aptdaemon - en to de translation catalogue (6 entries)

en: Cancel the task of another user
de: Eene Opgav vun e'em annern Bruker löschen.

en: Install package file
de: Paketdatei installeren

en: Update package information
de: Paketinformatschoonen opfrischen.

en: Upgrade packages
de: Paketverschoonen opfrischen

en: Installed file
de: Installerte Datei

en: Installed packages
de: Installertes Paket
