gtg - en to hr translation catalogue (275 entries)

en: Synchronization Services - %s
hr: Sinkronizacija usluga - %s

en: Do you really want to remove the '%s' synchronization service?
hr: Sigurno želite ukloniti '%s' uslugu sinkronizacije?

en: Disable syncing
hr: Onemogući sinkronizaciju

en: Enable syncing
hr: Omogući sinkronizaciju

en: This is the default synchronization service
hr: Ovo je uobičajena usluga sinkronizacije

en: Syncing is enabled.
hr: Sinkronizacija je omogućena.

en: Syncing is <span color="red">disabled</span>.
hr: Sinkronizacija je <span color="red">onemogućena</span>.

en: Import tags
hr: Uvoz oznaka

en: All tags
hr: Sve oznake

en: Just these                                                                       tags:
hr: Samo ove oznake:

en: Tags to sync
hr: Oznake koje će se sinkronizirati

en: All tasks
hr: Svi zadaci

en: Tasks with                                                                 these tags:
hr: Zadaci s ovim oznakama:

en: Username
hr: Korisničko ime

en: Service URL
hr: URL usluge

en: Import tasks from direct messages
hr: Uvoz zadataka iz izravnih poruka

en: Tag your GTG tasks with the bug tags
hr: Označite svoje GTG zadatke s oznakama grešaka

en: Tag your GTG tasks with the project targeted by the bug
hr: Označite svoj GTG zadatke s projektom na kojeg ciljaju greške

en: Check for new tasks every
hr: Provjeri nove zadatke svakih

en:  minute |  minutes
hr[0]:  minutu
hr[1]:  minute
hr[2]:  minuta

en: Password:
hr: Lozinka:

en: Filename:
hr: Naziv datoteke:

en: Select synchronization service:
hr: Odaberi uslugu sinkronizacije:

en: Author | Authors
hr[0]: Autor
hr[1]: Autora
hr[2]: Autora

en: Start Getting Things GNOME! on every login
hr: Pokreni Getting Things GNOME! prilikom svake prijave

en: New Task Shortcut :
hr: Novi prečac zadatka:

en: <b>System</b>
hr: <b>Sustav</b>

en: Enable colored backgrounds in the task list
hr: Omogući obojene pozadine u popisu zadatka

en: Show description preview in the task list.
hr: Prikaži pretpregled opisa na popisu zadataka.

en: <b>Task Browser</b>
hr: <b>Preglednik zadataka</b>

en: Font :
hr: Slova:

en: <b>Editor</b>
hr: <b>Uređivač</b>

en: page 1
hr: stranica 1

en: page 2
hr: stranica 2

en: page 3
hr: stranica 3

en: Confirm task deletion
hr: Potvrdi brisanje zadatka

en: Preferences - %s
hr: Osobitosti - %s

en: Warning
hr: Upozoranje

en: The shortcut "%s" cannot be used because it will become impossible to type using this key.
    Please try with a key such as Control, Alt or Shift at the same time.
hr: Prečac "%s" se ne može koristiti jer će biti nemoguće pisati koristeći ovu tipku.
    Pokušajte s tipkom kao što je Control, Alt ili Shift u isto vrijeme.

en: Mark as Done
hr: Označi kao obavljeno

en: Mark the selected task as done
hr: Označi odabrani zadatak kao obavljen

en: Mark as not Done
hr: Označi kao neobavljeno

en: Mark the selected task as to be done
hr: Označi odabrani zadatak kao "bit će obavljen"

en: Dismiss
hr: Odbaci

en: Mark the task as not to be done anymore
hr: Označi odabrani zadatak kao "više neće biti obavljen"

en: Undismiss
hr: Poništi odbacivanje

en: Permanently remove the selected task
hr: Trajno ukloni odabrani zadatak

en: Edit the selected task
hr: Uredi odabrani zadatak

en: Create a new task
hr: Stvori novi zadatak

en: Create a new subtask
hr: Stvori novi podzadatak

en: Display only the currently actionable tasks
hr: Prikaži samo zadatke koji se trenutno izvode

en: Hide this tag from the workview
hr: Sakrij ovu oznaku iz radnog prikaza

en: Show this tag in the workview
hr: Prikaži ovu oznaku u radnom prikazu

en: You can create, open or filter your tasks here
hr: Ovdje možete stvoriti, otvoriti ili filtrirati vaš zadatak

en: Clear
hr: Očisti

en: The <b>%s</b> synchronization service cannot login with the  supplied authentication data and has been disabled. To retry the login, re-enable the service.
hr: <b>%s</b> usluga sinkronizacije se ne može prijaviti sa isporučenim podacima autentifikacije i stoga je onemogućena. Za ponovnu prijavu, ponovno omogućite uslugu.

en: Due to a network problem, I cannot contact the <b>%s</b> synchronization service.
hr: Uslijed mrežnih problema, ne mogu kontaktirati <b>%s</b> uslugu sinkronizacije.

en: Cannot connect to DBus, I've disabled the <b>%s</b> synchronization service.
hr: Nemoguće povezivanje sa DBus, Onemogućio sam <b>%s</b> uslugu sinkronizacije.

