aptdaemon - en to kk translation catalogue (136 entries)

en: Cancel the task of another user
kk: Басқа пайдаланушының пакеттерді басқару мәселелірін болдырмау.

en: Change software repository
kk: Бағдарламалар қайнар көздерін өзгерту

en: Install or remove packages
kk: Пакеттерді орнату немесе жою

en: Install package file
kk: Пакет файлын орнату

en: List keys of trusted vendors
kk: Сенімді жабдықтаушылардың кілттер тізімі

en: Set a proxy for software downloads
kk: Бағдарламаларды жүктеу прокси серверді орнату

en: Update package information
kk: Пакет туралы ақпаратты жаңарту

en: Upgrade packages
kk: Пакетті жаңарту

en: ERROR
kk: ҚАТЕ

en: Downloaded %sB of %sB at %sB/s
kk: %sB/s жылдамдықта %sB-нан, %sB жүктелінді

en: Downloaded %sB of %sB
kk: %sB-нан, %sB жүктелінді

en: ERROR:
kk: ҚАТЕ:

en: You are not allowed to perform this action.
kk: Сізге бұл іс-әрекетті орындауға болмайды.

en: Resolving dependencies
kk: Тәуелділіктерге рұқсат беру

en: Do you want to continue [Y/n]?
kk: Жалғастыруды қалайсыз ба [Y/n]?

en: Refresh the cache
kk: Кэшты жаңарту

en: Add the vendor to the trusted ones
kk: Жабдықтаушыны сенімділер тізіміне қосу

en: List trusted vendor keys
kk: Сенімді жабдықтаушылар кілттер тізімі

en: Do not shutdown the daemon because of inactivity
kk: Белсенді болмағаны үшін қызметті өшірмеңіз

en: Show internal processing information
kk: Ішкі өңдеу туралы ақпарат көрсету

en: Quit and replace an already running daemon
kk: Шығу және жұмыс істеп тұрған қызметті алмастыру

en: Store profile stats in the specified file
kk: Пайдаланушы туралы ақпарат статистикасын көрсетілген файлда сақтау

en: Do not make any changes to the system (Only of use to developers)
kk: Жүйеге ешбір өзгертулерді енгізбейді (тек өндірушілер қолдану үшін)

en: Installed file
kk: Орнатылған файл

en: Installed packages
kk: Орнатылған пакеттер

en: Added key from file
kk: Кілт файлдан құрылды

en: Updated cache
kk: Жаңартылған кэш

en: Removed trusted key
kk: Сенімді кілт жойылды

en: Removed packages
kk: Жойылған пакеттер

en: Updated packages
kk: Жаңартылған пакеттер

en: Upgraded system
kk: Жаңартылған жүйе

en: Applied changes
kk: Іске асқан өзгертулер

en: Repaired incomplete installation
kk: Жөнделінген аяқталмаған орнатылым

en: Repaired broken dependencies
kk: Жөнделінген бұзылған тәуелділіктер

en: Added software source
kk: Бағдарлама қайнар көзі тізімге қосылды

en: Enabled component of the distribution
kk: Дистрибутив құрамдас бөлігі іске қосылды

en: Successful
kk: Сәтті

en: Canceled
kk: Болдырылмаған

en: Failed
kk: Сәтсіз

en: Installing file
kk: Файлдың орнатылуы

en: Installing packages
kk: Пакеттердің орнатылуы

en: Adding key from file
kk: Кілттің файлдан құрылуы

en: Updating cache
kk: Кэштің жаңартылуы

en: Removing trusted key
kk: Сенімді кілттің жойылуы

en: Removing packages
kk: Пакеттер жойылуы

en: Updating packages
kk: Пакеттердің жаңартылуы

en: Upgrading system
kk: Жүейнің жаңартылуы

en: Applying changes
kk: Өзгерістерді қолдану

en: Repairing incomplete installation
kk: Аяқталмаған орнатылымды жөнделуде

en: Repairing broken deps
kk: Бұзылған тәуелділіктерді жөнделуде

en: Adding software source
kk: Бағдарлама қайнар көзін тізімге қосу

en: Enabling component of the distribution
kk: Дистрибутив құрамдас бөлігін іске қосу

