ubuntu-calculator-app - en to el translation catalogue (17 entries)

en: NaN
el: Μη αριθμός

en: Favorite
el: Αγαπημένα

en: Cancel
el: Ακύρωση

en: Select All
el: Επιλογή όλων

en: Select None
el: Επιλογή κανενός

en: Copy
el: Αντιγραφή

en: Delete
el: Διαγραφή

en: Edit
el: Επεξεργασία

en: Add to favorites
el: Προσθήκη στα αγαπημένα

en: No favorites
el: Χωρίς αγαπημένα

en: Swipe calculations to the left
    to mark as favorites
el: Σύρτε πράξεις προς αριστερά
    για να μαρκάρετε ως αγαπημένες

en: Just now
el: Μόλις τώρα

en: Today
el: Σήμερα

en: Yesterday
el: Χθες

en: Calculator
el: Αριθμομηχανή

en: A calculator for Ubuntu.
el: Αριθμομηχανή για το Ubuntu.

en: math;addition;subtraction;multiplication;division;
el: math;addition;subtraction;multiplication;division;μαθηματικά;μαθηματικα;πρόσθεση;προσθεση;αφαίρεση;αφαίρεση;πολλαπλασιασμός;πολλαπλασιασμος;διαίρεση;διαιρεση;
