update-manager - en to mn translation catalogue (14 entries)

note: TRANSLATORS: download size is 0
en: 0 KB
mn: 0 КБ

note: TRANSLATORS: download size of very small updates
en: 1 KB
mn: 1 КБ

note: TRANSLATORS: download size of small updates, e.g. "250 KB"
en: %.0f KB
mn: %.0f КБ

note: TRANSLATORS: download size of updates, e.g. "2.3 MB"
en: %.1f MB
mn: %.1f МБ

note: TRANSLATORS: %s is a country
en: Server for %s
mn: %s улсын сервер

note: More than one server is used. Since we don't handle this case in the user interface we set "custom servers" to true and append a list of all used servers
en: Main server
mn: Төв сервер

en: Unable to locate any package files, perhaps this is not a Ubuntu Disc or the wrong architecture?
mn: Ямар нэгэн боодлыг олж чадахгүй байна. Магадгүй энэ Үбүнтү-гийн диск биш, эсвэл буруу бүтэцтэй байна уу?

en: Failed to add the CD
mn: СD-г нэмэхэд алдаа гарлаа

en: Remove package in bad state | Remove packages in bad state
mn[0]: Боодол дахь муу мужийг устгах

en: Broken packages
mn: Эвдэрхий боодол

en: Your system contains broken packages that couldn't be fixed with this software. Please fix them first using synaptic or apt-get before proceeding.
mn: Таны системд эвдэрсэн боодол байгаа тул энэ прогамаар засагдахгүй. Үргэлжлүүлэхээс өмнө synaptic эсвэл apt-get хэрэглэн тэднийг засна уу

en: This is most likely a transient problem, please try again later.
mn: Энэ бол хамгийн боломжтой тогтворгүй асуудал. Дараа дахин оролдоно уу.

en: Could not calculate the upgrade
mn: Шинэчлэлийг тооцоолж чадахгүй байна

en: Error authenticating some packages
mn: Баталгаажуулж байгаа зарим боодолд алдаа гарлаа
