update-manager - en to sl translation catalogue (86 entries)

note: TRANSLATORS: %s is a country
en: Server for %s
sl: Strežniki za %s

note: More than one server is used. Since we don't handle this case in the user interface we set "custom servers" to true and append a list of all used servers
en: Main server
sl: Glavni strežnik

en: Use the given path to search for a cdrom with upgradable packages
sl: Uporabi ponujeno pot za iskanje cd enote s paketi za nadgradnjo

en: Use special upgrade mode. Available:
    desktop, server
sl: Uporabi način posebne nadgradnje. Na voljo sta:
    namizje, strežnik

en: Remove package in bad state | Remove packages in bad state
sl[0]: Odstrani paket v slabem stanju
    Odstrani pakete v slabem stanju

en: The package '%s' is in a inconsistent state and needs to be reinstalled, but no archive can be found for it. Do you want to remove this package now to continue? | The packages '%s' is in a inconsistent state and needs to be reinstalled, but no archive can be found for it. Do you want to remove this package now to continue?
sl[0]: Paket '%s' ni v konsistentnem stanju in ga je potrebno ponovno inštalirati, vendar ni mogoče najti arhiva tega paketa. Ali želiš za nadaljevanje odstraniti ta paket sedaj?
sl[1]: Paketi '%s' ni v konsistentnem stanju in jih je potrebno ponovno inštalirati, vendar ni mogoče najti arhiva teh paketov. Ali želiš za nadaljevanje odstrani te pakete sedaj?

en: Broken packages
sl: Pokvarjeni paketi

en: Your system contains broken packages that couldn't be fixed with this software. Please fix them first using synaptic or apt-get before proceeding.
sl: Vaš sistem vsebuje pokvarjene pakete, ki se ne morejo obnoviti s to programsko opremo.
    Prosim, da popravite te pakete z uporabo synaptic ali apt-get, preden nadaljujete.

en: Can't upgrade required meta-packages
sl: Ne morem nadgraditi zahtevanih meta-paketov

en: A essential package would have to be removed
sl: Bistven paket se bo moral odstraniti

note: FIXME: change the text to something more useful
en: A unresolvable problem occurred while calculating the upgrade.
    
     This can be caused by:
     * Upgrading to a pre-release version of Ubuntu
     * Running the current pre-release version of Ubuntu
     * Unofficial software packages not provided by Ubuntu
sl: Pri izračunavanju nadgradnje se je pojavil nerešljiv problem.
    
     Problem je bil lahko povzročen zaradi:
     * Nadgradnje na različico Ubuntu-ja pred končno izdajo
     * Uporabe različice Ubuntu-ja pred končno izdajo
     * Neuradnih programskih paketov, ki niso podprti s strani Ubuntu-ja

en: This is most likely a transient problem, please try again later.
sl: Problem je verjetno le začasen, poizkusi ponovno pozneje.

en: Could not calculate the upgrade
sl: Ne morem izračunati nadgradnje

note: FIXME: maybe ask a question here? instead of failing?
en: Error authenticating some packages
sl: Napaka pristnosti nekaterih paketov

en: It was not possible to authenticate some packages. This may be a transient network problem. You may want to try again later. See below for a list of unauthenticated packages.
sl: Nekaterih paketov ni bilo mogoče preveriti. Napaka je lahko pri začasnem omrežju. Morda poskusite kasneje. Spodaj poglejte seznam nepreverjenih paketov.

en: It was impossible to install a required package. Please report this as a bug.
sl: Nemogoče je bilo namestiti zahtevani paket. Prosim, javite to kot napaka.

note: FIXME: provide a list
en: Can't guess meta-package
sl: Ne morem ugibati meta-paketa

en: There was a error adding the CD, the upgrade will abort. Please report this as a bug if this is a valid Ubuntu CD.
    
    The error message was:
    '%s'
sl: Pri dodajanju zgoščenke je prišlo do napake, posodobitev se bo prekinila. Prosimo javite napako, če je to prava zgoščenka Ubuntu.
    
    Javljena napaka:
    '%s'

en: Reading cache
sl: Berem zalogo

en: This usually means that another package management application (like apt-get or aptitude) already running. Please close that application first.
sl: To ponavadi pomeni, da že teče drug program za delo s programskimi paketi (recimo apt-get ali aptitude). Prosim, zaprite ga.

en: Your python install is corrupted. Please fix the '/usr/bin/python' symlink.
sl: Pyton inštalacija je pokvarjena. Popravi '/usr/bin/python' symlink.

en: No valid mirror found
sl: Najdena neveljavna zrcalnost

note: hm, still nothing useful ...
en: Generate default sources?
sl: Proizvedem pomanjkljive izvore?

en: After scanning your 'sources.list' no valid entry for '%s' was found.
    
    Should default entries for '%s' be added? If you select 'No' the update will cancel.
sl: Po pregledu vaše 'sources.list', ni bilo najdenega nobenega vnosa za '%s'.
    