en: Installation of the package file failed
kk: Пакет файлдың орнатылымы сәтсіз

en: Installation of software failed
kk: Бағдарламаны орнату сәтсіз

en: Adding the key to the list of trused software vendors failed
kk: Кілтті сенімді бағдарлама вендорлар тізіміне қосу мүмкін емес

en: Refreshing the software list failed
kk: Бағдарламалар тізімін жаңарту сәтсіз

en: Removing the vendor from the list of trusted ones failed
kk: Кілтті сенімді бағдарлама вендорлар тізіміне алып тастау мүмкін емес

en: Removing software failed
kk: Бағдарламаны жою сәтсіз

en: Updating software failed
kk: Бағдарламаны жаңарту сәтсіз

en: Upgrading the system failed
kk: Жүйені жаңарту сәтсіз

en: Applying software changes failed
kk: Бағдарламадағы өзгерістерді сақтау сәтсіз

en: Repairing incomplete installation failed
kk: Аяқталмаған орнатылымды жөндеу сәтсіз аяқталды

en: Repairing broken dependencies failed
kk: Бұзылған тәуелділіктерді жөндеу сәтсіз аяқталды

en: Adding software source failed
kk: Бағдарлама қайнар көзін тізімге қосу сәтсіз аяқталды

en: Enabling component of the distribution failed
kk: Дистрибутив құрамдас бөлігін іске қосу сәтсіз аяқталды

en: Check your Internet connection.
kk: Сіздің Интернетпенен қосылысты тексеру.

en: Check if you are using third party repositories. If so disable them, since they are a common source of problems.
    Furthermore run the following command in a Terminal: apt-get install -f
kk: Егер сіз шеттегі бағдарламалар көздерін қолданып жатсаңыз, оларды өшіріңіз, себебі, олар көптеген
    мәселелер мен қателердің көзі болады. Содан кейін терминалда apt-get install -f коммандасын орындыңыз.

en: The selected file may not be a GPG key file or it might be corrupt.
kk: Таңдалған файл, GPG кілті емес болуы мүмкін немесе ол бұзылған.

en: This is a serious problem. Try again later. If this problem appears again, please report an error to the developers.
kk: Бұл ауыр мәселе. Кейінірек қайталаңыз. Мәселе тағы да қайталанса, қате туралы есепті өндірушілерге жіберіңіз.

en: There isn't any need for an update.
kk: Жаңартылу қажет емес

en: There isn't any need for an installation
kk: Орнатылым қажет емес

en: There isn't any need for a removal.
kk: Жойылуы қажет емес

en: You requested to remove a package which is an essential part of your system.
kk: Жоюға жүйенің ажырамас бөлігі болып табылатын пакет таңдалынды.

en: The connection to the daemon was lost. Most likely the background daemon crashed.
kk: Демон арасында байланыс үзілді. Мүмкін оның жұмысы кенет аяқталды.

en: The installation or removal of a software package failed.
kk: Пакеттің орнатылуы немесе жойылуы сәтсіз болады.

en: The action would require the installation of packages from not authenticated sources.
kk: Бұл әрекет пакеттерді сенімсіз көзінен орнатуын қажет етеді.

en: The installation could have failed because of an error in the corresponding software package or it was cancelled in an unfriendly way. You have to repair this before you can install or remove any further software.
kk: Орнатылымның сәтсіз аяқталу, сәйкес пакеттегі қате пайда болу кесірінен немесе орнатылым дұрыс емес әдіспен үзілгенінен болуы мүмкін. Әрі қарай кез-келген бағдарламаларды орнату немесе жою үшін, осы қатені жөндеуіңіз қажет.

