update-manager HEAD - en to lt translation catalogue (212 entries)

note: TRANSLATORS: %s is a country
en: Server for %s
lt: %s serveris

note: More than one server is used. Since we don't handle this case in the user interface we set "custom servers" to true and append a list of all used servers
en: Main server
lt: Pagrindinis serveris

en: Custom servers
lt: Pasirinktiniai serveriai

en: Failed to add the CD
lt: Nepavyko įtraukti CD

en: There was a error adding the CD, the upgrade will abort. Please report this as a bug if this is a valid Ubuntu CD.
    
    The error message was:
    '%s'
lt: Pridedant CD įvyko klaida, todėl atnaujinimas bus nutrauktas. Praneškite apie klaidą, jei tai buvo galiojantis Ubuntu CD.
    
    Klaidos pranešimas:
    '%s'

en: Remove package in bad state | Remove packages in bad state
lt[0]: Pašalinti paketą blogoje būsenoje
lt[1]: Pašalinti paketus blogoje būsenoje
lt[2]: Pašalinti paketą blogoje būsenoje

en: Broken packages
lt: Pažeisti paketai

en: Your system contains broken packages that couldn't be fixed with this software. Please fix them first using synaptic or apt-get before proceeding.
lt: Jūsų sistemoje yra sugadintų paketų, kurie negali būti sutaisyti šia programa. Prieš tęsdami pirmiausia sutaisykite juos naudodami „synaptic“ arba „apt-get“.

en: This is most likely a transient problem, please try again later.
lt: Tai panašu į trumpalaikę problemą, prašome pabandyti vėliau.

en: Could not calculate the upgrade
lt: Nepavyko apskaičiuoti atnaujinimo

en: Error authenticating some packages
lt: Klaida autentikuojant keletą paketų

en: It was not possible to authenticate some packages. This may be a transient network problem. You may want to try again later. See below for a list of unauthenticated packages.
lt: Nepavyko patvirtinti kelių paketų autentiškumo. Tai gali būti laikina tinklo problema. Galite bandyti vėliau. Žemiau yra nepatvirtintų paketų sąrašas.

en: Can't install '%s'
lt: Nepavyksta įdiegti „%s“

en: It was impossible to install a required package. Please report this as a bug.
lt: Buvo neįmanoma įdiegti reikalingo paketo. Praneškite apie tai, kaip klaidą.

note: FIXME: provide a list
en: Can't guess meta-package
lt: Nepavyko atspėti metapaketo

en: Your system does not contain a ubuntu-desktop, kubuntu-desktop, xubuntu-desktop or edubuntu-desktop package and it was not possible to detect which version of Ubuntu you are running.
     Please install one of the packages above first using synaptic or apt-get before proceeding.
lt: Jūsų sistemoje nėra „ubuntu-desktop“, „kubuntu-desktop“, „xubuntu-desktop“ ar „edubuntu-desktop“ paketų ir nepavyko nustatyti, kokią „Ubuntu“ versiją naudojate.
     Prieš tęsdami pirmiausia įdiekite vieną iš šių paketų naudodamiesi „synaptic“ arba „apt-get“ (aptitude) priemonėmis.

en: Reading cache
lt: Nuskaitoma talpykla

en: Unable to get exclusive lock
lt: Nepavyko gauti iškirtinio užrakto

en: This usually means that another package management application (like apt-get or aptitude) already running. Please close that application first.
lt: Dažniausiai tai reiškia, kad jau veikia kita programų paketų tvarkymo programa (pvz. apt-get arba aptitude). Prašome pirmiau uždaryti tą programą.

en: Continue running under SSH?
lt: Tęsti naudojant SSH ?

en: This session appears to be running under ssh. It is not recommended to perform a upgrade over ssh currently because in case of failure it is harder to recover.
    
    If you continue, a additional ssh daemon will be started at port '%s'.
    Do you want to continue?
lt: Panašu, kad dabar šiuo kompiuteriu naudojatės prisijungę per ssh paslaugą iš kitur. Atlikti atnaujinimus prisijungus nuotoliniu būdu (per ssh) nerekomenduojama, nes nesėkmės atveju bus sunkiau atitaisyti.
    
    Jei tęsite, papildoma ssh prisijungimo paslauga bus įjungta per „%s“ prievadą.
    Ar norite tęsti?

en: Starting additional sshd
lt: Paleidžiamas papildomas nuotolinio prisijungimo (ssh) serveris

en: Can not upgrade
lt: Negaliu atnaujinti

en: An upgrade from '%s' to '%s' is not supported with this tool.
lt: Šis įrankis negali atnaujinti nuo „%s“ iki „%s“.

en: Your python install is corrupted. Please fix the '/usr/bin/python' symlink.
lt: Jūsų python įdiegimas sugadintas. Prašome pataisyti '/usr/bin/python' simbolinę nuorodą.

en: Package 'debsig-verify' is installed
lt: Paketas 'debsig-verify' įdiegtas

en: The upgrade can not continue with that package installed.
    Please remove it with synaptic or 'apt-get remove debsig-verify' first and run the upgrade again.
lt: Atnaujinimas negali būti tęsiamas su įdiegtu šiuo paketu.
    Prašome pirmiau pašalinti jį per synaptic arba 'apt-get remove debsig-verify' ir vėl paleisti atnaujinimą.

en: Include latest updates from the Internet?
lt: Įtraukti vėliausius atnaujinimus iš Interneto?

en: No valid mirror found
lt: Nerastos tinkamos programinės įrangos saugyklos (veidrodžiai)

en: While scanning your repository information no mirror entry for the upgrade was found.This can happen if you run a internal mirror or if the mirror information is out of date.
    
    Do you want to rewrite your 'sources.list' file anyway? If you choose 'Yes' here it will update all '%s' to '%s' entries.
    If you select 'no' the update will cancel.
lt: Jūsų programinės įrangos saugyklose nerasta jokių saugyklų serverių su atnaujinimais. Gal jūs naudojate vidinį programinės įrangos saugyklų serverį arba gal saugyklų informacija yra pasenusi?
    
    Ar norite perrašyti programinės įrangos saugyklų konfigūracijos failą 'sources.list'? Jei pasirinksite „Taip“, bus perrašyti visi '%s' iš '%s' įrašų.
    Pasirinkus „Ne“ atnaujinimas bus nutrauktas.

note: hm, still nothing useful ...
en: Generate default sources?
lt: Sugeneruoti numatytuosius šaltinius?

en: Repository information invalid
lt: Saugyklų informacija netinkama

en: Upgrading the repository information resulted in a invalid file. Please report this as a bug.
lt: Saugyklos informacijos atnaujinimo rezultatas- negaliojantis failas. Praneškite apie tai kaip apie klaidą.

en: Third party sources disabled
lt: Trečiųjų šalių programinės įrangos saugyklos išjungtos

en: Some third party entries in your sources.list were disabled. You can re-enable them after the upgrade with the 'software-properties' tool or your package manager.
lt: Kai kurie trečiųjų šalių įrašai Jūsų programinės įrangos saugyklų nustatymų faile „sources.list“ buvo išjungti. Juos galėsite vėl įjungti kai baigsite atnaujinimą, su „programinės įrangos saugyklų“ administravimo įrankiu arba paketų tvarkytuve.

en: Package in inconsistent state | Packages in inconsistent state
lt[0]: Paketas nekonsistencinėje būsenoje
lt[1]: Paketai nekonsistencinėje būsenoje
lt[2]: Paketai nekonsistencinėje būsenoje

en: Error during update
lt: Klaida atnaujinant

en: A problem occurred during the update. This is usually some sort of network problem, please check your network connection and retry.
lt: Atnaujinant iškilo problema. Tai greičiausiai kokia nors tinklo problema, todėl iš naujo patikrinkite tinklo jungtis ir bandykite dar kartą.

note: print "on_button_install_clicked"
en: Not enough free disk space
lt: Diske nepakanka laisvos vietos

en: Support for some applications ended
lt: Kai kurių programų palaikymas pasibaigė

en: Canonical Ltd. no longer provides support for the following software packages. You can still get support from the community.
    
