josm - en to kn translation catalogue (16 entries)

en: About
kn: ಬಗ್ಗೆ

en: Display the about screen.
kn: ನಮ್ಮ ಬಗ್ಗೆ ಪರದೆ ತೋರಿಸು

note: IMPORTANT: when changing the help texts, also update: - native/linux/tested/usr/share/man/man1/josm.1 - native/linux/latest/usr/share/man/man1/josm-latest.1 Add the name of this application
en: Java OpenStreetMap Editor
kn: ‍ಜಾವಾ ಓಪನ್‌ಸ್ಟ್ರೀಟ್‌ಮ್ಯಾಪ್ ಸಂಪಾದಕ

note: Add the version number
en: Version {0}
kn: ಆವೃತ್ತಿ {0}

en: Last change at {0}
kn: ಕಡೆಯ ಬದಲಾವಣೆ ಆದದ್ದು {0}

en: Java Version {0}
kn: ಜಾವಾ ಆವೃತ್ತಿ ‍{0}

en: Homepage
kn: ಮುಖಪುಟ

en: Translations
kn: ಅನುವಾದಗಳು

note: <button label="Info" hotkey="I">
en: Info
kn: ಮಾಹಿತಿ

en: Revision
kn: ಪರಿಷ್ಕರಣೆ

en: Contribution
kn: ಕೊಡುಗೆ

en: License
kn: ಪರವಾನಗಿ

note: ICON(preferences/)
en: Plugins
kn: ಪ್ಲಗ್‌ಇನ್‌ಗಳು

en: Translators
kn: ಅನುವಾದಕರು

en: About JOSM...
kn: JOSM ಬಗ್ಗೆ...

en: View image
kn: ಚಿತ್ರವನ್ನು ನೋಡಿ
