update-manager - en to uz translation catalogue (7 entries)

note: TRANSLATORS: download size is 0
en: 0 KB
uz: 0 КБ

note: TRANSLATORS: download size of very small updates
en: 1 KB
uz: 1 КБ

note: TRANSLATORS: download size of small updates, e.g. "250 KB"
en: %.0f KB
uz: %.0f KБ

note: TRANSLATORS: download size of updates, e.g. "2.3 MB"
en: %.1f MB
uz: %.1f MБ

note: TRANSLATORS: %s is a country
en: Server for %s
uz: %s учун сервер

note: More than one server is used. Since we don't handle this case in the user interface we set "custom servers" to true and append a list of all used servers
en: Main server
uz: Асосий сервер

en: Custom servers
uz: Бошқа серверлар
