onboard - en to az translation catalogue (18 entries)

en: _Show Onboard
az: Onboard-ı _göstər

en: _Hide Onboard
az: Onboard-ı _gizlət

en: Settings
az: Seçənəklər

en: Enter name for personalised layout
az: Şəxsiləşdirilmiş düzülüş üçün ad daxil et

en: Error loading
az: Yüklənmə xətası

en: General
az: Ümumi

en: Snippets
az: Parçalar

en: _Show status icon
az: _Vəziyyət ikonunu  göstər

en: Desktop Integration
az: İş masası ilə inteqrasiya

note: translators: very short label of the DELETE key
en: Del
az: Sil

note: translators: very short label of the numpad END key
en: End
az: Son

note: translators: very short label of the numpad ENTER key
en: Ent
az: Daxil et

note: translators: very short label of the HOME key
en: Hm
az: Evə

note: translators: very short label of the INSERT key
en: Ins
az: Dax

note: translators: very short label of the Menu key
en: Menu
az: Menü

note: translators: very short label of the PAUSE key
en: Pause
az: Gözlət

note: translators: very short label of the PRINT key
en: Prnt
az: Çap

note: translators: very short label of the RETURN key
en: Return
az: Yeni sətir
