webbrowser-app - en to mr translation catalogue (15 entries)

en: JavaScript Alert
mr: जावास्क्रिप्ट अलर्ट

en: OK
mr: ठीक आहे

en: Authentication required.
mr: ऑथेण्टिकेशन  आवश्यक

note: TRANSLATORS: %1 refers to the URL of the current website
en: The website %1 requires authentication.
mr: %1 ह्या वेबसाईट साठी ऑथेण्टिकेशन  आवश्यक

en: Username
mr: युझरनेम (वापरकर्त्याचे नाव)

en: Password
mr: संकेतशब्द

en: Cancel
mr: रद्द करा

en: Confirm Navigation
mr: नॅव्हिगेशनची पुष्टी करा

en: Leave
mr: इथून बाहेर पडा

en: Stay
mr: इथेच  थांबा

en: Proceed anyway
mr: तरीही पुढे चला

en: Back to safety
mr: सुरक्षिततेकडे परत

en: Deny
mr: नकार द्या

en: Allow
mr: स्वीकार करा

en: Learn more
mr: अधिक जाणून घ्या
