epiphany master - en to hu translation catalogue (559 entries)

en: Search the web
hu: Keresés a világhálón

note: Translators: you can use the regions listed in https://duckduckgo.com/params to boost a particular region associated with your language. For instance, for translators to Finnish, it might make sense to add kl=fi-fi to the search URL in order to boost results from Finland. Additionally, the 'kad' par
en: https://duckduckgo.com/?t=epiphany
hu: https://duckduckgo.com/?t=epiphany&amp;kl=hu-hu&amp;kad=hu_HU

note: Translators: you can use the regions listed in https://duckduckgo.com/params to boost a particular region associated with your language. For instance, for translators to Finnish, it might make sense to add kl=fi-fi to the search URL in order to boost results from Finland. Additionally, the 'kad' par
en: https://duckduckgo.com/?q=%s&amp;t=epiphany
hu: https://duckduckgo.com/?q=%s&amp;t=epiphany&amp;kl=hu-hu&amp;kad=hu_HU

en: Web browser for GNOME
hu: Webböngésző a GNOME-hoz

en: The web browser for GNOME, featuring tight integration with the desktop and a simple and intuitive user interface that allows you to focus on your web pages.
hu: A webböngésző a GNOME asztalhoz, amely szorosan integrálódik az asztalba és egy egyszerű és intuitív felhasználói felület, amely lehetővé teszi a weboldalakra való összpontosítást.

en: Web Browser
hu: Webböngésző

en: Epiphany Web Browser
hu: Epiphany webböngésző

en: Browse the web
hu: A világháló böngészése

en: web;browser;internet;
hu: web;böngésző;internet;net;

en: New Incognito Window
hu: Új inkognitóablak

en: Browse with caret
hu: Kurzoros böngészés

note: DuckDuckGo is the default search engine. Must exactly match the URL used in the preferences dialog, except this string is surrounded by single quotes and uses &amp; instead of simply &. If the match is not otherwise exact, there will be a spurious, ugly entry in the preferences combo, so please test
en: 'https://duckduckgo.com/?q=%s&amp;t=epiphany'
hu: 'https://duckduckgo.com/?t=epiphany&amp;kl=hu-hu&amp;kad=hu_HU'

en: URL Search
hu: URL keresés

en: Search string for keywords entered in the URL bar.
hu: Keresőkifejezés az URL-sávban megadott kulcsszavakhoz.

en: User agent
hu: Felhasználói ügynök

en: String that will be used as user agent, to identify the browser to the web servers.
hu: A böngésző weboldalak felé való azonosítására felhasználói ügynökként használandó karakterlánc.

en: Automatic downloads
hu: Automatikus letöltések

en: When files cannot be opened by the browser they are automatically downloaded to the download folder and opened with the appropriate application.
hu: Ha a fájlok nem nyithatók meg a böngészőben, automatikusan letöltődnek a letöltési mappába és a megfelelő alkalmazás megnyitja őket.

en: Force new windows to be opened in tabs
hu: Az új ablakok megnyitásának lapokra kényszerítése

en: Force new window requests to be opened in tabs instead of using a new window.
hu: Az új ablakkérések megnyitásának új lapokra kényszerítése új ablakok helyett.

en: Remember passwords
hu: Emlékezzen a jelszavakra

en: Whether to store and prefill passwords in websites.
hu: Jelszavak tárolásának és weboldalakon előre kitöltésének engedélyezése.

en: Automatically manage offline status with NetworkManager
hu: Kapcsolat nélküli állapot automatikus kezelése a Hálózatkezelővel

en: Enable smooth scrolling
hu: Finom görgetés engedélyezése

en: Don't use an external application to view page source.
hu: Ne használjon külső alkalmazást az oldal forrásának megjelenítéséhez.

en: Whether to automatically restore the last session
hu: Mikor állítsa vissza automatikusan az utolsó munkamenetet

en: Defines how the session will be restored during startup. Allowed values are 'always' (the previous state of the application is always restored), 'crashed' (the session is only restored if the application crashes) and 'never' (the homepage is always shown).
hu: Megadja, hogy a munkamenet hogyan lesz visszaállítva induláskor. Lehetséges értékek: „always” (az alkalmazás előző állapota mindig visszaállításra kerül), „crashed” (csak az alkalmazás összeomlása után) és „never” (mindig a kezdőoldal jelenik meg).

en: Whether to delay loading of tabs that are not immediately visible on session restore
hu: Legyen-e késleltetve azoknak a lapoknak a betöltése, amelyek nem láthatók azonnal a munkamenet helyreállításakor

en: When this option is set to true, tabs will not start loading until the user switches to them, upon session restore.
hu: Ha ez az opció igazra van állítva, a lapok nem kezdenek betölteni a munkamenet helyreállításakor egészen addig, amíg a felhasználó át nem vált rájuk.

en: Process model
hu: Folyamatmodell

en: This option allows to set the process model used. Use 'shared-secondary-process' to use a single web process shared by all the tabs and 'one-secondary-process-per-web-view' to use a different web process for each tab.
hu: Ez a beállítás lehetővé teszi a használni kívánt folyamatmodell megadását. Lehetséges értékek: „shared-secondary-process” - egyetlen megosztott webfolyamat az összes megnyitott laphoz, vagy „one-secondary-process-per-web-view” - külön webfolyamat használata minden laphoz.

en: Toolbar style
hu: Eszköztár stílusa

en: Toolbar style. Allowed values are "" (use GNOME default style), "both" (text and icons), "both-horiz" (text besides icons), "icons", and "text".
hu: Az eszköztár stílusa. A lehetséges értékek: „” (a GNOME alapértelmezett stílusának használata) „both” (szöveg és ikonok), „both-horiz” (szöveg az ikonok mellett), „icons” (ikonok), és „text” (szöveg).

en: [Deprecated]
hu: [Elavult]

en: [Deprecated] This setting is deprecated, use 'tabs-bar-visibility-policy' instead.
hu: [Elavult]Ez a beállítás elavult, a „tabs-bar-visibility-policy” használandó helyette.

en: Visibility of the downloads window
hu: A letöltések ablak láthatósága

en: Hide or show the downloads window. When hidden, a notification will be shown when new downloads are started.
hu: A letöltések ablak elrejtése vagy megjelenítése. Ha el van rejtve, akkor egy értesítés jelenik meg az új letöltések elkezdésekor.

en: The visibility policy for the tabs bar.
hu: A fülsáv láthatósági irányelve.

en: Controls when the tabs bar is shown. Possible values are 'always' (the tabs bar is always shown), 'more-than-one' (the tabs bar is only shown if there's two or more tabs) and 'never' (the tabs bar is never shown).
hu: A fülek sávja megjelenik-e. Lehetséges értékek: „always” (a fülsáv mindig megjelenik), „more-than-one” (csak ha legalább két fül van) és „never” (a fülsáv soha nem jelenik meg).

