ubuntu-weather-app - en to lv translation catalogue (47 entries)

en: Chance of precipitation
lv: Nokrišņu varbūtība

en: Winds
lv: Vēji

en: UV Index
lv: UV indeks

en: Pollen
lv: Putekšņi

en: Humidity
lv: Mitrums

en: Sunrise
lv: Saullēkts

en: Sunset
lv: Saulriets

en: Searching for current location...
lv: Meklē pašreizējo atrašanās vietu...

en: Cannot determine your location
lv: Nevar noteikt jūsu atrašanās vietu

en: Manually add a location by swiping up from the bottom of the display
lv: Pašrocīgi pievienojiet vietu, velkot augšup no ekrāna apakšpuses

en: Today
lv: Šodien

en: Remove
lv: Noņemt

en: No locations found. Tap the plus icon to search for one.
lv: Nav atrastu vietu. Spiediet uz plusa ikonas, lai kādu atrastu.

en: Select All
lv: Izvēlēties visu

en: Delete
lv: Dzēst

en: Cancel selection
lv: Atcelt izvēli

en: Network Error
lv: Tīkla kļūda

en: Please check your network settings and try again.
lv: Pārbaudiet savus tīkla iestatījumus un mēģiniet vēlreiz.

en: Retry
lv: Mēģināt vēlreiz

en: No API Keys Found
lv: Nav atrastu API atslēgu

en: If you are a developer, please see the README file for instructions on how to obtain your own Open Weather Map API key.
lv: Ja esi izstrādātājs, skatiet README datni, lai uzzinātu, kā iegūt savu Open Weather Map API atslēgu.

en: Select a city
lv: Izvēlieties pilsētu

en: Back
lv: Atpakaļ

en: City
lv: Pilsēta

en: Search city
lv: Meklēt pilsētu

en: No city found
lv: Nav atrastu pilsētu

en: Couldn't load weather data, please try later again!
lv: Nevarēja ielādēt laika ziņas, lūdzu, mēģiniet vēlreiz!

en: Location already added.
lv: Vieta jau pievienota.

en: OK
lv: Labi

en: Locations
lv: Vietas

en: Current Location
lv: Pašreizējā atrašanās vieta

en: Settings
lv: Iestatījumi

en: Units
lv: Mērvienības

en: Data Provider
lv: Datu sniedzējs

en: Refresh Interval
lv: Atsvaidzināšanas intervāls

en: Location
lv: Vieta

en: Provider
lv: Sniedzējs

en: Detect current location
lv: Noteikt pašreizējo atrašanās vietu

en: %1 minute | %1 minutes
lv[0]: %1 minūte
lv[1]: %1 minūtes
lv[2]: %1 minūšu

en: Interval
lv: Intervāls

note: TRANSLATORS: The strings are standard measurement units of wind speed in kilometers per hour and are shown in the settings page. Only the abbreviated form of kilometers per hour should be used.
en: kph
lv: km/h

note: TRANSLATORS: The strings are standard measurement units of wind speed in miles per hour and are shown in the settings page. Only the abbreviated form of miles per hour should be used.
en: mph
lv: j/h

en: Temperature
lv: Temperatūra

en: Wind Speed
lv: Vēja ātrums

en: Weather
lv: Laikapstākļi

en: A weather forecast application for Ubuntu with support for multiple online weather data sources
lv: Laika prognožu lietotne Ubuntu videi, kas atbalsta vairākus tiešsaistes laikapstākļu datu avotus

en: weather;forecast;twc;openweathermap;the weather channel;
lv: laiks;laikapstākļi;prognozes;twc;openweathermap;laikapstākļu kanāls;
