ubuntu-calculator-app - en to az translation catalogue (15 entries)

en: Favorite
az: Seçilmiş

en: Cancel
az: İmtina

en: Select All
az: Hamısını Seç

en: Select None
az: Heç Birini Seçmə

en: Copy
az: Kopyala

en: Delete
az: Sil

en: Edit
az: Redaktə et

en: Add to favorites
az: Seçilmişlərə əlavə et

note: TRANSLATORS: this is a time formatting string, see http://qt-project.org/doc/qt-5/qml-qtqml-date.html#details for valid expressions http://qt-project.org/doc/qt-5/qml-qtqml-date.html#details for valid expressions
en: dd MMM yyyy
az: dd MMMM yyyy

en: Just now
az: İndicə

en: Today
az: Bu gün

en: Yesterday
az: Dünən

en: Calculator
az: Kalkulyator

en: A calculator for Ubuntu.
az: Ubuntu üçün kalkulyator.

en: math;addition;subtraction;multiplication;division;
az: riyaziyyat;әlavә etmә;çıxma;vurma;bölmә;toplama;
