ubuntu-calculator-app - en to tr translation catalogue (15 entries)

en: NaN
tr: Sayı Değil

en: Favorite
tr: Favori

en: Cancel
tr: İptal

en: Select All
tr: Tümünü Seç

en: Select None
tr: Hiçbirini Seçme

en: Copy
tr: Kopyala

en: Delete
tr: Sil

en: Edit
tr: Düzenle

en: Add to favorites
tr: Sık kullanılanlara ekle

en: Just now
tr: Az önce

en: Today
tr: Bugün

en: Yesterday
tr: Dün

en: Calculator
tr: Hesap Makinesi

en: A calculator for Ubuntu.
tr: Ubuntu için bir hesap makinesi.

en: math;addition;subtraction;multiplication;division;
tr: matematik;ekleme;çıkarma;çarpma;bölme;toplama