    Se naj dodajo pomanjkljivi vnosi za '%s'? Če izberete 'No', se bo posodabljanje prekinilo.

en: Repository information invalid
sl: Neveljavna shranjena informacija

en: Upgrading the repository information resulted in a invalid file. Please report this as a bug.
sl: Nadgradnja shranjene informacije je zaključena kot neveljavna datoteka. Prosim, javite to kot napaka.

en: Third party sources disabled
sl: Izvor tretje skupine izključen

en: Error during update
sl: Napaka med posodobitvijo

en: Not enough free disk space
sl: Premalo prostora na disku

note: ask the user if he wants to do the changes
en: Do you want to start the upgrade?
sl: Želite pričeti z nadgradnjo?

en: Could not download the upgrades
sl: Ne morem sneti nadgradenj

en: The upgrade aborts now. Please check your internet connection or installation media and try again.
sl: Nadgradnja sedaj končuje. Prosim, preverite internetno povezavo ali namestitveni medij in poizkusite znova.

en: Could not install the upgrades
sl: Ne morem namestiti nadgradenj.

en: Remove obsolete packages?
sl: Odstranim neuporabne pakete?

en: _Keep
sl: _Obdrži

en: _Remove
sl: _Odstrani

en: Error during commit
sl: Napaka med izvedbo

note: generate a new cache
en: Restoring original system state
sl: Obnavljam sistem v prvotno stanje

note: FIXME: instead of error out, fetch and install it here
en: Required depends is not installed
sl: Zahtevane odvisnosti niso nameščene

en: The required dependency '%s' is not installed.
sl: Zahtevana odvisnost '%s' ni nameščena.

note: sanity check (check for ubuntu-desktop, brokenCache etc) then open the cache (again)
en: Checking package manager
sl: Preverjam paketni upravitelj

en: Preparing the upgrade failed
sl: Priprava nadgradnje je spodletela

en: Getting upgrade prerequisites failed
sl: Pridobitev zahtev za nadgradnjo je spodletela

en: Updating repository information
sl: Posodabljam shranjeno informacijo

en: Invalid package information
sl: Neveljavna paketna informacija

en: Fetching
sl: Iskanje

en: Upgrading
sl: Nadgrajevanje

en: Searching for obsolete software
sl: Iskanje neuporabljenih programov

en: System upgrade is complete.
sl: Nadgrajevanje sistema je dokončano

note: print "mediaChange %s %s" % (medium, drive)
en: Please insert '%s' into the drive '%s'
sl: Prosim, vstavite '%s' v pogon '%s'

en: Install %s
sl: Namesti %s

en: Upgrade %s
sl: Nadgradi %s

en: Details
sl: Podrobnosti

en: Reboot required
sl: Potreben je ponoven zagon

en: The upgrade is finished and a reboot is required. Do you want to do this now?
sl: Nadgrajevanje je končano in potreben je ponoven zagon

en: <b><big>Restart the system to complete the upgrade</big></b>
sl: <b><big>Ponovno zaženite sistem da dokončate nadgradnjo</big></b>

en: Difference between the files
sl: Razlike med datotekami

en: _Cancel Upgrade
sl: _Prekliči nadgradnjo

en: _Continue
sl: _Nadaljuj

en: _Replace
sl: _Zamenjaj

en: _Report Bug
sl: _Poročaj hrošča

en: _Restart Now
sl: _Ponovno zaženi zdaj

en: _Resume Upgrade
sl: _Nadaljuj nadgradnjo

en: _Start Upgrade
sl: _Začni nadgradnjo

en: Could not find the release notes
sl: Ni bilo mogoče najti zapiskov ob izdaji

en: Version %s:
sl: Različica %s:

en: Downloading list of changes...
sl: Prenašam seznam sprememb...

en: _Check All
sl: _Izberi vse

note: TRANSLATORS: b stands for Bytes
en: Download size: %s
sl: Velikost prenosa: %s

en: Software updates correct errors, eliminate security vulnerabilities and provide new features.
sl: Programske posodobitve odpravljajo napake, varnostne luknje in priskrbijo nove možnosti.

en: Update is complete
sl: Posodobitev je končana

note: TRANSLATORS: the b stands for Bytes
en: (Size: %s)
sl: (Velikost: %s)

en: You will not get any further security fixes or critical updates. Upgrade to a later version of Ubuntu Linux. See http://www.ubuntu.com for more information on upgrading.
sl: Ne boste več prejemali varnostnih popravkov in kritičnih posodobitev. Nadgradite na novejšo različico Ubuntu Linux. Obiščite http://www.ubuntu.com za več informacij o nadgradnji.

en: Downloading the upgrade tool
sl: Prenašam orodje za nadgradnjo

en: <b>New distribution release '%s' is available</b>
sl: <b>Nova izdaja distribucije '%s' je na voljo</b>

en: It is impossible to install or remove any software. Please use the package manager "Synaptic" or run "sudo apt-get install -f" in a terminal to fix this issue at first.
sl: Nobenega programa ni mogoče namestiti ali odstraniti. Da odpravite problem prosim uporabite orodje "Synaptic" ali pa v ukazni lupini zaženite "sudo apt-get install -f".

en: <big><b>Not all updates can be installed</b></big>
sl: <big><b>Vse posodobitve niso bile nameščene</b></big>

en: Changes
sl: Spremembe

en: Chec_k
sl: _Preveri

en: Description
sl: Opis

en: Description of update
sl: Opis posodobitve

en: Release Notes
sl: Opombe ob izdaji

en: _Check
sl: _Preveri

en: updates
sl: posodobitve

en: Show details of an update
sl: Prikaži podrobnosti posodobitve

en: The window size
sl: Velikost okna