    If you have not enabled community maintained software (universe), these packages will be suggested for removal at the end of the upgrade.
lt: Šie įdiegti programų paketai nebėra prižiūrimi Canonical įmonės. Dabar juos prižiūri bendruomenė („universe“).
    
    Jei „programinės įrangos saugyklų“ nustatymuose nesate įjungę „bendruomenės prižiūrimų programų“ („universe“) skyriaus, šiuos paketus bus pasiūlyta pašalinti atnaujinimo pabaigoje.

note: calc the dist-upgrade and see if the removals are ok/expected do the dist-upgrade
en: Calculating the changes
lt: Apskaičiuojami pakeitimai

note: ask the user if he wants to do the changes
en: Do you want to start the upgrade?
lt: Ar norite pradėti atnaujinimą?

en: Could not download the upgrades
lt: Nepavyko atsiųsti atnaujinimų

note: FIXME: strings are not good, but we are in string freeze currently
en: Error during commit
lt: Klaida užtvirtinimo metu

note: generate a new cache
en: Restoring original system state
lt: Atstatoma pradinė sistemos būsena

en: Could not install the upgrades
lt: Nepavyko įdiegti atnaujinimų

en: Remove obsolete packages?
lt: Pašalinti pasenusius paketus?

en: _Keep
lt: _Palikti

en: _Remove
lt: P_ašalinti

en: A problem occurred during the clean-up. Please see the below message for more information.
lt: Išvalymo metu iškilo problema. Daugiau informacijos rasite žemiau esančiame pranešime.

note: FIXME: instead of error out, fetch and install it here
en: Required depends is not installed
lt: Reikalaujamos priklausomybės neįdiegtos

en: The required dependency '%s' is not installed.
lt: Reikalaujma priklausomybė '%s' nėra įdiegta.

note: sanity check (check for ubuntu-desktop, brokenCache etc) then open the cache (again)
en: Checking package manager
lt: Tikrinama paketų tvarkyklė

en: Preparing the upgrade failed
lt: Nepavyko pasiruošti atnaujinimui

en: Getting upgrade prerequisites failed
lt: Būtinų salygų gavimas nepavyko

en: Updating repository information
lt: Atnaujinama saugyklų informacija

en: Invalid package information
lt: Netinkama paketo informacija

en: Fetching
lt: Siunčiama

en: Upgrading
lt: Atnaujinama

note: don't abort here, because it would restore the sources.list
en: Upgrade complete
lt: Atnaujinimas užbaigtas

en: Searching for obsolete software
lt: Ieškoma pasenusios programinės įrangos

en: System upgrade is complete.
lt: Sistemos atnaujinimas baigtas.

en: Use the given path to search for a cdrom with upgradable packages
lt: Naudoti nurodytą kelią CD įrenginio su naujintinais paketais paieškai

en: Use frontend. Currently available: 
    DistUpgradeViewText, DistUpgradeViewGtk, DistUpgradeViewKDE
lt: Naudokite valdymo skydelį. Šiuo metu įmanomi: 
    DistUpgradeViewText, DistUpgradeViewGtk, DistUpgradeViewKDE

note: print "mediaChange %s %s" % (medium, drive)
en: Please insert '%s' into the drive '%s'
lt: Įdėkite „%s“ į įrenginį „%s“

en: Fetching is complete
lt: Siuntimas baigtas

en: About %s remaining
lt: Liko apie %s

en: Fetching file %li of %li
lt: Atsiunčiamas failas %li iš %li

note: FIXME: add support for the timeout of the terminal (to display something useful then) -> longer term, move this code into python-apt
en: Applying changes
lt: Pritaikomi pakeitimai

en: Could not install '%s'
lt: Nepavyko įdiegti „%s“

note: self.expander.set_expanded(True)
en: Replace the customized configuration file
    '%s'?
lt: Ar pakeisti konfigūracijos failą
    „%s“?

en: You will lose any changes you have made to this configuration file if you choose to replace it with a newer version.
lt: Jei pakeisite šį failą naujesne versija, jūs prarasite visus faile padarytus pakeitimus.

