webbrowser-app - en to hi translation catalogue (10 entries)

en: JavaScript Alert
hi: JavaScript अलर्ट

en: OK
hi: ठीक

en: Proceed anyway
hi: फिर भी आगे बढ़ें

en: Deny
hi: अस्वीकार करें

en: Allow
hi: स्वीकारें

en: Learn more
hi: अधिक जानें

en: Back
hi: वापस

note: TRANSLATORS: This is a free-form list of keywords associated to the 'New Tab' action. Keywords may actually be sentences, and must be separated by semi-colons.
en: Open a New Tab
hi: एक नया टैब खोलें

note: TRANSLATORS: This is a free-form list of keywords associated to the 'Reload' action. Keywords may actually be sentences, and must be separated by semi-colons.
en: Leave Page
hi: पृष्ठ के बाहर जाएँ

en: Download
hi: डाउनलोड
