti Smuxi Varikliuką

en: Thank you
lt: Ačiū

en: An engine with this name already exists! Please specify a different one.
lt: Varikliukas tokiu pavadinimu jau yra! Prašome nurodyti kitą pavadinimą.

en: Enter which chat to join
lt: Įveskite prie kurio pokalbio jungtis

en: About Smuxi
lt: Apie Smuxi

note: TODO: add cmd+, accelerator
en: Preferences
lt: Nuostatos

en: Unable to add server:
lt: Neįmanoma pridėti serverio:

en: Switching to local engine will disconnect you from the current engine!
    Are you sure you want to do this?
lt: Persijungimas į vietinį varikliuką, atjungs jus nuo dabartinio varikliuko!
    Ar tikrai norite tai padaryti?

en: Switching the remote engine will disconnect you from the current engine!
    Are you sure you want to do this?
lt: Persijungimas į nuotolinį varikliuką, atjungs jus nuo dabartinio varikliuko!
    Ar tikrai norite tai padaryti?

en: Day changed from {0} to {1}
lt: Diena pasikeitė iš {0} į {1}

en: Day changed to {0}
lt: Diena pasikeitė į {0}

en: Invalid filter regex: '{0}'. Reason: {1}
lt: Neteisingas filtro reguliarusis reiškinys: '{0}'. Priežastis: {1}

en: Are you sure you want to delete the selected filter?
lt: Jūs tikri, kad norite ištrinti pasirinktą filtrą?

en: Protocol / Server
lt: Protokolas / Serveris

en: Chat Type
lt: Pokalbio Tipas

en: Normal
lt: Normalus

en: Event
lt: Įvykis

en: Type
lt: Tipas

en: Pattern
lt: Šablonas

en: Low Bandwidth Mode is active: no messages synced.
lt: Žemos Spartos Veiksena yra aktyvi: nebuvo sinchronizuota jokių pranešimų.

en: Show _Menubar
lt: Rodyti _Meniu Juostą

en: Retrieving user list for {0}...
lt: Gaunamas vartotojų sąrašas kanalui {0}...

note: TRANSLATOR: this string will be appended to the one above
en: done.
lt: užbaigta.

en: Reconnect
lt: Jungtis iš naujo

en: Closing the protocol chat will also close all open chats connected to it!
    Are you sure you want to do this?
lt: Uždarius protokolo pokalbį, bus uždaryti ir visi atverti, prie šio protokolo prijungti, pokalbiai!
    Ar tikrai norite tai padaryti?

en: Are you sure you want to delete the selected server?
lt: Jūs tikri, kad norite ištrinti pasirinktą serverį?

en: Unable to edit server:
lt: Neįmanoma redaguoti serverio:

en: Find
lt: Rasti

en: _Search for:
lt: _Ieškoti:

en: _Match Case
lt: Skirti didžiąsias ir _mažąsias raides

en: Search _Backwards
lt: Ieškoti _Pradžios Link

en: _Wrap Around
lt: _Prasukinėti

en: Use _Regular Expressions
lt: Naudoti _Reguliarias Išraiškas

en: Smuxi - Find Group Chat
lt: Smuxi - Rasti Grupės Pokalbį

en: _Name:
lt: Pavadi_nimas:

en: Join
lt: Prisijungti

en: _Server
lt: S_erveris

en: _Chat
lt: P_okalbiai

en: _Engine
lt: _Varikliukas

en: _View
lt: _Rodinys

en: _Help
lt: _Pagalba

en: Connect
lt: Jungtis

en: Open Log
lt: Atidaryti Žurnalą

en: _Preferences
lt: _Nuostatos

en: _Quit
lt: _Baigti

en: _Connect
lt: _Prisijungti

en: _Add
lt: P_ridėti

en: _Manage
lt: _Tvarkyti

en: _Open / Join Chat
lt: _Atidaryti / Prisijungti prie Pokalbio

en: _Find Group Chat
lt: _Rasti Grupės Pokalbį

en: C_lear All Activity
lt: Išva_lyti Visą Veiklą

en: _Next Chat
lt: _Kitas Pokalbis

en: _Previous Chat
lt: A_nkstesnis Pokalbis

en: _Close
lt: _Uždaryti

en: _Use Local Engine
lt: _Naudoti Vietinį Varikliuką

en: _Add Remote Engine
lt: _Pridėti Nuotolinį Varikliuką

en: Switch Remote Engine
lt: Perjungti Nuotolinį Varikliuką

en: _Caret Mode
lt: Ž_ymeklio Veiksena

en: _Browse Mode
lt: _Naršymo Veiksena

en: Show _Statusbar
lt: Rodyti Bū_senos Juostą

en: _Fullscreen
lt: _Visas Ekranas

en: _About
lt: _Apie

en: Find Group Chat
lt: Rasti Grupės Pokalbį

en: _Website
lt: _Tinklalapis

en: Show _Toolbar
lt: Rodyti Į_rankių Juostą

en: Smuxi - Connect
lt: Smuxi - Jungtis

en: Smuxi - Preferences
lt: Smuxi - Nuostatos

en: Nicknames:
lt: Slapyvardžiai:

en: Tabs
lt: Kortelės

en: <b> User List Position </b>
lt: <b> Vartotojų Sąrašo Vieta </b>

en: <b> Channel </b>
lt: <b> Kanalas </b>

en: <b>Channel Filters</b>
lt: <b>Kanalo Filtrai</b>

en: <b>User Filters</b>
lt: <b>Vartotojo Filtrai</b>

en: Use _SSH Tunnel
lt: Naudoti _SSH Tunelį

en: <span size="small">Enables the use of SSH for the connection.  This has a small performance impact, but is more secure and required when using NAT or port-based firewalls</span>
lt: <span size="small">Įjungia ryšiui SSH naudojimą. Tai truputį sumažina greitį, tačiau yra saugiau ir yra reikalaujama, naudojant NAT ar prievadais pagrįstas užkardas</span>

en: SSH _Host:
lt: SSH S_erveris:

en: <span size="small">DNS or IP address and port of the SSH server</span>
lt: <span size="small">SSH serverio DNS arba IP adresas ir prievadas</span>

en: _Port:
lt: _Prievadas:

en: <span size="small">DNS or IP address and port of the Smuxi server</span>
lt: <span size="small">Smuxi serverio DNS arba IP adresas ir prievadas</span>

en: _Smuxi Host:
lt: _Smuxi Serveris:

en: _SSH Username: (optional)
lt: _SSH Vartotojo vardas: (nebūtina)

en: <span size="small">Username which will be used to log into the SSH server</span>
lt: <span size="small">Vartotojo vardas, kuris bus naudojamas prisijungimui į SSH serverį</span>

en: _SSH Password: (optional)
lt: _SSH Slaptažodis: (nebūtina)

en: <span size="small">Password which will be used to log into the SSH server. The password is optional if SSH key authorization is used (see below).</span>
lt: <span size="small">Slaptažodis, kuris bus naudojamas, prisijungimui prie SSH serverio. Slaptažodis nėra būtinas jei naudojamas SSH prieigos teisės raktas (žr. žemiau).</span>

en: _SSH Keyfile: (optional)
lt: _SSH Rakto failas: (nebūtina)

note: Container child vbox17.Gtk.Box+BoxChild
en: Select a File
lt: Pasirinkti failą

en: <span size="small">SSH private keyfile which will be used to log into the SSH server</span>
lt: <span size="small">SSH privatus rakto failas, kuris bus naudojamas prisijungimui prie SSH serverio</span>

en: _Username:
lt: _Vartotojo vardas:

en: <span size="small">Username which will be used to log into the Smuxi server</span>
lt: <span size="small">Vartotojo vardas, kuris bus naudojamas prisijungimui prie Smuxi serverio</span>

en: _Password:
lt: Sla_ptažodis:

en: <span size="small">Password of the user</span>
lt: <span size="small">Vartotojo slaptažodis</span>

en: _Verify Password:
lt: _Patvirtinkite Slaptažodį:

en: <span size="small">Repeat the password for verification</span>
lt: <span size="small">Pakartokite slaptažodį, kad patvirtinti</span>

en: Welcome to the Smuxi Engine Configuration Assistant.
    You need to enter some information before you can use the engine.
    
    Click "Forward" to begin.
lt: Sveiki atvykę į Smuxi Varikliukų Konfigūracijos Pagelbiklį.
    Prieš tai, kuomet galėsite naudotis varikliuku, turite įvesti kai kurią informaciją.
    
    Norėdami pradėti, spustelėkite "Pirmyn".

en: _Engine Name:
lt: _Varikliuko Pavadinimas:

en: <span size="small">Profile name of the new engine</span>
lt: <span size="small">Naujo varikliuko profilio pavadinimas</span>

en: _Default Engine:
lt: _Numatytasis Varikliukas:

en: Use as new default engine
lt: Naudoti kaip naująjį numatytąjį varikliuką

en: <span size="small">If enabled, the current engine will be the default next time Smuxi is started</span>
lt: <span size="small">Jei įjungta, kitą kartą paleidus Smuxi, dabartinis varikliukas taps numatytuoju</span>

en: Smuxi - Open Chat
lt: Smuxi - Atidaryti Pokalbį

en: _Type:
lt: _Tipas:

en: _Hostname:
lt: _Serveris:

en: _Network:
lt: Ti_nklas:

en: Nickname:
lt: Slapyvardis:

en: _Protocol:
lt: _Protokolas:

en: Use Encryption
lt: Naudoti Šifravimą

en: Validate Server Certificate
lt: Tikrinti Serverio Sertifikatą

en: _On Connect Commands:
lt: K_omandos, prisijungus:

en: _Ignore Commands
lt: _Nepaisyti Komandų