en: The 'diff' command was not found
lt: Komanda „diff“ nerasta

en: A fatal error occurred
lt: Įvyko lemtinga klaida

note: append warning
en: To prevent data loss close all open applications and documents.
lt: Norėdami išvengti duomenų praradimo turite užverti visas atvertas programas ir dokumentus.

en: <b>Downgrade %s</b>
lt: <b>Pasendinti %s</b>

en: Remove %s
lt: Pašalinti %s

en: Install %s
lt: Įdiegti %s

en: Upgrade %s
lt: Atnaujinti %s

note: change = QMessageBox.question(None, _("Media Change"), msg, QMessageBox.Ok, QMessageBox.Cancel)
en: Media Change
lt: Laikmenos keitimas

en: Show Difference >>>
lt: Rodyti Skirtumus >>>

en: <<< Hide Difference
lt: <<< Slėpti skirtumus

en: Show Terminal >>>
lt: Rodyti komandinę eilutę >>>

en: <<< Hide Terminal
lt: <<< Slėpti komandinę terminalą

en: Details
lt: Detalės

en: Restart required
lt: Reikia paleisti iš naujo

en: <b><big>Restart the system to complete the upgrade</big></b>
lt: <b><big>Norėdami užbaigti atnaujinimą paleiskite operacinę sistemą iš naujo</big></b>

en: _Restart Now
lt: _Perkrauti dabar

en: Cancel Upgrade?
lt: Atšaukti atnaujinimą?

note: if we have a estimated speed, use it
en: This download will take about %s with your connection.
lt: Naudojant Jūsų jungtį šis siuntimas užtruks apie %s.

en: Preparing to upgrade
lt: Ruošiamasi atnaujinimui

en: Getting new software channels
lt: Gaunami nauji programinės įrangos kanalai

en: Getting new packages
lt: Gaunami nauji paketai

en: Installing the upgrades
lt: Diegiami atnaujinimai

en: Cleaning up
lt: Išvaloma

note: FIXME: make those two separate lines to make it clear that the "%" applies to the result of ngettext
en: %d package is going to be removed. | %d packages are going to be removed.
lt[0]: Bus pašalintas %d paketas.
lt[1]: Bus pašalinti %d paketai.
lt[2]: Bus pašalinta %d paketų.

en: %d new package is going to be installed. | %d new packages are going to be installed.
lt[0]: Bus įdiegtas %d naujas paketas.
lt[1]: Bus įdiegti %d nauji paketai.
lt[2]: Bus įdiegta %d naujų paketų.

en: %d package is going to be upgraded. | %d packages are going to be upgraded.
lt[0]: Bus atnaujintas %d paketas.
lt[1]: Bus atnaujinti %d paketai.
lt[2]: Bus atnaujinta %d paketų.

en: 
    
    You have to download a total of %s.
lt: 
    
    Iš viso reikia atsisiųsti %s.

en: Fetching and installing the upgrade can take several hours. Once the download has finished, the process cannot be cancelled.
lt: Atnaujinamų programų atsiuntimas bei įdiegimas gali užtrukti keletą valandų. Atsiuntus atnaujinimus įdiegimo nebus galima atšaukti.

note: FIXME: this should go into DistUpgradeController
en: Your system is up-to-date
lt: Jūsų sistema atnaujinta

en: There are no upgrades available for your system. The upgrade will now be canceled.
lt: Šiuo metų sistemos atnaujinimų nėra. Atnaujinimas atšaukiamas.

en: Reboot required
lt: Reikia perkrauti kompiuterį

en: The upgrade is finished and a reboot is required. Do you want to do this now?
lt: Atnaujinimas baigtas ir reikia perkrauti kompiuteri. Ar norite tai atlikti dabar?

en: Could not run the upgrade tool
lt: Nepavyko paleisti atnaujinimo priemonės

en: This is most likely a bug in the upgrade tool. Please report it as a bug
lt: Greičiausiai tai yra atnaujinimo priemonės klaida. Praneškite apie tai kaip klaidą

en: Upgrade tool signature
lt: Atnaujinimo įrankio žymė

en: Upgrade tool
lt: Atnaujinimo įrankis

en: Failed to fetch
lt: Atsiųsti nepavyko

en: Fetching the upgrade failed. There may be a network problem.
lt: Nepavyko gauti atnaujinimo. Tai gali būti tinklo problema.

