webbrowser-app - en to lt translation catalogue (9 entries)

en: JavaScript Alert
lt: „JavaScript“ įspėjimas

en: Authentication required.
lt: Būtinas autentifikavimas.

note: TRANSLATORS: %1 refers to the URL of the current website
en: The website %1 requires authentication.
lt: Svetainė %1 reikalauja autentifikavimo.

en: Username
lt: Naudotojo vardas

en: Password
lt: Slaptažodis

en: Cancel
lt: Atsisakyti

en: Confirm Navigation
lt: Patvirtinti naršymą

en: Leave
lt: Palikti

en: Stay
lt: Likti