en: Minimum font size
hu: Legkisebb betűkészlet-méret

en: Use GNOME fonts
hu: A GNOME betűkészletének használata

en: Use GNOME font settings.
hu: A GNOME betűkészlet-beállításainak használata.

en: Custom sans-serif font
hu: Egyéni talpatlan betűkészlet

en: A value to be used to override sans-serif desktop font when use-gnome-fonts is set.
hu: A talpatlan betűkészlet felülbírálása, ha a use-gnome-fonts be van állítva.

en: Custom serif font
hu: Egyéni talpas betűkészlet

en: A value to be used to override serif desktop font when use-gnome-fonts is set.
hu: A talpas betűkészlet felülbírálása, ha a use-gnome-fonts be van állítva.

en: Custom monospace font
hu: Egyéni rögzített szélességű betűkészlet

en: A value to be used to override monospace desktop font when use-gnome-fonts is set.
hu: A rögzített szélességű betűkészlet felülbírálása, ha a use-gnome-fonts be van állítva.

en: Use own colors
hu: Saját színek használata

en: Use your own colors instead of the colors the page requests.
hu: Saját színek használata az oldal által kért színek helyett.

en: Use own fonts
hu: Saját betűkészletek használata

en: Use your own fonts instead of the fonts the page requests.
hu: Saját betűkészletek használata az oldal által kért betűkészletek helyett.

en: Use a custom CSS
hu: Egyéni CSS használata

en: Use a custom CSS file to modify websites own CSS.
hu: Egyéni CSS fájl használata a weboldalak CSS-ének módosításához.

en: Enable spell checking
hu: Helyesírás-ellenőrzés engedélyezése

en: Spell check any text typed in editable areas.
hu: A szerkeszthető mezőkbe beírt szöveg helyesírásának ellenőrzése.

en: Default encoding
hu: Alapértelmezett kódolás

en: Default encoding. Accepted values are the ones WebKitGTK+ can understand.
hu: Alapértelmezett kódolás. Az elfogadott értékek a WebKitGTK+ által értelmezhetők.

en: Languages
hu: Nyelvek

en: Preferred languages, two letter codes.
hu: Az előnyben részesített nyelvek kétbetűs kódjai.

en: Cookie accept
hu: Süti elfogadása

en: Where to accept cookies from. Possible values are "always", "no-third-party" and "never".
hu: Hol fogadjon el sütiket. Lehetséges értékek: „always” (mindig), „no-third-party” (harmadik féltől ne) és „never” (soha).

en: Image animation mode
hu: Képanimációk megjelenítésének módja

en: How to present animated images. Possible values are "normal", "once" and "disabled".
hu: Animált képek megjelenítésének módja. A lehetséges értékek: „normal„ (normál), „once” (egyszer) és „” (letiltva).

en: Allow popups
hu: Felbukkanó ablakok engedélyezése

en: Allow sites to open new windows using JavaScript (if JavaScript is enabled).
hu: A webhelyek nyithatnak új ablakokat JavaScripttel (ha a JavaScript engedélyezve van).

en: Enable Plugins
hu: Bővítmények engedélyezése

en: Enable JavaScript
hu: JavaScript engedélyezése

en: Enable WebGL
hu: WebGL engedélyezése

en: Whether to enable support for WebGL contexts.
hu: A WebGL kontextusok támogatása engedélyezett-e.

en: Enable WebAudio
hu: WebAudio engedélyezése

en: Whether to enable support for WebAudio.
hu: A WebAudio támogatása engedélyezett-e.

en: Do Not Track
hu: Ne legyen követés

en: Whether to tell websites that we do not wish to be tracked. Please note that web pages are not forced to follow this setting.
hu: A felhasználókövetés megszüntetésének kérése a weboldalaktól. Ne feledje, hogy a weboldalak nem feltétlenül követik ezt a beállítást.

en: Enable Adblock
hu: Adblock engedélyezése

en: Whether to block the embedded advertisements that web pages might want to show.
hu: A weboldalakba beágyazott reklámok blokkolandók-e.

en: The downloads folder
hu: A letöltési mappa

en: The path of the folder where to download files to; or "Downloads" to use the default downloads folder, or "Desktop" to use the desktop folder.
hu: Fájlok letöltésének célmappája, vagy „Downloads” a letöltések alapértelmezett mappájának, vagy „Desktop” az asztal mappájának használatához.

en: Whether to show the title column in the bookmarks window.
hu: Megjelenjen-e a cím oszlop a könyvjelzők ablakban.

en: Whether to show the address column in the bookmarks window.
hu: Megjelenjen-e a webcím oszlop a könyvjelzők ablakban.

en: Installed plugins
hu: Telepített bővítmények

en: Plugins
hu: Bővítmények

en: Plugins are disabled in the preferences
hu: A beállítások ablakban le vannak tiltva a bővítmények

en: Enabled
hu: Engedélyezve

note: webkit_plugin_get_enabled (plugin) &&
en: Yes
hu: Igen

en: No
hu: Nem

en: MIME type
hu: MIME-típus

en: Description
hu: Leírás

en: Suffixes
hu: Utótagok

en: Memory usage
hu: Memóriahasználat

en: Version %s
hu: %s verzió

en: About Web
hu: Web névjegye

en: A simple, clean, beautiful view of the web
hu: Egyszerű, letisztult, szép kilátás a webre

en: Applications
hu: Alkalmazások

en: List of installed web applications
hu: Telepített webalkalmazások listája

note: Note for translators: this refers to the installation date.
en: Installed on:
hu: Telepítve ekkor:

en: Remove from overview
hu: Eltávolítás az áttekintésből

en: Most Visited
hu: Leggyakrabban látogatott

en: Private Browsing
hu: Privát böngészés

en: You are currently browsing <em>incognito</em>. Pages viewed in this mode will not show up in your browsing history and all stored information will be cleared when you close the window. Files you download will be kept.
hu: Jelenleg <em>inkognitóban</em> böngészik. Az ebben a módban megtekintett oldalak nem jelennek meg a böngészési előzményekben és minden tárolt információ törlésre kerül az ablak bezárásakor. A letöltött fájlok meg lesznek tartva.

en: Incognito mode hides your activity only from people using this computer.
hu: Az inkognitó mód csak az ezt a számítógépet használó emberek elől rejti el a tevékenységét.

en: It will not hide your activity from your employer if you are at work. Your internet service provider, your government, other governments, the websites that you visit, and advertisers on these websites may still be tracking you.
hu: Nem fogja elrejteni a tevékenységét a munkáltatója elől, amikor a munkahelyén van. Az internet szolgáltatója, a kormányzata, más kormányzatok, az éppen megtekintett weboldalak és az azokon hirdetők továbbra is követhetik.

