ubuntu-calculator-app - en to ru translation catalogue (14 entries)

en: Favorite
ru: Избранное

en: Cancel
ru: Отменить

en: Select All
ru: Выбрать всё

en: Select None
ru: Снять выделение

en: Copy
ru: Копировать

en: Delete
ru: Удалить

en: Edit
ru: Правка

en: Add to favorites
ru: Добавить в избранное

en: Just now
ru: Сейчас

en: Today
ru: Сегодня

en: Yesterday
ru: Вчера

en: Calculator
ru: Калькулятор

en: A calculator for Ubuntu.
ru: Калькулятор для Ubuntu.

en: math;addition;subtraction;multiplication;division;
ru: математика;сложение;умножение;деление;
