notes-app - en to lo translation catalogue (10 entries)

en: Select All
lo: ເລີອກທັ້ງໝົດ

en: Cut
lo: ຕັດ

en: Copy
lo: ສໍາເນົາ

en: Paste
lo: ວາງ

en: Add
lo: ເພີ້ມ

en: Create New Note
lo: ສ້າງນົດໃໝ່

en: Delete
lo: ລຶບ

en: Trash;Erase Note
lo: ຂີ້ເຫຍື້ອ

en: Notes
lo: ນົດ

en: Notes application for Ubuntu
lo: ໂປຣເເກຣມນົດສໍາລັບອຸບັນຕູ
