ubuntu-calculator-app - en to eu translation catalogue (18 entries)

en: NaN
eu: Ez da zenbakia

en: Calculator
eu: Kalkulagailua

en: Favorite
eu: Gogokoak

en: Cancel
eu: Utzi

en: Select All
eu: Hautatu dena

en: Select None
eu: Ez hautatu bat ere

en: Copy
eu: Kopiatu

en: Delete
eu: Ezabatu

en: Edit
eu: Editatu

en: Add to favorites
eu: Gehitu gogokoetara

note: TRANSLATORS: this is a time formatting string, see http://qt-project.org/doc/qt-5/qml-qtqml-date.html#details for valid expressions http://qt-project.org/doc/qt-5/qml-qtqml-date.html#details for valid expressions
en: dd MMM yyyy
eu: yyyy MMM dd

en: No favorites
eu: Ez dago gogokorik

en: Swipe calculations to the left
    to mark as favorites
eu: Pasa hatza ezkerrerantz kalkuluetatik
    gogoko gisa markatzeko

en: Just now
eu: Oraintxe bertan

en: Today
eu: Gaur

en: Yesterday
eu: Atzo

en: A calculator for Ubuntu.
eu: Ubunturako kalkulagailu bat.

en: math;addition;subtraction;multiplication;division;
eu: matematikak;gehitu;kendu;biderkatu;zatitu;