note: characters
en: Blank page
hu: Üres oldal

en: Press %s to exit fullscreen
hu: %s a teljes képernyő elhagyásához

en: Send an email message to “%s”
hu: E-mail küldése „%s” címre

en: Arabic (_IBM-864)
hu: Arab (_IBM-864)

en: Arabic (ISO-_8859-6)
hu: Arab (ISO-_8859-6)

en: Arabic (_MacArabic)
hu: Arab (_MacArabic)

en: Arabic (_Windows-1256)
hu: Arab (_Windows-1256)

en: Baltic (_ISO-8859-13)
hu: Balti (_ISO-8859-13)

en: Baltic (I_SO-8859-4)
hu: Balti (I_SO-8859-4)

en: Baltic (_Windows-1257)
hu: Balti (_Windows-1257)

en: _Armenian (ARMSCII-8)
hu: Örmény (_ARMSCII-8)

en: _Georgian (GEOSTD8)
hu: _Grúz (GEOSTD8)

en: Central European (_IBM-852)
hu: Közép-európai (_IBM-852)

en: Central European (I_SO-8859-2)
hu: Közép-európai (I_SO-8859-2)

en: Central European (_MacCE)
hu: Közép-európai (_MacCE)

en: Central European (_Windows-1250)
hu: Közép-európai (_Windows-1250)

en: Chinese Simplified (_GB18030)
hu: Egyszerűsített kínai (_GB18030)

en: Chinese Simplified (G_B2312)
hu: Egyszerűsített kínai (G_B2312)

en: Chinese Simplified (GB_K)
hu: Egyszerűsített kínai (GB_K)

en: Chinese Simplified (_HZ)
hu: Egyszerűsített kínai (_HZ)

en: Chinese Simplified (_ISO-2022-CN)
hu: Egyszerűsített kínai (_ISO-2022-CN)

en: Chinese Traditional (Big_5)
hu: Hagyományos kínai (Big_5)

en: Chinese Traditional (Big5-HK_SCS)
hu: Hagyományos kínai (Big5-HK_SCS)

en: Chinese Traditional (_EUC-TW)
hu: Hagyományos kínai (_EUC-TW)

en: Cyrillic (_IBM-855)
hu: Cirill (_IBM-855)

en: Cyrillic (I_SO-8859-5)
hu: Cirill (I_SO-8859-5)

en: Cyrillic (IS_O-IR-111)
hu: Cirill (IS_O-IR-111)

en: Cyrillic (_KOI8-R)
hu: Cirill (_KOI8-R)

en: Cyrillic (_MacCyrillic)
hu: Cirill (_MacCyrillic)

en: Cyrillic (_Windows-1251)
hu: Cirill (_Windows-1251)

en: Cyrillic/_Russian (IBM-866)
hu: Cirill/O_rosz (IBM-866)

en: Greek (_ISO-8859-7)
hu: Görög (_ISO-8859-7)

en: Greek (_MacGreek)
hu: Görög (_MacGreek)

en: Greek (_Windows-1253)
hu: Görög (_Windows-1253)

en: Gujarati (_MacGujarati)
hu: Gudzsarati (_MacGujarati)

en: Hebrew (_IBM-862)
hu: Héber (_IBM-862)

en: Hebrew (IS_O-8859-8-I)
hu: Héber (IS_O-8859-8-I)

en: Hebrew (_MacHebrew)
hu: Héber (_MacHebrew)

en: Hebrew (_Windows-1255)
hu: Héber (_Windows-1255)

en: _Visual Hebrew (ISO-8859-8)
hu: _Vizuális héber (ISO-8859-8)

en: Japanese (_EUC-JP)
hu: Japán (_EUC-JP)

en: Japanese (_ISO-2022-JP)
hu: Japán (_ISO-2022-JP)

en: Japanese (_Shift-JIS)
hu: Japán (_Shift-JIS)

en: Korean (_EUC-KR)
hu: Koreai (_EUC-KR)

en: Korean (_ISO-2022-KR)
hu: Koreai (_ISO-2022-KR)

en: Korean (_JOHAB)
hu: Koreai (_JOHAB)

en: Korean (_UHC)
hu: Koreai (_UHC)

en: _Celtic (ISO-8859-14)
hu: _Kelta (ISO-8859-14)

en: _Icelandic (MacIcelandic)
hu: _Izlandi (MacIcelandic)

en: _Nordic (ISO-8859-10)
hu: _Skandináv (ISO-8859-10)

en: _Persian (MacFarsi)
hu: _Perzsa (MacFarsi)

en: Croatian (Mac_Croatian)
hu: Horvát (Mac_Croatian)

en: _Romanian (MacRomanian)
hu: _Román (MacRomanian)

en: R_omanian (ISO-8859-16)
hu: R_omán (ISO-8859-16)

en: South _European (ISO-8859-3)
hu: Dél-_európai (ISO-8859-3)

en: Turkish (_IBM-857)
hu: Török (_IBM-857)

en: Turkish (I_SO-8859-9)
hu: Török (I_SO-8859-9)

en: Turkish (_MacTurkish)
hu: Török (_MacTurkish)

en: Turkish (_Windows-1254)
hu: Török (_Windows-1254)

en: Cyrillic/Ukrainian (_KOI8-U)
hu: Cirill/Ukrán (_KOI8-U)

en: Cyrillic/Ukrainian (Mac_Ukrainian)
hu: Cirill/Ukrán (Mac_Ukrainian)

en: Vietnamese (_TCVN)
hu: Vietnami (_TCVN)

en: Vietnamese (_VISCII)
hu: Vietnami (_VISCII)

en: Vietnamese (V_PS)
hu: Vietnami (V_PS)

en: Vietnamese (_Windows-1258)
hu: Vietnami (_Windows-1258)

en: Western (_IBM-850)
hu: Nyugati (_IBM-850)

en: Western (_ISO-8859-1)
hu: Nyugati (_ISO-8859-1)

en: Western (IS_O-8859-15)
hu: Nyugati (IS_O-8859-15)

en: Western (_MacRoman)
hu: Nyugati (_MacRoman)

en: Western (_Windows-1252)
hu: Nyugati (_Windows-1252)

note: The following encodings are so rarely used that we don't want to * pollute the "related" part of the encodings menu with them, so we * set the language group to 0 here.
en: English (_US-ASCII)
hu: Angol (_US-ASCII)

note: Translators: this is the title that an unknown encoding will * be displayed as.
en: Unknown (%s)
hu: Ismeretlen (%s)

en: Text not found
hu: A szöveg nem található

en: Search wrapped back to the top
hu: A keresés az elejétől folytatódik

en: Type to search…
hu: Gépeljen a kereséshez…

en: Find previous occurrence of the search string
hu: A szó vagy kifejezés előző előfordulása az oldalon

en: Find next occurrence of the search string
hu: A szó vagy kifejezés következő előfordulása az oldalon

en: _Save
hu: M_entés

en: _Don’t Save
hu: _Ne mentse

note: Translators: The %s the hostname where this is happening. * Example: mail.google.com.
en: Do you want to save your password for “%s”?
hu: Szeretné elmenteni a jelszavát a(z) „%s” weboldalhoz?

