apport - en to bg translation catalogue (71 entries)

en: You have some obsolete package versions installed. Please upgrade the following packages and check if the problem still occurs:
    
    %s
bg: Имате инсталирани пакети с остарели версии.Моля надградете тези пакети и проверете ако проблема продължава да съществува:
    
    %s

en: unknown program
bg: неизвестна програма

en: Sorry, the program "%s" closed unexpectedly
bg: Съжалявам, програмата "%s" бе затворена неочаквано

en: Problem in %s
bg: Проблем в %s

en: Your computer does not have enough free memory to automatically analyze the problem and send a report to the developers.
bg: Компютърът Ви не разполага с достатъчно свободна памет да анализира автоматично проблема и да изпрати доклад към разработчиците.

note: package does not exist
en: Invalid problem report
bg: Невалиден доклад с проблем

en: This problem report is damaged and cannot be processed.
bg: Този доклад за проблем е повреден и не може да бъде обработен.

en: The report belongs to a package that is not installed.
bg: Докладът се отнася до пакет, който не е инсталиран.

en: You are not allowed to access this problem report.
bg: Не ви е позволен достъп до този доклад на проблем.

en: Error
bg: Грешка

en: There is not enough disk space available to process this report.
bg: Няма достатъчно свободно място за обработка на този доклад.

en: No package specified
bg: Не е указан пакет

en: You need to specify a package or a PID. See --help for more information.
bg: Трябва да укажете пакет или PID. Вижте --help за повече информация.

en: Invalid PID
bg: Невалиден PID

en: The specified process ID does not belong to a program.
bg: Указания идентификатор не принадлежи на програма.

en: Permission denied
bg: Достъпа е отказан

en: The specified process does not belong to you. Please run this program as the process owner or as root.
bg: Специфичният процес не принадлежи на вас.Моля,стартирайте тази програма от името на собственика или като root потребител.

en: Package %s does not exist
bg: Пакета %s не съществува

en: What kind of problem do you want to report?
bg: Какъв вид проблем искате да докладвате?

en: Unknown symptom
bg: Неизвестен симптом

en: The symptom "%s" is not known.
bg: Симптомът "%s" е неизвестен.

en: Could not determine the package or source package name.
bg: Не може да бъде определен името на пакета или на пакета с изходния код.

en: Unable to start web browser
bg: Не може да бъде стартиран уеб браузър

en: Unable to start web browser to open %s.
bg: Не може да бъде стартиран уеб браузър за отваряне на %s.

en: Please enter your account information for the %s bug tracking system
bg: Моля въведете вашите данни за %s система за следене за грешки

en: Network problem
bg: Мрежов проблем

en: Cannot connect to crash database, please check your Internet connection.
bg: Не може да се свърже с базата данни за сривове, моля проверете връзката с Интернет.

en: Memory exhaustion
bg: Изчерпване на паметта

en: Your system does not have enough memory to process this crash report.
bg: Системата Ви няма достатъчно памет за обработка на доклада за срив.

en: This problem report applies to a program which is not installed any more.
bg: Проблемът се отнася за програма, която вече не е инсталирана.

en: The problem cannot be reported:
    
    %s
bg: Проблемът не може да бъде докладван:
    
    %s

en: Problem already known
bg: Проблемът вече е известен

en: This problem was already reported in the bug report displayed in the web browser. Please check if you can add any further information that might be helpful for the developers.
bg: Този проблем вече е съобщен с доклада за грешка, отворен в уеб браузъра. Моля, проверете дали е възможно да дадете допълнителна информация, която може да е от полза за разработчиците!

en: Press any key to continue...
bg: Натиснете някой клавиш, за да продължите...

en: What would you like to do? Your options are:
bg: Какво бихте искали да направите? Вашите опции са:

en: Please choose (%s):
bg: Моля изберете (%s)

en: (binary data)
bg: (двоични данни)

en: Send problem report to the developers?
bg: Изпращане на доклад за проблем на разработчиците?

en: After the problem report has been sent, please fill out the form in the
    automatically opened web browser.
bg: След като доклада за проблема се изпрати, моля попълнете формата в
    браузъра, който ще се отвори след това.

en: &Send report (%s)
bg: &Изпращане на отчен (%s)

en: &View report
bg: &Преглед на доклад

en: &Keep report file for sending later or copying to somewhere else
bg: &Запазване на файла на доклада за изпращане по-късно или копиране на друго място

en: Cancel and &ignore future crashes of this program version
bg: Отказване и &игнориране на бъдещи сривове на тази версия на програмата

en: &Cancel
bg: &Отказ

en: Problem report file:
bg: Отчетен файл на проблем:

en: &Confirm
bg: &Потвърждение

en: Error: %s
bg: Грешка %s

en: Collecting problem information
bg: Събиране на информация за проблем

en: The collected information can be sent to the developers to improve the
    application. This might take a few minutes.
bg: Събраната информация може да се изпрати на разработчиците, за да
    подобрят програмата. Това може да отнеме няколко минути

en: Uploading problem information
bg: Качване на информация за проблема

en: The collected information is being sent to the bug tracking system.
    This might take a few minutes.
bg: Събраната информация се изпраща на системата за следене за грешки.
    Това може да отнеме няколко минути.

en: &Done
bg: &Готово

en: none
bg: нищо

en: Selected: %s. Multiple choices:
bg: Избран: %s. Множество избори:

en: Choices:
bg: Избори:

en: Path to file (Enter to cancel):
bg: Път до файл (Enter за отказ):

en: File does not exist.
bg: Файлът не съществува.

en: This is a directory.
bg: Това е папка.

en: To continue, you must visit the following URL:
bg: За да продължите, трябва да посетите следния адрес:

en: No pending crash reports. Try --help for more information.
bg: Няма предстоящи доклади за сривове. Пробвайте --help за повече информация.

en: This occured during a previous suspend and prevented it from resuming properly.
bg: Това се случи при предишно заспиване и попречи на правилното продължаване.

en: This occured during a previous hibernate and prevented it from resuming properly.
bg: Това се случи при предишно дълбоко заспиване и попречи на правилното продължаване.

en: The resume processing hung very near the end and will have appeared to have completed normally.
bg: Продължаването заби към края, но изглежда процедурата беше завършена нормално.

en: <big><b>Collecting problem information</b></big>
bg: <big><b>Събиране на информация за проблем</b></big>

en: Information is being collected that may help the developers fix the problem you report.
bg: Бива събирана информация, която може да помогне на разработчиците да поправят проблема, който докладвате.

en: <big><b>Uploading problem information</b></big>
bg: <big><b>Качване на информация за проблем</b></big>

en: The collected information is being sent to the bug tracking system. This might take a few minutes.
bg: Събраната информация бива изпращана към системата за следене на грешки. Това може да отнеме няколко минути.

en: Report a problem...
bg: Докладване на проблем...

en: Report a malfunction to the developers
bg: Докладвай за неизправност на разработчиците

en: Your system might become unstable now and might need to be restarted.
bg: Сега вашата система може да стане нестабилна и да се наложи да я рестартирате.

en: Apport crash file
bg: Apport файл с отчет за грешка
