ubuntu-calculator-app - en to pl translation catalogue (40 entries)

en: Calculator
pl: Kalkulator

en: Favorite
pl: Ulubione

en: Cancel
pl: Anuluj

en: Select All
pl: Zaznacz wszystko

en: Select None
pl: Odznacz wszystko

en: Copy
pl: Skopiuj

en: Delete
pl: Usuń

en: Edit
pl: Edytuj

en: Add to favorites
pl: Dodaj do ulubionych

en: No favorites
pl: Brak ulubionych

en: Swipe calculations to the left
    to mark as favorites
pl: Przesuń obliczenie w lewo,
    aby oznaczyć je jako ulubione

en: Just now
pl: Przed chwilą

en: Today
pl: Dzisiaj

en: Yesterday
pl: Wczoraj

en: Skip
pl: Pomiń

en: Welcome to Calculator
pl: Witaj w Kalkulatorze

en: Enjoy the power of math by using Calculator
pl: Delektuj się potęgą matematyki używająć Kalkulatora

en: Copy formula
pl: Kopiuj formułę

en: Long press to copy part or all of a formula to the clipboard
pl: Naciśnięcie i przytrzymanie wprowadzanego wyrażenia, pozwala na skopiowanie części lub całości wyrażenia do schowka

en: Enjoy
pl: Ciesz się

en: We hope you enjoy using Calculator!
pl: Mamy nadzieję, że dobrze się bawisz korzystając z Kalkulatora!

en: Finish
pl: Zakończ

en: Scientific keyboard
pl: Klawiatura naukowa

en: Access scientific functions with a left swipe on the numeric keypad
pl: Przeciągnij w lewą stronę klawiaturę kalkulatora, by uzyskać dostęp do funkcji naukowych

en: Scientific View
pl: Podgląd naukowy

en: Rotate device to show numeric and scientific functions together
pl: Obrócenie urządzenia powoduje dostęp do podstawowych i naukowych funkcji kalkulatora jednocześnie

en: Delete item from calculation history
pl: Usuń element z historii działań kalkulatora

en: Swipe right to delete items from calculator history
pl: Przeciągnięcie obliczenia w prawo usuwa je z historii obliczeń

en: Delete several items from calculation history
pl: Usuń wiele elementów z historii działań kalkulatora

en: Long press to select multiple calculations for deletion
pl: Długie naciśnięcie obliczeń pozwala na zaznaczenie i usunięcie wielu obliczeń

en: Delete whole formula at once
pl: Usuń naraz całą formułę

en: Long press '←' button to clear all formulas from input bar
pl: Długie przytrzymanie klawisza '←' powoduje usunięcie całego wyrażenia w pasku wprowadzania tekstu

en: Edit item from calculation history
pl: Modyfikuj element z historii działań kalkulatora

en: Swipe left and press pencil to edit calculation
pl: Przeciągnij w lewo i wybierz ołówek, aby edytować kalkulację

en: Add new favourite
pl: Dodaj nową zakładkę

en: Swipe left and press star to add calculations to favourites view
pl: Przeciągnięcie obliczenia w lewo i naciśnięcie gwiazdki dodaje operację do ulubionych

en: Edit formula
pl: Modyfikuj formułę

en: Click in the middle of a formula to edit in place
pl: Kliknięcie w środek wyrażenia umożliwia edycję w tym miejscu

en: A calculator for Ubuntu.
pl: Kalkulator dla Ubuntu

en: math;addition;subtraction;multiplication;division;
pl: liczenie;dodawanie;odejmowanie;mnożenie;dzielenie;