en: Deny
hu: Titok

en: Allow
hu: Megosztás

note: Translators: Geolocation policy for a specific site.
en: The page at <b>%s</b> wants to know your location.
hu: <b>%s</b> tudni szeretné az Ön tartózkodási helyét.

note: Translators: Notification policy for a specific site.
en: The page at <b>%s</b> wants to show desktop notifications.
hu: A(z) <b>%s</b> helyen lévő oldal asztali értesítéseket szeretne megjeleníteni.

note: translators: %s here is the address of the web page
en: Loading “%s”…
hu: „%s” betöltése…

en: Loading…
hu: Betöltés…

note: Possible error message when a site presents a bad certificate.
en: This website presented identification that belongs to a different website.
hu: Ez a weboldal olyan azonosítót mutatott be, amely egy másik weboldalhoz tartozik.

note: Possible error message when a site presents a bad certificate.
en: This website’s identification is too old to trust. Check the date on your computer’s calendar.
hu: A weboldal azonosítója túl régi ahhoz, hogy megbízható legyen. Ellenőrizze a dátumot a számítógépe naptárában.

note: Possible error message when a site presents a bad certificate.
en: This website’s identification was not issued by a trusted organization.
hu: Ennek a weboldalnak az azonosítóját nem egy megbízható szervezet bocsájtotta ki.

note: Possible error message when a site presents a bad certificate.
en: This website’s identification could not be processed. It may be corrupted.
hu: Ennek a weboldalnak az azonosítóját nem sikerült feldolgozni. Talán sérült lehet.

note: Possible error message when a site presents a bad certificate.
en: This website’s identification has been revoked by the trusted organization that issued it.
hu: Ennek a weboldalnak az azonosítóját visszavonta az a megbízható szervezet, amely kibocsájtotta azt.

note: Possible error message when a site presents a bad certificate.
en: This website’s identification cannot be trusted because it uses very weak encryption.
hu: Ennek a weboldalnak az azonosítójában nem lehet megbízni, mert túl gyenge titkosítást használ.

note: Possible error message when a site presents a bad certificate.
en: This website’s identification is only valid for future dates. Check the date on your computer’s calendar.
hu: Ennek a weboldalnak az azonosítója csak jövőbeli dátumokhoz érvényes. Ellenőrizze a dátumot a számítógépe naptárában.

note: Message when a site's TLS certificate is invalid. %s is the site's hostname.
en: This might not be the real %s.
hu: Ez nem biztos, hogy a valódi %s.

note: Message when a site's TLS certificate is invalid.
en: When you try to connect securely, websites present identification to prove that your connection has not been maliciously intercepted. There is something wrong with this website’s identification:
hu: Amikor biztonságosan próbál csatlakozni, a weboldalak bemutatják az azonosítójukat annak bizonyításához, hogy a kapcsolata nem lett rosszindulatúan elfogva. Valami nem stimmel ennek a weboldalnak az azonosítójával:

note: Message when a site's TLS certificate is invalid.
en: A third party may have hijacked your connection. You should continue only if you know there is a good reason why this website does not use trusted identification.
hu: Talán egy harmadik fél eltérítette a kapcsolatot. Csak akkor folytassa, ha biztosan tudja, hogy jó oka van annak, amiért ez a weboldal nem használja a megbízható azonosítóját.

note: Good advice from Firefox; displays when a site's TLS certificate is invalid.
en: Legitimate banks, stores, and other public sites will not ask you to do this.
hu: A törvényes bankok, boltok és egyéb nyilvános oldalak nem fogják arra kérni, hogy ezt tegye.

en: None specified
hu: Nincs megadva

note: Page title when a site cannot be loaded. %s is the site's hostname.
en: Problem loading “%s”
hu: Hiba a(z) „%s” betöltése közben

en: Oops! Unable to display this website.
hu: Jaj! A weboldal tartalma nem jeleníthető meg.

en: <p>The site at “%s” seems to be unavailable. The precise error was:</p><p><code>%s</code></p><p>It may be temporarily unavailable or moved to a new address. You may wish to verify that your internet connection is working correctly.</p>
hu: <p>A(z) „%s” weboldal elérhetetlennek tűnik. A pontos hibaüzenet:<p><p><code>%s</code></p></p>Lehet, hogy ideiglenesen nem érhető el, vagy új címre költöztették. Érdemes lehet ellenőrizni, hogy internetkapcsolata megfelelően működik-e.</p>

en: Try again
hu: Próbálja újra

en: Oops! There may be a problem.
hu: Jaj! Hiba történhetett.

en: <p>This site may have caused Web to close unexpectedly.</p><p>If this happens again, please report the problem to the <strong>%s</strong> developers.</p>
hu: <p>A böngésző ezen oldal betöltése közben váratlanul kilépett.</p><p>Ha ez újra megtörténik, akkor jelentse a problémát a(z) <strong>%s</strong> fejlesztőinek.</p>

en: Reload Anyway
hu: Betöltés mindenképp

en: Problem displaying “%s”
hu: A(z) „%s” megjelenítése közben probléma lépett fel

en: Oops!
hu: Hopp!

en: Something went wrong while displaying this page. Please reload or visit a different page to continue.
hu: Hiba történt az oldal megjelenítésekor. Töltse újra, vagy látogasson meg egy másik oldalt a folytatáshoz.

note: Title of error page when a website's TLS certificate is invalid.
en: Look out!
hu: Vigyázzon!

note: Button on error page when a website's TLS certificate is invalid.
en: Load Anyway
hu: Betöltés mindenképp

en: _Cancel
hu: Mé_gse

en: _Open
hu: _Megnyitás

en: All supported types
hu: Minden támogatott típus

en: Web pages
hu: Weboldalak

en: Images
hu: Képek

en: All files
hu: Minden fájl

note: If we don't have XDG user dirs info, return an educated guess.
en: Downloads
hu: Letöltések

note: If we don't have XDG user dirs info, return an educated guess.
en: Desktop
hu: Asztal

en: Could not create a temporary directory in “%s”.
hu: Az ideiglenes könyvtár létrehozása meghiúsult itt: „%s”.

