checkbox - en to eu translation catalogue (27 entries)

en: Further information:
eu: Informazio gehiago:

en: Ne_xt
eu: _Hurrengoa

note: Title of the user interface
en: System Testing
eu: Sistemaren Proba

en: _No
eu: _Ez

en: _Previous
eu: _Aurrekoa

en: _Skip this test
eu: Proba _saltatu

en: _Test
eu: _Probatu

en: _Yes
eu: _Bai

en: Test and report system information
eu: Sistema probatu eta bere berri eman

note: description
en: Audio tests
eu: Soinu probak

note: description
en: Disk tests
eu: Diskoen probak

note: description
en: Fingerprint reader tests
eu: Hatzmarka-irakurleen probak

note: description
en: Firewire disk tests
eu: Firewire diskoen probak

note: description
en: Kernel modesetting tests
eu: Kernel modesetting probak

note: description
en: Network tests
eu: Sarearen probak

note: description
en: Peripheral tests
eu: Periferikoen probak

note: description
en: Video tests
eu: Bideo probak

note: description
en: Click the Test button to play a sound on the automatically detected \ playback device.
eu: "Probatu" botoia sakatu ezazu soinu bat erreproduzitzeko \ detektatutako erreprodukzio-gailuan.

note: description
en: Do you hear a sound?
eu: Soinu bat entzuten al duzu?

note: description
en: Detecting your sound device(s):
eu: Zure soinu gailua(k) detektatu:

note: description
en: Is this correct?
eu: Ondo al dago hau?

note: description
en: Disconnect any external microphones that you have plugged in.  \ Click the Test button, then speak into your internal microphone.  \ After a few seconds, your speech will be played back to you.
eu: Konektatuta daukazun edozein mikrofono deskonektatu ezazu. \ Probatu botoia sakatu ezazu, eta zure mikrofono integratura hitzegin ezazu. \ Segundo batzuk ondoren, zuk esandakoa erreproduzituko dizugu.

note: description
en: Connect a microphone to your microphone port.  \ Click the Test button, then speak into the microphone.  \ After a few seconds, your speech will be played back to you.
eu: Mikrofono bat konektatu ezazu mikrofono-portura. \ Probatu botoia sakatu ezazu, eta mikrofonoari hitzegiozu. \ Segundo batzuk ondoren, zuk esandakoa erreproduzituko dizugu.

note: description
en: Pair a Bluetooth headset with your system.  Then open the \ volume control application by right-clicking on the speaker \ icon in the panel and selecting "Sound Preferences".  Select \ the "Input" tab and choose your Bluetooth device.  Select the \ "Output" tab and choose your Bluetooth device.  When you are done, \ click the Test button, then speak into the microphone.  \ After a few seconds, your speech will be played back to you.
eu: Bluetooth-kasko batzuk konektatu itzazu zure sistemara. \ Paneleko bozgoragailuan eskuin-klik egizu  "Soinu Hobespenak " \ hautatzeko eta bolumen-kontrola irekitzeko. \ "Sarrera" fitxan zure Bluetooth gailua hautatu ezazu. \ "irteera" fitxan zure Bluetooth gailua hautatu ezazu. \ Amaitzean, Probatu botoia sakatu ezazu eta mikrofonoari hitzegiozu. \ Segundo batzuk ondoren, zuk esandakoa erreproduzituko dizugu.

note: description
en: Did you hear your speech played back?
eu: Zuk esandako entzun al duzu?

note: description
en: Disk benchmark:
eu: Disko froga:

note: description
en: Is this ok?
eu: Ongi al dago hau?