en: Failed to download package files
kk: Пакеттің файлдарын жүктеу мүмкін емес

en: Failed to download repository information
kk: Бағдарламалар көздері туралы мәліметтерді жүктеу сәтсіз

en: Package dependencies cannot be resolved
kk: Пакеттің тәуелділіктері рұқсат берілу мүмкін емес

en: The package system is broken
kk: Пакеттер жүйесі бұзынған

en: Key was not installed
kk: Кілт орнатылмаған

en: Key was not removed
kk: Кілт жойылмаған

en: Failed to lock the package manager
kk: Пакеттер менеджерін қоршау сәтсіз

en: Failed to load the package list
kk: Пакеттер тізімін жүктеу сәтсіз

en: Package does not exist
kk: Пакет жоқ

en: Package is already up-to-date
kk: Пакет ең соңғы үлгісіне ие

en: Package is already installed
kk: Пакет орнатылып тұр

en: Package isn't installed
kk: Пакет орнатылмаған

en: Failed to remove essential system package
kk: Маңызды жүйелік пакеттің жойылуы сәтсіз

en: Task cannot be monitored or controlled
kk: Тапсырма көріне немесе басқарылуы мүмкін емес

en: Package operation failed
kk: Пакеттік операциясы сәтсіз

en: Requires installation of untrusted packages
kk: Сенімсіз пакеттік орнатылуы тиіс

en: Previous installation hasn't been completed
kk: Алдыңғы орнатылым аяқталған жоқ

en: Waiting for service to start
kk: Қызметтің жүктелуін күту

en: Waiting
kk: Күтіңіз

en: Waiting for required medium
kk: Қажетті ақпарат тасымалдауышын күту

en: Waiting for other software managers to quit
kk: Басқа бағдарламалар менеджерлер жұмысының аяқталуын күту

en: Waiting for configuration file prompt
kk: Конфигурациялық файл сұранысын күту

en: Running task
kk: Орындалатын тапсырма

en: Downloading
kk: Жүктелуде

en: Cleaning up
kk: Тазарту

en: Finished
kk: Бітті

en: Cancelling
kk: Болдырмау

en: Loading software list
kk: Бағдарламалар тізімі жүктелуде

en: Done
kk: Орындалды

en: Authentication failed
kk: Аутентификация сәтсіз

en: Fetching
kk: Жүктелу

en: Network isn't available
kk: Желі қол жетімсіз

en: Details
kk: Толық ақпарат

en: File
kk: Файл

en: Downloaded %sB
kk: Жуктелген %sB

en: Downloaded
kk: Жүктелген

note: TRANSLATORS: %s represents the name of a CD or DVD
en: CD/DVD '%s' is required
kk: "%s" CD/DVD қажет

en: C_ontinue
kk: _Жалғастыру

en: Install
kk: Орнату

en: Reinstall
kk: Қайта орнату

en: Remove
kk: Жою

en: Purge
kk: Тазарту

en: Upgrade
kk: Жаңарту

en: Skip upgrade
kk: Жаңартуды өткізіп жіберу

en: Updates will be skipped
kk: Жаңартулар қарастырылмайтын болады

en: Additional changes are required
kk: Қосымша өзгертулер қажет

en: %sB will be downloaded in total.
kk: Толығымен %sB жүктелінетін болады.

note: TRANSLATORS: %s is a file path
en: Replace your changes in '%s' with a later version of the configuration file?
kk: Өзіңізбен өзгертілген "%s" файлды, оның соңғы нұсқасымен алмастыруды қалайсыз ба?

en: If you don't know why the file is there already, it is usually safe to replace it.
kk: Егер сіз, ол файлдың осы жерде қайдан пайда болғанын білмеген жағдайда, оны әдеттегідей, қауіпсіз жерге көшіріңіз.

en: _Changes
kk: _Өзгерістер

en: _Keep
kk: _Қалдыру

en: _Replace
kk: _Алмастыру

note: TRANSLATORS: expander label in the error dialog
en: _Details
kk: _Толық ақпарат

en: Installing %s
kk: %s орнатылуда

en: Configuring %s
kk: %s қалыпқа келтірілуде

en: Removing %s
kk: %s жойылуда

en: Running post-installation trigger %s
kk: %s орнатылымнан кейінгі триггер орындалуда

en: Purging %s
kk: %s толығымен жойылуда

en: Upgrading %s
kk: %s жаңартылуда