en: The file “%s” exists. Please move it out of the way.
hu: A(z) „%s” fájl létezik, tüntesse el az útból.

en: Failed to create directory “%s”.
hu: A(z) „%s” könyvtár létrehozása meghiúsult.

note: Translators: The first %s is the username and the second one is the * hostname where this is happening. Example: gnome@gmail.com and * mail.google.com.
en: Password for %s in a form in %s
hu: %s jelszava az űrlapon a(z) %s helyen

note: Translators: The first %s is the hostname where this is happening. * Example: mail.google.com.
en: Password in a form in %s
hu: Jelszó egy űrlapon a(z) %s helyen

en: Directory “%s” is not writable
hu: A(z) „%s” könyvtár nem írható

en: You do not have permission to create files in this directory.
hu: Nincs jogosultsága fájlok létrehozására ebben a könyvtárban.

en: Directory not Writable
hu: A könyvtár nem írható

en: Cannot overwrite existing file “%s”
hu: A(z) „%s” létező fájl nem írható felül

en: A file with this name already exists and you don't have permission to overwrite it.
hu: Már létezik egy ugyanilyen nevű fájl és nincs jogosultsága felülírni.

en: Cannot Overwrite File
hu: A fájl nem írható felül

en: Could not display help: %s
hu: A súgó nem jeleníthető meg: %s

en: Master password needed
hu: Mesterjelszó szükséges

en: The passwords from the previous version are locked with a master password. If you want to import them, please enter your master password below.
hu: A korábbi verzió jelszavait mesterjelszó védi. Ha szeretné ezeket importálni, alább adja meg a mesterjelszavát.

en: Failed to copy cookies file from Mozilla.
hu: A sütifájl másolása meghiúsult a Mozillából.

en: Web 3.6 deprecated this directory and tried migrating this configuration to ~/.config/epiphany
hu: A Web 3.6-ban elavulttá vált a könyvtár, és a beállítások át lettek költöztetve a ~/.config/epiphany alá

en: Executes only the n-th migration step
hu: Csak az n. költöztetési lépés végrehajtása

en: Specifies the required version for the migrator
hu: Megadja a szükséges verziót a költöztetőnek

en: Specifies the profile where the migrator should run
hu: Megadja a költöztető futtatásához használandó profilt

en: Web profile migrator
hu: Web profilköltöztető

en: Web profile migrator options
hu: Web profilköltöztető beállításai

note: Translators: "friendly time" string for the current day, strftime format. like "Today 12:34 am"
en: Today %I:%M %p
hu: Ma %l.%M %p

note: Translators: "friendly time" string for the previous day, * strftime format. e.g. "Yesterday 12:34 am"
en: Yesterday %I:%M %p
hu: Tegnap %l.%M %p

note: Translators: "friendly time" string for a day in the current week, * strftime format. e.g. "Wed 12:34 am"
en: %a %I:%M %p
hu: %a %l.%M %p

note: Translators: "friendly time" string for a day in the current year, * strftime format. e.g. "Feb 12 12:34 am"
en: %b %d %I:%M %p
hu: %b %e %l.%M %p

note: Translators: "friendly time" string for a day in a different year, * strftime format. e.g. "Feb 12 1997"
en: %b %d %Y
hu: %Y %b. %d

note: impossible time or broken locale settings
en: Unknown
hu: Ismeretlen

en: Others
hu: Egyéb

en: Local files
hu: Helyi fájlok

en: The certificate does not match this website
hu: A tanúsítvány nem egyezik ezzel a weboldallal

en: The certificate has expired
hu: A tanúsítvány lejárt

en: The signing certificate authority is not known
hu: Az aláíró hitelesítésszolgáltató ismeretlen

en: The certificate contains errors
hu: A tanúsítvány hibás

en: The certificate has been revoked
hu: A tanúsítvány vissza lett vonva

en: The certificate is signed using a weak signature algorithm
hu: A tanúsítványt gyenge aláírási algoritmussal írták alá

en: The certificate activation time is still in the future
hu: A tanúsítvány aktiválási ideje a jövőben van

en: The identity of this website has been verified.
hu: A weboldal azonossága ellenőrizve.

en: The identity of this website has not been verified.
hu: A weboldal azonossága nincs ellenőrizve.

note: Label when clicking the lock icon on a secure page. %s is the website's hostname.
en: You are connected to %s
hu: Kapcsolódott ehhez: „%s”

note: Label in certificate popover when site is untrusted. %s is a URL.
en: This web site’s digital identification is not trusted. You may have connected to an attacker pretending to be %s.
hu: Ennek a weboldalnak a digitális azonosítója nem megbízható. Esetleg egy olyan támadóhoz csatlakozott, aki %s néven adja ki magát.

note: Label in certificate popover when site sends mixed content.
en: Part of this page is insecure.
hu: Az oldal egy része nem biztonságos.

note: Label in certificate popover on secure sites.
en: Your connection is secure.
hu: A kapcsolat biztonságos.

en: _View Certificate…
hu: _Tanúsítvány megtekintése…

en: %d second left | %d seconds left
hu[0]: %d másodperc van hátra
hu[1]: %d másodperc van hátra

en: %d minute left | %d minutes left
hu[0]: %d perc van hátra
hu[1]: %d perc van hátra

en: %d hour left | %d hours left
hu[0]: %d óra van hátra
hu[1]: %d óra van hátra

en: %d day left | %d days left
hu[0]: %d nap van hátra
hu[1]: %d nap van hátra

en: %d week left | %d weeks left
hu[0]: %d hét van hátra
hu[1]: %d hét van hátra

en: %d month left | %d months left
hu[0]: %d hónap van hátra
hu[1]: %d hónap van hátra

en: Finished
hu: Befejeződött

en: Error downloading: %s
hu: Hiba a letöltéskor: %s

en: Cancel
hu: Mégse

en: Open
hu: Megnyitás

en: Show in folder
hu: Megjelenítés a mappában

en: Starting…
hu: Indítás…

note: Translators: the mnemonic shouldn't conflict with any of the * standard items in the GtkEntry context menu (Cut, Copy, Paste, Delete, * Select All, Input Methods and Insert Unicode control character.)
en: Cl_ear
hu: _Törlés

note: Edit actions.
en: _Undo
hu: _Visszavonás

en: _Redo
hu: Új_ra

en: Drag and drop this icon to create a link to this page
hu: Húzza és ejtse ezt az ikont egy erre az oldalra mutató link létrehozásához

note: Translators: This string is used when counting bookmarks that * are similar to each other
en: %d bookmark is similar | %d bookmarks are similar
hu[0]: %d hasonló könyvjelző található
hu[1]: %d hasonló könyvjelző található

en: Add Bookmark
hu: Könyvjelző hozzáadása

en: “%s” Properties
hu: „%s” tulajdonságai

en: _Title:
hu: _Cím:

en: A_ddress:
hu: _Webcím:

en: T_opics:
hu: Téma_körök:

en: Sho_w all topics
hu: Min_den témakör megjelenítése

en: _Add
hu: _Hozzáadás

en: Entertainment
hu: Szórakozás

en: News
hu: Hírek

en: Shopping
hu: Vásárlás

en: Sports
hu: Sport

en: Travel
hu: Utazás

en: Work
hu: Munka

[ctx: bookmarks]
note: Translators: this topic contains all bookmarks
en: All
hu: Mind

