synaptic - en to sq translation catalogue (7 entries)

en: Copy
sq: Kopjo

en: Select All
sq: Zgjidhi të Gjitha

en: Get Changelog
sq: Merr Ndryshimin

en: Quick filter
sq: Filtër i shpejtë

en: No apt-xapian-index found
sq: Nuk u gjet apt-xapian-index

en: <span size="small">Copyright (c) 2001-2004 Connectiva S/A 
    Copyright (c) 2002-2010 Michael Vogt</span>
sq: <span size="small">E Drejta e Autorit (c) 2001-2004 Connectiva S/A 
    E Drejta e Autorit (c) 2002-2010 Michael Vogt</span>

en: Removal of packages:
sq: Heqja e paketave:
