ubuntu-calculator-app - en to uz translation catalogue (21 entries)

en: Calculator
uz: Kalkulyator

en: Favorite
uz: Sevimli

en: Cancel
uz: Bekor qilish

en: Select All
uz: Barchasini tanlash

en: Select None
uz: Hech qaysini tanlamaslik

en: Copy
uz: Nusxa olish

en: Delete
uz: O‘chirish

en: Edit
uz: Tahrir

en: Add to favorites
uz: Sevimlilarga qo'shish

en: Just now
uz: Hozirgina

en: Today
uz: Bugun

en: Yesterday
uz: Kecha

en: Skip
uz: O'tkazib yuborish

en: Welcome to Calculator
uz: Kalkulyatorga xush kelibsiz

en: Enjoy the power of math by using Calculator
uz: Kalkulyator bilan matematikadan zavq oling

en: Copy formula
uz: Formuladan nusxa olish

en: Enjoy
uz: Zavqlaning

en: We hope you enjoy using Calculator!
uz: Umid qilamizki, Kalkulyator sizga yoqadi!

en: Finish
uz: Tugatish

en: Scientific keyboard
uz: Ilmiy klaviatura

en: Scientific View
uz: Ilmiy ko'rinish