en: Failed to extract
lt: Nepavyko išpakuoti

en: Extracting the upgrade failed. There may be a problem with the network or with the server.
lt: Nepavyko išpakuoti atnaujinimo. Gali būti tinklo arba serverio problema.

en: Verfication failed
lt: Tapatumo nustatymas nepavyko

en: Verifying the upgrade failed.  There may be a problem with the network or with the server.
lt: Atnaujinimo patikrinimas nepavyko. Tai gali būti ryšio, arba tarnybinės stoties problema.

en: Authentication failed
lt: Autentikacija nepavyko

en: Authenticating the upgrade failed. There may be a problem with the network or with the server.
lt: Nepavyko patvirtinti atnaujinimo autentiškumo. Gali būti tinklo arba serverio problema.

en: Aborting
lt: Nutraukiama

en: Demoted:
lt: Pažemintas:

en: Continue [yN]
lt: Tęsti [tN]

en: Details [d]
lt: Detalės [d]

note: TRANSLATORS: the "y" is "yes" TRANSLATORS: first letter of a positive (yes) answer
en: y
lt: t

en: Remove: %s
lt: Pašalinti: %s

en: Install: %s
lt: Įdiegti: %s

en: Upgrade: %s
lt: Atnaujinti: %s

en: To finish the upgrade, a restart is required.
    If you select 'y' the system will be restarted.
lt: Atnaujinimo užbaigimui, reikia perleisti kompiuterį.
    Jei paspausite "t" sistema bus paleista iš naujo.

en: <b><big>Cancel the running upgrade?</big></b>
    
    The system could be in an unusable state if you cancel the upgrade. You are strongly adviced to resume the upgrade.
lt: <b><big>Ar nutraukti vykdomą atnaujinimą?</big></b>
    
    Jei nutrauksite atnaujinimą, sistema gali tapti netinkama naudoti. Patartina pratęsti atnaujinimą.

en: <b><big>Start the upgrade?</big></b>
lt: <b><big>Pradėti atnaujinimą?</big></b>

en: Difference between the files
lt: Skirtumai tarp failų

en: Distribution Upgrade
lt: Distributyvo (OS) atnaujinimas

en: Restarting the computer
lt: Kompiuteris perkraunamas

en: Setting new software channels
lt: Nustatomi nauji programinės įrangos saugyklų kanalai

en: Terminal
lt: Terminalas

en: _Cancel Upgrade
lt: _Atšaukti atnaujinimą

en: _Continue
lt: _Tęsti

en: _Replace
lt: Pa_keisti

en: _Report Bug
lt: _Pranešti apie klaidą

en: _Resume Upgrade
lt: _Tęsti atnaujinimą

en: _Start Upgrade
lt: _Pradėti atnaujinimą

en: Could not find the release notes
lt: Nepavyko rasti informacijos apie versiją (leidimą)

en: The server may be overloaded.
lt: Serveris gali būti perkrautas.

en: Could not download the release notes
lt: Nepavyko atsiųsti laidos informacijos

en: Please check your internet connection.
lt: Patikrinkite savo Interneto ryšį.

en: Release Notes
lt: Leidimo aprašymas

en: Downloading file %(current)li of %(total)li with %(speed)s/s
lt: Atsiunčiamas failas %(current)li iš %(total)li, %(speed)s/s greičiu

en: Downloading file %(current)li of %(total)li
lt: Atsiunčiamas failas %(current)li iš %(total)li

en: Version %s:
lt: Versija %s:

en: Downloading list of changes...
lt: Atsiunčiamas pakeitimų sąrašas...

