update-manager - en to ku translation catalogue (36 entries)

en: Daily
ku: Rojane

en: Every two days
ku: Her du roj

en: Weekly
ku: Heftane

en: Every two weeks
ku: Her du hefte

en: Every %s days
ku: Her %s roj

en: After one week
ku: Piştî hefteyekê

en: After two weeks
ku: Piştî du hefte

en: After one month
ku: Piştî mehekê

en: After %s days
ku: Piştî %s roj

en: Broken packages
ku: Paketên şikestî

en: Can't install '%s'
ku: Nikarî '%s' saz bike

en: _Remove
ku: _Jê bibe

en: Upgrading
ku: Tê bilindkirin

en: System upgrade is complete.
ku: Bilindkirina sîstemê temam bû.

note: FIXME: add support for the timeout of the terminal (to display something useful then) -> longer term, move this code into python-apt
en: Applying changes
ku: Guherandin tê bi kar anîn

note: FIXME: this should go into DistUpgradeController
en: Your system is up-to-date
ku: Sîstema te rojane ye

en: <b>Remove %s</b>
ku: <b>%s rake</b>

en: Install %s
ku: %s saz bike

en: Upgrade %s
ku: %s bilind bike

en: <b><big>Start the upgrade?</big></b>
ku: <b><big>Dest bi bilindkirinê were kirin?</big></b>

en: Cleaning up
ku: Tê pakij kirin

en: Details
ku: Hûragahî

en: Terminal
ku: Termînal

en: _Keep
ku: Bi_parêze

en: Version %s:
ku: Guhertoya %s:

note: TRANSLATORS: b stands for Bytes
en: Download size: %s
ku: Mezinahiya daxistinê: %s

en: You can install %s update | You can install %s updates
ku[0]: Tu dikarî %s rojanekirinê saz bikî
ku[1]: Tu dikarî %s rojanekirinan saz bikî

en: Update is complete
ku: Rojanekirin temam bû

en: Changes
ku: Guhartin

en: Description
ku: Daxuyanî

en: <b>Comment:</b>
ku: <b>Şîrove:</b>

en: <b>Type:</b>
ku: <b>Cure:</b>

en: APT line:
ku: Rêzika APT:

en: Update Manager
ku: Gerînendeyê Rojanekirinan

note: CompDescription
en: Officially supported
ku: Bi piştgirtiya fermî

note: CompDescription
en: Non-free (Multiverse)
ku: Neazad (Multiverse)
