ubuntu-system-settings-online-accounts - en to he translation catalogue (18 entries)

en: User name
he: שם משתמש

en: Password
he: ססמה

en: Loading…
he: בטעינה…

en: Cancel
he: ביטול

en: ID
he: מזהה

en: Remove account…
he: הסרת חשבון…

en: Remove account
he: הסרת חשבון

en: The %1 account will be removed only from your phone. You can add it again later.
he: חשבון ה־%1 יוסר רק מהטלפון שלך. ניתן להוסיף אותו שוב מאוחר יותר.

en: Remove
he: הסרה

en: Access to this account:
he: גישה לחשבון זה:

en: Add account…
he: הוספת חשבון…

en: Storing account details here lets apps use the accounts without you having to sign in for each app.
he: אחסון של פרטי חשבון באזור זה מאפשרת ליישום להשתמש בחשבונות מבלי להיכנס בנפרד בכל יישום.

en: Accounts
he: חשבונות

en: Add account
he: הוספת חשבון

en: No accounts
he: אין חשבונות

en: Add account:
he: הוספת חשבון:

en: Allow
he: לאפשר

en: Don't allow
he: לא לאפשר
