ubuntu-filemanager-app - en to ast translation catalogue (5 entries)

en: Settings
ast: Axustes

en: Change app settings
ast: Cambiar les opciones de la app

en: Icons
ast: Iconos

en: List
ast: Llista

en: File Manager
ast: Xestor de ficheros