en: _Uncheck All
lt: _Atžymėti visus

en: _Check All
lt: _Pažymėti visus

note: TRANSLATORS: b stands for Bytes
en: Download size: %s
lt: Atsiuntimo dydis: %s

en: Unknown download size
lt: Nežinomas parsiuntimo dydis

en: It is unknown when the package information was updated last. Please try clicking on the 'Check' button to update the information.
lt: Yra nežinoma kada paketo informacija paskutinį kartą buvo atnaujinta. Pabandykite paspausti "Tikrinti" mygtuką informacijos atnaujinimui.

en: The package information was last updated less than one hour ago.
lt: Paketo informacija paskutinį kartą atnaujinta mažiau nei prieš valandą.

en: Software updates correct errors, eliminate security vulnerabilities and provide new features.
lt: Programinės įrangos atnaujinimai ištaiso klaidas, pašalina saugumo spragas bei suteikia naujas galimybes.

en: Please wait, this can take some time.
lt: Palaukite, tai gali užtrukti.

en: Update is complete
lt: Atnaujinimas užbaigtas

en: Reading package information
lt: Nuskaitoma paketo informacija

en: Could not initialize the package information
lt: Nepavyko įkelti paketo informacijos

note: TRANSLATORS: the b stands for Bytes
en: (Size: %s)
lt: (Dydis: %s)

en: Version %s
lt: Versija %s

en: Your distribution is not supported anymore
lt: Jūsų distributyvas daugiau nebepalaikomas

en: You will not get any further security fixes or critical updates. Upgrade to a later version of Ubuntu Linux. See http://www.ubuntu.com for more information on upgrading.
lt: Nebegausite jokių saugumo pataisymų ar kritinių atnaujinimų. Atnaujinkite į naujausią „Ubuntu Linux“ versiją. Daugiau informacijos apie atnaujinimą rasite http://www.ubuntu.com .

en: <b>New distribution release '%s' is available</b>
lt: <b>Išleista nauja distributyvo versija „%s“</b>

note: we assert a clean cache
en: Software index is broken
lt: Programinės įrangos turinys sugadintas

en: It is impossible to install or remove any software. Please use the package manager "Synaptic" or run "sudo apt-get install -f" in a terminal to fix this issue at first.
lt: Neįmanoma įdiegti ar pašalinti jokios programinės įrangos. Pirmiausia pasinaudokite „Synaptic“ arba terminale įvykdykite komandą „sudo apt-get install -f“, norėdami ištaisyti šią problemą.

en: Failed to download the list of changes. 
    Please check your Internet connection.
lt: Nepavyko atsiųsti pakeitimų sąrašo. 
    Patikrinkite Interneto ryšį.

en: Important security updates
lt: Svarbūs saugumo atnaujinimai

en: Recommended updates
lt: Rekomenduojami atnaujinimai

en: Proposed updates
lt: Testuojami atnaujinimai

en: Backports
lt: Naujos programos

en: Distribution updates
lt: Distributyvo atnaujinimai

en: Other updates
lt: Kiti atnaujinimai

en: <b><big>You must check for updates manually</big></b>
    
    Your system does not check for updates automatically. You can configure this behavior in <i>Software Sources</i> on the <i>Updates</i> tab.
lt: <b><big>Turite pasitikrinti dėl atnaujinimų rankiniu būdu</big></b>
    
    Jūsų sistema netikrina atnaujinimų automatiškai. Galite konfigūruoti šią veikseną <i>Programinės įrangos šaltiniai</i> <i>Atnaujinimai</i> skirsnyje.

en: <big><b>Not all updates can be installed</b></big>
lt: <big><b>Ne visi atnaujinimai gali būti įdiegti</b></big>

en: <big><b>Starting Update Manager</b></big>
lt: <b><big>Paleidžiama atnaujinimų tvarkyklė</big></b>

en: Changes
lt: Pakeitimai

en: Chec_k
lt: Ti_krinti

en: Check the software channels for new updates
lt: Patikrinti programinės įrangos saugyklas (kanalus) dėl atnaujinimų

en: Description
lt: Aprašas

en: Description of update
lt: Atnaujinimo aprašymas

en: Run a partial upgrade, to install as many updates as possible. 
    