[ctx: bookmarks]
note: Translators: this topic contains the not categorized bookmarks
en: Not Categorized
hu: Nem kategorizált

[ctx: bookmarks]
note: Translators: this is an automatic topic containing local * websites bookmarks autodiscovered with zeroconf.
en: Nearby Sites
hu: Közeli oldalak

en: Untitled
hu: Névtelen

en: Remove from this topic
hu: Ezen témakör eltávolítása

note: Toplevel
en: _File
hu: _Fájl

en: _Edit
hu: S_zerkesztés

en: _View
hu: _Nézet

note: Help.
en: _Help
hu: _Súgó

note: File Menu
en: _New Topic
hu: Új _témakör

en: Create a new topic
hu: Új témakör létrehozása

en: Open in New _Window | Open in New _Windows
hu[0]: Megnyitás új _ablakban
hu[1]: Megnyitás új _ablakokban

en: Open the selected bookmark in a new window
hu: A kijelölt könyvjelző megnyitása új ablakban

en: Open in New _Tab | Open in New _Tabs
hu[0]: Megnyi_tás új lapon
hu[1]: Megnyi_tás új lapokon

en: Open the selected bookmark in a new tab
hu: A kijelölt könyvjelző megnyitása új lapon

en: _Rename…
hu: Á_tnevezés…

en: Rename the selected bookmark or topic
hu: A kijelölt könyvjelző vagy témakör átnevezése

en: _Properties
hu: Tulaj_donságok

en: View or modify the properties of the selected bookmark
hu: A kijelölt könyvjelző tulajdonságainak megtekintése, illetve szerkesztése

en: _Import Bookmarks…
hu: Könyvjelzők i_mportálása…

en: Import bookmarks from another browser or a bookmarks file
hu: Könyvjelzők importálása másik böngészőből vagy könyvjelzőfájlból

en: _Export Bookmarks…
hu: Könyvjelzők e_xportálása…

en: Export bookmarks to a file
hu: Könyvjelzők exportálása fájlba

en: _Close
hu: _Bezárás

en: Close the bookmarks window
hu: A könyvjelzők ablakának bezárása

note: Edit Menu
en: Cu_t
hu: _Kivágás

en: Cut the selection
hu: A kijelölés kivágása

en: _Copy
hu: _Másolás

en: Copy the selection
hu: A kijelölés másolása

en: _Paste
hu: _Beillesztés

en: Paste the clipboard
hu: A vágólap tartalmának beillesztése

en: _Delete
hu: _Törlés

en: Delete the selected bookmark or topic
hu: A kijelölt könyvjelző vagy témakör törlése

en: Select _All
hu: Ö_sszes kijelölése

en: Select all bookmarks or text
hu: Minden könyvjelző vagy szöveg kijelölése

note: Help Menu
en: _Contents
hu: _Tartalom

en: Display bookmarks help
hu: Súgó a könyvjelzőkhöz

en: _About
hu: _Névjegy

en: Display credits for the web browser creators
hu: A webböngésző alkotóinak felsorolása

note: View Menu
en: _Title
hu: _Cím

en: Show the title column
hu: A cím oszlop megjelenítése

en: Address
hu: Webcím

en: Show the address column
hu: A webcím oszlop megjelenítése

en: Type a topic
hu: Add meg a témát

en: Delete topic “%s”?
hu: Törli a(z) „%s” témakört?

en: Delete this topic?
hu: Törli ezt a témakört?

en: Deleting this topic will cause all its bookmarks to become uncategorized, unless they also belong to other topics. The bookmarks will not be deleted.
hu: Ezen témakör törlése után a hozzá tartozó könyvjelzők kategorizálatlanok lesznek, hacsak nem tartoznak egy másik témakörhöz is. A könyvjelzők nem lesznek törölve.

en: _Delete Topic
hu: _Témakör törlése

note: Translators: The %s is the name of a Mozilla profile.
en: Mozilla “%s” profile
hu: „%s” Mozilla profil

en: Import failed
hu: Az importálás meghiúsult

en: Import Failed
hu: Az importálás meghiúsult

en: The bookmarks from “%s” could not be imported because the file is corrupted or of an unsupported type.
hu: A könyvjelzők nem importálhatók a következőből: „%s”, mivel a fájl sérült vagy a típusa nem támogatott.

en: Import Bookmarks from File
hu: Könyvjelzők importálása fájlból

en: Firefox/Mozilla bookmarks
hu: Firefox/Mozilla könyvjelzők

en: Galeon/Konqueror bookmarks
hu: Galeon/Konqueror-könyvjelzők

en: Web bookmarks
hu: Webkönyvjelzők

en: Export Bookmarks
hu: Könyvjelzők exportálása

en: Bookmarks
hu: Könyvjelzők

note: Make a format selection combo & label
en: File f_ormat:
hu: _Fájlformátum:

en: Import Bookmarks
hu: Könyvjelzők importálása

en: I_mport
hu: I_mportálás

en: Import bookmarks from:
hu: Könyvjelzők importálása innen:

en: File
hu: Fájl

en: _Copy Address
hu: _Cím másolása

en: Topics
hu: Témakörök

en: Title
hu: Cím

note: FIXME !!!!
en: Open in New _Tabs
hu: M_egnyitás új lapokon

en: Open the bookmarks in this topic in new tabs
hu: A témakör könyvjelzőinek megnyitása új lapokon

en: Create topic “%s”
hu: Létrehozza a(z) „%s” témakört

en: Clear Personal Data
hu: Személyes adatok törlése

en: C_lear
hu: _Törlés

en: Select the personal data you wish to clear
hu: Válassza ki a törölni kívánt személyes adatokat

en: You are about to clear personal data that is stored about the web pages you have visited. Check the types of information that you want to remove:
hu: A meglátogatott weblapokkal kapcsolatos személyes adatainak törlésére készül. A folytatás előtt jelölje be az eltávolítani kívánt információtípusokat:

en: Coo_kies
hu: _Sütik

en: Cache and _temporary files
hu: Gyorsítótár és át_meneti fájlok

en: Browsing _history
hu: Böngészési _előzmények

en: Saved _passwords
hu: Mentett _jelszavak

en: You cannot undo this action. The data you are choosing to clear will be removed forever.
hu: Ezt a műveletet nem vonhatja vissza. A törlésre kijelölt adatok véglegesen elvesznek.

