josm - en to lo translation catalogue (39 entries)

en: About
lo: ກ່ຽວກັບ

en: Display the about screen.
lo: ສະແດງໜ້າຕ່າງ ການແນະນຳ

note: Add the version number
en: Version {0}
lo: ສະບັບທີ່ {0}

en: Last change at {0}
lo: ການປ່ຽນແປງຫຼ້າສຸດທີ່{0}

en: Homepage
lo: ຫນ້າຫລັກ

note: <button label="Info" hotkey="I">
en: Info
lo: ຂໍ້ມູນ

en: Readme
lo: ສິ່ງທີ່ຄວນເອົາໃຈໃສ່

en: Revision
lo: ປັບປຸງແກ້ໄຂໃໝ່

en: Contribution
lo: ການສະໜັບສະໜຸນ

en: License
lo: ລິຂະສິດ

note: ICON(preferences/)
en: Plugins
lo: ຕົວເສີມ

en: About JOSM...
lo: ກ່ຽວກັບ JOSM...

en: Please select at least one already uploaded node, way, or relation.
lo: ກະລຸນາເລືອກຢ່າງໜ້ອຍ1ຢ່າງ ຕາມຂໍ້,ທີ່ຕັ້ງ,ຫຼື ຈຸດສຳພັນ

en: Warning
lo: ລະວັງ

en: Merge
lo: ໂຮມກັນ

en: Please select the target layer.
lo: ກະລຸນາເລືອກຊັ້ນເປົ້າໝາຍ

en: Select target layer
lo: ເລືອກຊັ້ນເປົ້າໝາຍ

note: Strings in JFileChooser ---- Button ----
en: Cancel
lo: ຍົກເລີກ

en: <html>There are no layers the source layer<br>''{0}''<br>could be merged to.</html>
lo: <html>ບໍ່ປະກົດມີແຫຼ່ງຂອງຊັ້ນໃດໆ<br>''{0}''<br>ທີ່ຈະຖືກໂຮມ</html>

en: No target layers
lo: ບໍ່ມີບັນດາຊັ້ນເປົ້າໝາຍ

en: Error
lo: ບັນຫາໃນການປະຕິບັດ

en: Add Node...
lo: ເພີ້ມຂໍ້

en: Edit: {0}
lo: ດັດແກ້:{0}

en: Align Nodes in Circle
lo: ຈັດແຖວບັນດາຂໍ້ເປັນວົງກົມ

en: Move the selected nodes into a circle.
lo: ຍ້າຍຂໍ້ທີ່ເລືອກໄປຂ້າງເປັນວົງກົມ

en: Tool: {0}
lo: ອຸປະກອນ:{0}

en: Please select at least four nodes.
lo: ກະລຸນາເລືອກ4ຂໍ້ເປັນຢ່າງຕ່ຳ

en: Align Nodes in Line
lo: ຈັດແຖວເປັນເສັ້ນ

en: Move the selected nodes in to a line.
lo: ຍ້າຍຂໍ້ທີ່ເລືອກຈັດເປັນເສັ້ນ

en: Please select at least three nodes.
lo: ກະລຸນາເລືອກຢ່າງຕ່ຳ3ຂໍ້

en: Information
lo: ຂໍ້ມູນ

note: Strings in JFileChooser
en: Help
lo: ຊ່ວຍເຫຼືອ

en: Latitude
lo: ເສັ້ນຂະໜານ

en: Longitude
lo: ເສັ້ນແວງ

en: UNKNOWN
lo: ທີ່ບໍ່ມີການບັນທຶກ

en: Ignoring malformed URL: "{0}"
lo: ຂ້າມຮູບແບບທີ່ບໍ່ຖືກຕ້ອງ URL:"{0}"

en: Ignoring malformed file URL: "{0}"
lo: ຂ້າມຮູບແບບເອກະສານທີ່ບໍ່ຖືກຕ້ອງ ຕາມ URL:"{0}"

en: Creating main GUI
lo: ສ້າງໜ້າຕາຫຼັກ

en: The projection {0} could not be activated. Using Mercator
lo: ໂຄງການ {0} ບໍ່ສາມາດໃຫ້ເຮັດວຽກໄດ້. ໃຊ້ Mercator ແທນ