    This can be caused by:
     ◦ A previous upgrade which didn't complete
     ◦ Problems with some of the installed software
     ◦ Unofficial software packages not provided by Ubuntu
     ◦ Normal changes of a pre-release version of Ubuntu
lt: Paleisti dalinį atnaujinimą, kad įdiegti paketų tiek kiek įmanoma. 
    
    Tai galėjo sukelti:
     ◦ Ankstesni atnaujinimai kurie nebuvo baigti
     ◦ Problemos su kuria nors įdiegta programine įranga
     ◦ Ubuntu netiekiami neoficialūs programinės įrangos paketai
     ◦ Normalūs Ubuntu išankstinės versijos pasikeitimai

en: Show progress of individual files
lt: Rodyti pavienių failų progresą

en: U_pgrade
lt: At_naujinti

en: Update Manager
lt: Atnaujinimų tvarkyklė

en: Upgrade to the latest version of Ubuntu
lt: Atnaujinti iki naujausios Ubuntu versijos

en: _Hide this information in the future
lt: _Nerodyti šios informacijos ateityje

en: _Install Updates
lt: Į_diegti atnaujinimus

en: _Partial Upgrade
lt: _Dalinis atnaujinimas

en: _Upgrade
lt: _Atnaujinti

en: updates
lt: atnaujinimai

en: Show and install available updates
lt: Rodyti ir įdiegti galimus atnaujinimus

en: Software Updates
lt: Programinės įrangos atnaujinimai

en: *deprecated* Check for new distribution releases
lt: *prieštaravimas* Patikrinkite naujų distribucijos leidimų

en: Auto close the install window after successful install
lt: Automatiškai užverti diegimo langą po sėkmingo įdiegimo

en: If automatic checking for updates is disabled, you have to reload the channel list manually. This option allows to hide the reminder shown in this case.
lt: Jei automatinis atnaujinimų patikrinimas yra išjungtas, Jūs turėsite rankiniu būdu iš naujo įkelti informaciją iš programinės įrangos saugyklų. Tokiu atveju nebus automatiškai pranešama apie atnaujinimus.

en: Remind to reload the channel list
lt: Priminti įkelti iš naujo kanalų sąrašą

en: Show details of an update
lt: Rodyti atnaujinimo detales

en: Stores the size of the update-manager dialog
lt: Išsaugo update-manager dialogų dydį

en: Stores the state of the expander that contains the list of changes and the description
lt: Saugo išplėtimo būseną kuri susideda iš pakeitimų sąrašo ir aprašymo.

en: The window size
lt: Lango dydis

en: This key is deprecated in favor of the file /etc/update-manager/release-upgrades Check automatically if a new version of the current distribution is available and offer to upgrade (if possible).
lt: Šis raktas yra prieštaringas /etc/update-manager/release-upgrades palaikyme. Automatiškai patikrinti ar yra naujesnė dabartinės distribucijos versija ir jei prieinama pasiūlyti atnaujinti (jei įmanoma.)

en: Show version and exit
lt: Rodyti versiją ir išeiti

en: Check if a new distribution release is available
lt: Tikrinti, ar yra išleista nauja distributyvo (OS) versija

en: Check if upgrading to the latest devel release is possible
lt: Patikrinti ar galima atnaujinti iki naujausios bandomosios versijos.

en: Try to run a dist-upgrade
lt: Pabandykite paleisti dist-upgrade

en: Running partial upgrade
lt: Vykdomas dalinis atnaujinimas

en: Try upgrading to the latest release using the upgrader from $distro-proposed
lt: Bandykite atnaujinti į vėliausią leidimą naudodami atnaujinimo priemonę iš $distro-proposed

en: Run in a special upgrade mode.
    Currently 'desktop' for regular upgrades of a desktop system and 'server' for server systems are supported.
lt: Paleisti specialų atnaujinimo rėžimą.
    Šiuo metu yra palaikomi 'desktop' desktop sistemos reguliariems atnaujinimams ir 'server' serverių sistemoms.

en: Run the specified frontend
lt: Paleisti nurodytą valdymo panelę

en: Checking for a new ubuntu release
lt: Tikrinama, ar yra išleista nauja distributyvo (OS) versija

en: No new release found
lt: Naujų leidimų nerasta