en: Cookies
hu: Sütik

en: C_lear All
hu: Összes _törlése

en: Site
hu: Weboldal

en: Remove
hu: Eltávolítás

en: Delete the selected cookies
hu: A kijelölt sütik törlése

en: Text Encoding
hu: Kódolás

en: _Automatic
hu: _Automatikus

en: Use the encoding specified by the document
hu: A dokumentum által megadott kódolás használata

en: _Use a different encoding:
hu: _Eltérő kódolás használata:

note: File actions.
en: _New Window
hu: Új _ablak

en: New _Incognito Window
hu: Új i_nkognitóablak

en: Reopen Closed _Tab
hu: Bezárt _lap újranyitása

note: Toplevel
en: _Bookmarks
hu: _Könyvjelzők

en: _History
hu: _Előzmények

en: Pr_eferences
hu: _Beállítások

en: _Quit
hu: _Kilépés

en: History
hu: Előzmények

en: Search history
hu: Keresési előzmények

en: Date
hu: Dátum

en: Name
hu: Név

en: Location
hu: Hely

en: Remove the selected pages from history
hu: A kijelölt oldalak eltávolítása az előzményekből

en: Open the selected pages in new tabs
hu: A kijelölt oldalak megnyitása új lapokon

en: _Copy Location
hu: He_ly másolása

en: Add _Bookmark
hu: Könyvjelző _hozzáadása

en: Passwords
hu: Jelszavak

en: Search passwords
hu: Jelszavak keresése

en: User Name
hu: Felhasználónév

en: Password
hu: Jelszó

en: Forget the selected passwords
hu: A kijelölt jelszavak elfelejtése

en: Reveal all the passwords
hu: Az összes jelszó felfedése

en: _Copy Password
hu: Jelszó _másolása

en: C_opy Username
hu: _Felhasználónév másolása

en: Preferences
hu: Beállítások

en: _Download folder:
hu: _Letöltési mappa:

en: A_utomatically open downloaded files
hu: Fájlok a_utomatikus megnyitása a letöltésük után

en: Search
hu: Keresés

en: _Engine:
hu: _Motor:

en: Web Content
hu: Webtartalom

en: Allow popup _windows
hu: _Felugró ablakok engedélyezése

en: Allow _advertisements
hu: _Reklámok engedélyezése

en: Enable _plugins
hu: Bő_vítmények engedélyezése

en: General
hu: Általános

en: Fonts
hu: Betűkészletek

en: _Use system fonts
hu: A _rendszer betűkészletének használata

en: Sans serif font:
hu: Talpatlan betűkészlet:

en: Serif font:
hu: Talpas betűkészlet:

en: Monospace font:
hu: Rögzített szélességű betűkészlet:

en: Style
hu: Stílus

en: Use custom _stylesheet
hu: Egyé_ni stíluslap használata

en: _Edit Stylesheet…
hu: Stíl_uslap szerkesztése…

en: Fonts & Style
hu: Betűkészletek és stílus

en: Manage _Cookies…
hu: _Sütik kezelése…

en: _Always accept
hu: Elfogadás _mindig

en: Only _from sites you visit
hu: _Csak az általam meglátogatott helyekről

note: Refers to "Only from sites you visit" option under Cookies.
en: <small>For example, not from advertisers on these sites</small>
hu: <small>Az oldalak reklámozóitól például nem</small>

en: _Never accept
hu: S_oha ne fogadja el

en: Tracking
hu: Követés

en: _Tell websites I do not want to be tracked
hu: _Nem szeretném, ha a weboldalak követnének

en: Manage _Passwords…
hu: _Jelszavak kezelése…

en: _Remember passwords
hu: _Jelszavak megjegyzése

en: Stored Data
hu: Tárolt adatok

en: You can clear stored personal data.
hu: Törölheti a tárolt személyes adatokat.

en: Cl_ear Personal Data…
hu: Személyes _adatok törlése…

en: Privacy
hu: Adatvédelem

en: Encodings
hu: Kódolások

en: De_fault:
hu: _Alapértelmezett:

en: _Remove
hu: _Eltávolítás

en: _Up
hu: _Fel

en: _Down
hu: _Le

en: Spell checking
hu: Helyesírás-ellenőrzés

en: _Enable spell checking
hu: Helyesírás-ellenőrzés b_ekapcsolása

en: Language
hu: Nyelv

en: Add Language
hu: Nyelv hozzáadása

en: Choose a l_anguage:
hu: Válasszon egy _nyelvet:

en: Stop
hu: Leállítás

en: Stop current data transfer
hu: Az adatátvitel leállítása

en: _Reload
hu: _Frissítés

en: Display the latest content of the current page
hu: A jelenlegi lap legfrissebb tartalmának megjelenítése

en: _Other…
hu: _Egyéb…

en: Other encodings
hu: Egyéb kódolások

en: Clear browsing history?
hu: Törli az előzményeket?

en: Clearing the browsing history will cause all history links to be permanently deleted.
hu: Az előzmények törlése azt jelenti, hogy az összes előzményelem visszavonhatatlanul eltűnik.

en: Open a new tab in an existing browser window
hu: Új böngészőlap nyitása egy meglévő böngészőablakban

en: Open a new browser window
hu: Új böngészőablak megnyitása

en: Import bookmarks from the given file
hu: Könyvjelzők importálása a megadott fájlból

en: FILE
hu: FÁJL

en: Load the given session file
hu: Adott munkamenet fájl betöltése

en: Add a bookmark
hu: Könyvjelző hozzáadása

en: Start a private instance
hu: Privát böngésző indítása

en: Start an instance in incognito mode
hu: A böngésző indítása inkognitó módban

en: Start an instance in netbank mode
hu: A böngésző indítása netbank módban

en: Start the browser in application mode
hu: A böngésző indítása alkalmazás módban

en: Profile directory to use in the private instance
hu: A saját példányban használandó profilkönyvtár

en: DIR
hu: KÖNYVTÁR

en: Could not start Web
hu: A Web nem indítható el

en: Startup failed because of the following error:
    %s
hu: Az indítás a következő hiba miatt meghiúsult:
    %s

