update-manager - en to af translation catalogue (7 entries)

en: Failed to add the CD
af: Gefaal om CD toe te voeg

en: Broken packages
af: Gebroke pakette

en: Your system contains broken packages that couldn't be fixed with this software. Please fix them first using synaptic or apt-get before proceeding.
af: Jou stelsel bevat gebroke pakette wat nie d.m.v. hier programatuur reggemaak kan word nie. Gebruik asseblief synaptic of apt-get om dit reg te maak voordat u voort gaan.

en: Could not calculate the upgrade
af: Kon nie die opgradering bereken nie

en: Can't install '%s'
af: Kan nie  '%s' installeer.

note: FIXME: provide a list
en: Can't guess meta-package
af: Kan nie 'n meta-paket raai nie

en: Your system does not contain a ubuntu-desktop, kubuntu-desktop, xubuntu-desktop or edubuntu-desktop package and it was not possible to detect which version of Ubuntu you are running.
     Please install one of the packages above first using synaptic or apt-get before proceeding.
af: Jou stelsel bevat geen ubuntu-desktop, kubuntu-desktop, xubuntu-desktop of edubuntu-desktop paket nie en dit was nie moontlik om jou weergawe van Ubuntu te ontdek nie.
     Installeer eers een van die bogenoemde pakette met synaptic of apt-get voordat u voortgaan .
