webbrowser-app - en to vi translation catalogue (16 entries)

en: Network Error
vi: Lỗi mạng

note: TRANSLATORS: %1 refers to the URL of the current page
en: It appears you are having trouble viewing: %1.
vi: Hình như bạn đang gặp khó khăn xem: %1.

en: Ubuntu suggests you check your network settings and try refreshing the page.
vi: Ubuntu kiến nghị bạn kiểm tra lại thiết lạp nối mạng và thử nạp lại trang.

en: Refresh page
vi: Nạp lại trang

en: Back
vi: Lùi lại

note: TRANSLATORS: This is a free-form list of keywords associated to the 'Back' action. Keywords may actually be sentences, and must be separated by semi-colons.
en: Older Page
vi: Trang Cũ hơn

en: Bookmark
vi: Đánh dấu

note: TRANSLATORS: This is a free-form list of keywords associated to the 'Bookmark' action. Keywords may actually be sentences, and must be separated by semi-colons.
en: Add This Page to Bookmarks
vi: Đánh dấu Trang Này

en: Copy
vi: Chép

en: Forward
vi: Tới

note: TRANSLATORS: This is a free-form list of keywords associated to the 'Forward' action. Keywords may actually be sentences, and must be separated by semi-colons.
en: Newer Page
vi: Trang Mới hơn

en: Goto
vi: Đi tới

note: TRANSLATORS: This is a free-form list of keywords associated to the 'Goto' action. Keywords may actually be sentences, and must be separated by semi-colons.
en: Address;URL;www
vi: Địa chỉ;URL;www

en: New Tab
vi: Thẻ Mới

note: TRANSLATORS: This is a free-form list of keywords associated to the 'New Tab' action. Keywords may actually be sentences, and must be separated by semi-colons.
en: Open a New Tab
vi: Mở Thẻ Mới

en: Reload
vi: Tải lại