en: Web options
hu: Web beállításai

en: Close tab
hu: Lap bezárása

en: Search the Web for %s
hu: %s keresése a világhálón

en: _Open…
hu: _Megnyitás…

en: Save _As…
hu: Men_tés másként…

en: Save As _Web Application…
hu: Mentés _webalkalmazásként…

en: _Print…
hu: _Nyomtatás…

en: S_end Link by Email…
hu: Hivatkozás _küldése e-mailben…

en: Re_do
hu: Mé_gis

en: _Find…
hu: _Keresés…

en: Find Ne_xt
hu: Kö_vetkező találat

en: Find Pre_vious
hu: Elő_ző találat

en: Edit _Bookmarks
hu: _Könyvjelzők szerkesztése

note: View actions.
en: _Stop
hu: _Leállítás

en: Zoom _In
hu: _Nagyítás

en: Zoom O_ut
hu: _Kicsinyítés

en: _Normal Size
hu: N_ormál méret

en: Text _Encoding
hu: Kó_dolás

en: _Page Source
hu: Oldal fo_rrása

note: Bookmarks actions.
en: _Add Bookmark…
hu: _Könyvjelző hozzáadása…

note: Go actions.
en: _Location…
hu: He_ly…

note: Tabs actions.
en: _Previous Tab
hu: _Előző lap

en: _Next Tab
hu: _Következő lap

en: Move Tab _Left
hu: Lap _balra

en: Move Tab _Right
hu: Lap j_obbra

en: _Detach Tab
hu: Lap le_választása

note: View actions.
en: _Downloads Bar
hu: _Letöltéssáv

en: _Fullscreen
hu: _Teljes képernyő

en: Popup _Windows
hu: Felugró _ablakok

en: Selection Caret
hu: Kijelölő kurzor

note: Document.
en: Add Boo_kmark…
hu: _Könyvjelző hozzáadása…

note: Links.
en: Open Link in New _Window
hu: Hivatkozás megnyitása új _ablakban

en: Open Link in New _Tab
hu: Hivatkozás megnyitása új _lapon

en: _Save Link As…
hu: Hivatkozás _mentése másként…

en: _Copy Link Address
hu: Hivatkozás _címének másolása

en: _Copy E-mail Address
hu: E-_mail cím másolása

note: Images.
en: View _Image in New Tab
hu: _Kép megtekintése új lapon

en: Copy I_mage Address
hu: Kép címé_nek másolása

en: _Save Image As…
hu: Ké_p mentése másként…

en: Set as _Wallpaper
hu: Beállítás _háttérképként

note: Video.
en: Open Video in New _Window
hu: Videó megnyitása új _ablakban

en: Open Video in New _Tab
hu: Videó megnyitása új _lapon

en: _Save Video As…
hu: Videó _mentése másként…

en: _Copy Video Address
hu: Videó _címének másolása

note: Audio.
en: Open Audio in New _Window
hu: Hang megnyitás új _ablakban

en: Open Audio in New _Tab
hu: Hang megnyitása új _lapon

en: _Save Audio As…
hu: Hang _mentése másként…

en: _Copy Audio Address
hu: Hang _címének másolása

en: There are unsubmitted changes to form elements
hu: Még vannak elküldetlen változtatások az űrlap elemein

en: If you close the document anyway, you will lose that information.
hu: Ha mindenképp bezárja ezt a dokumentumot, elveszti ezt az információt.

en: Close _Document
hu: _Dokumentum bezárása

en: There are ongoing downloads in this window
hu: Az ablakban letöltések vannak folyamatban

en: If you close this window, the downloads will be cancelled
hu: Ha bezárja ezt az ablakot, akkor a letöltések megszakadnak

en: Close window and cancel downloads
hu: Ablak bezárása, és letöltések megszakítása

en: Save As
hu: Mentés másként

en: Save As Application
hu: Mentés alkalmazásként…

en: Print
hu: Nyomtatás

en: Bookmark
hu: Könyvjelző

en: Find
hu: Keresés

note: Translators: This refers to text size
en: Larger
hu: Nagyobb

note: Translators: This refers to text size
en: Smaller
hu: Kisebb

en: Back
hu: Vissza

en: Forward
hu: Előre

en: Zoom
hu: Nagyítás

en: New _Tab
hu: Új _lap

en: Go to most visited
hu: Ugrás a legtöbbször meglátogatottra

en: Save Link As
hu: Hivatkozás mentése másként

en: Save Image As
hu: Kép mentése másként

en: Save Media As
hu: Média mentése másként

[ctx: language]
note: Translators: this refers to a user-define language code * (one which isn't in our built-in list).
en: User defined (%s)
hu: Felhasználó által megadott (%s)

en: System language (%s) | System languages (%s)
hu[0]: Rendszer nyelve (%s)
hu[1]: Rendszer nyelvei (%s)

en: Select a Directory
hu: Válasszon egy könyvtárat

note: For the preferences dialog. Must exactly match the URL * you chose in the gschema, but with & instead of &amp; * If the match is not exact, there will be a spurious, ugly * entry in the preferences combo, so please test this.
en: https://duckduckgo.com/?q=%s&t=epiphany
hu: https://duckduckgo.com/?q=%s&t=epiphany&kl=hu-hu&kad=hu_HU

note: For the preferences dialog. Consider a regional variant, like google.co.uk
en: https://google.com/search?q=%s
hu: https://google.hu/search?q=%s

en: Save
hu: Mentés

en: A web application named '%s' already exists. Do you want to replace it?
hu: Már létezik „%s” nevű webalkalmazás. Le akarja cserélni?

en: Replace
hu: Csere

en: An application with the same name already exists. Replacing it will overwrite it.
hu: Már létezik egy ugyanilyen nevű alkalmazás. A cserével felül fogja írni.

en: The application '%s' is ready to be used
hu: A(z) „%s” alkalmazás használatra kész

en: The application '%s' could not be created
hu: A(z) „%s” alkalmazás nem hozható létre

en: Launch
hu: Indítás

note: Show dialog with icon, title.
en: Create Web Application
hu: Webalkalmazás létrehozása

en: C_reate
hu: _Létrehozás

en: Contact us at:
hu: Lépjen velünk kapcsolatba:

en: Contributors:
hu: Hozzájárultak:

en: Past developers:
hu: Korábbi fejlesztők:

en: A simple, clean, beautiful view of the web.
    Powered by WebKit %d.%d.%d
hu: Egyszerű, letisztult, szép kilátás a webre.
    A WebKit %d.%d.%d működteti

en: Web Website
hu: A Web webhelye

en: Enable caret browsing mode?
hu: Engedélyezi a kurzoros böngészést?

en: Pressing F7 turns caret browsing on or off. This feature places a moveable cursor in web pages, allowing you to move around with your keyboard. Do you want to enable caret browsing?
hu: Az F7 megnyomása be- vagy kikapcsolja a kurzoros böngészést. Ez a szolgáltatás egy mozgatható kurzort helyez el a weboldalakon, lehetővé téve a billentyűzettel való mozgást. Be szeretné kapcsolni a kurzoros böngészést?

en: _Enable
hu: _Engedélyezés
