aptdaemon - en to ne translation catalogue (27 entries)

en: Cancel the task of another user
ne: अर्को प्रयोगकर्ताको कार्य रद्द गर्नुहोस्

en: Install package file
ne: प्याकेज फाइल प्रतिस्थापन गर्नुहोस्

en: Update package information
ne: प्याकेज जानकारी ताजा गर्नुहोस्

en: Upgrade packages
ne: प्याकेजहरू स्तरोन्नत गर्नुहोस्

en: Show internal processing information
ne: आन्तरिक प्रक्रियारत जानकारी देखाउनुहोस्

en: Store profile stats in the specified file
ne: पार्श्वरुप विवरण तोकिएको फाइलमा राख्नुहोस्

en: Installed file
ne: प्रतिस्थापित फाइल

en: Installed packages
ne: प्रतिस्थापित प्याकेजहरू

en: Added key from file
ne: फाइलबाट थपिएको कुञ्जी

en: Removed trusted key
ne: हटाइएको विश्वस्त कुञ्जी

en: Removed packages
ne: हटाइएका प्याकेजहरू

en: Updated packages
ne: अद्यावधिक प्याकेजहरू

en: Upgraded system
ne: स्तरोन्नत गरिएको प्रणाली

en: Applied changes
ne: लागू गरिएका परिवर्तनहरू

en: Successful
ne: सफलतापूर्वक

en: Canceled
ne: रद्द गरियो

en: Failed
ne: असफल भयो

en: Installing file
ne: फाइल प्रतिस्थापित हुँदै

en: Installing packages
ne: प्याकेजहरू प्रतिस्थापित हुँदै

en: Adding key from file
ne: फाइलबाट कुञ्जी थपिँदै

en: Updating cache
ne: क्यास अद्यावधिक गरिँदै

en: Removing trusted key
ne: विश्वस्त कुञ्जी हटाइदै

en: Removing packages
ne: प्याकेजहरू हटाइदै

en: Updating packages
ne: प्याकेजहरू अद्यावधिक गरिदै

en: Upgrading system
ne: प्रणाली स्तरोन्नत गरिदै

en: Applying changes
ne: परिवर्तनहरू लागू गरिदै

en: Check your Internet connection.
ne: तपाईको इन्टरनेट सम्बन्ध जाँच गर्नुहोस्।