en: Configure synchronization service
hr: Podesite uslugu sinkronizacije

en: Ignore
hr: Ignoriraj

en: Ok
hr: U redu

en: Confirm
hr: Potvrdi

en: Continue
hr: Nastavi

en: Modify Tags
hr: Promjeni oznake

en: Add/Remove Tags
hr: Uredi/Ukloni oznake

en: Cancel
hr: Otkaži

en: Enter the name of the tag(s) you wish to add or remove:
hr: Upišite naziv oznaka koje želite dodati ili ukloniti:

en: TagName
hr: Naziv oznake

en: Apply to subtasks
hr: Primijeni na podzadatke

en: Add custom color
hr: Dodaj prilagođenu boju

en: Choose a color
hr: Odaberi boju

en: Tags
hr: Oznake

en: Start date
hr: Datum početka

en: Due
hr: Krajnji rok

en: Closed date
hr: Zatvoreno stanje

en: Title
hr: Naslov

en: Remove selected icon
hr: Ukloni odabranu ikonu

en: Name :
hr: Naziv:

en: Show Tag in Work View :
hr: Prikaži oznaku u radnom prikazu:

en: Select Tag Color:
hr: Odaberi boju oznake:

en: Click To
    Set Icon
hr: Klikni na
    Postavi ikonu

en: Enter tag name here
hr: Ovdje upišite naziv oznake

en: NewTag
hr: Nova oznaka

en: no active tasks
hr: nema aktivnih zadataka

en: %(tasks)d active task | %(tasks)d active tasks
hr[0]: %(tasks)d aktivan zadatak
hr[1]: %(tasks)d aktivna zadatka
hr[2]: %(tasks)d aktivnih zadataka

en: Add Task
hr: Dodaj zadatak

en: Open Task
hr: Otvori zadatak

en: Search
hr: Traži

en: Getting Things GNOME!
hr: Sredite stvari s GNOME!

en: _Tasks
hr: _Zadaci

en: New _Task
hr: _Novi zadatak

en: New _Subtask
hr: Novi _podzadatak

en: Mark as _Done
hr: Označi kao _obavljeno

en: D_ismiss
hr: _Odbaci

en: _Edit
hr: _Uredi

en: _View
hr: _Prikaz

en: _Work View
hr: _Radni prikaz

en: _Tags Sidebar
hr: Bočna _traka oznaka

en: _Closed Tasks Pane
hr: Okno _zatvorenih zadataka

en: T_oolbar
hr: Alatna _traka

en: _Quick Add Entry
hr: _Brzo dodavanje stavke

en: _Plugins
hr: _Dodaci

en: _Help
hr: _Pomoć

en: Open GTG help
hr: Otvori GTG pomoć

en: Help to translate GTG into your language
hr: Pomozite prevesti GTG na vaš jezik

en: Report a problem to GTG developers
hr: Prijavite problem GTG razvijateljima

en: New Task
hr: Novi zadatak

en: New Subtask
hr: Novi podzadatak

en: Edit
hr: Uredi

en: Undo
hr: Vrati

en: Redo
hr: Ponovi

en: Delete
hr: Obriši

en: Work View
hr: Radni prikaz

en: Tasks
hr: Zadaci

en: About GTG!
hr: O GTG!

en: Copyright © 2008-2013 Lionel Dricot, Bertrand Rousseau
hr: Autorsko pravo © 2008-2013 Lionel Dricot, Bertrand Rousseau

en: GTG is a personal tasks and TODO-list items organizer for the GNOME desktop environment.
hr: GTG je organizator osobnih zadataka i popisa zadataka za GNOME radno okruženje.

en: GTG website
hr: Web stranica GTG-a

en: Mark as Not Done
hr: Označi kao neobavljeno

en: Und_ismiss
hr: Poništi otkaz_ivanje

en: Add a subtask
hr: Dodaj podzadatak

en: _Set Start Date
hr: _Postavi datum početka

en: T_oday
hr: D_anas

en: _Tomorrow
hr: _Sutra

en: Next _Week
hr: Sljedeći _tjedan

en: Next _Month
hr: Sljedeći _mjesec

en: Next _Year
hr: Sljedeća _godina

en: _Clear Start Date
hr: _Obriši datum početka

en: Set Due Date
hr: Postavi datum trajanja

en: _Now
hr: _Odmah

en: _Soon
hr: _Uskoro

en: _Someday
hr: _Jednog dana

en: _Clear Due Date
hr: _Obriši datum trajanja

en: Modify Tags...
hr: Promijeni oznake:

en: Edit Tag...
hr: Uredi oznaku...

en: Mark this task as done
hr: Označi ovaj zadatak kao obavljeni

en: Mark this task as to be done
hr: Označi ovaj zadatak kao "bit će obavljen"

en: Mark this task as not to be done anymore
hr: Označi ovaj zadatak kao "više neće biti obavljen"

en: Permanently remove this task
hr: Trajno ukloni ovaj zadatak

en: Insert a subtask in this task
hr: Umetni podzadatak u ovaj zadatak

en: Insert a tag in this task
hr: Umetni oznaku u ovaj zadatak

en: Completed %(days)d day late | Completed %(days)d days late
hr[0]: Dovršeno uz %(days)d dan zakašnjenja
hr[1]: Dovršeno uz %(days)d dana zakašnjenja
hr[2]: Dovršeno uz %(days)d dana zakašnjenja

en: Completed %(days)d day early | Completed %(days)d days early
hr[0]: Dovršeno %(days)d dan ranije
hr[1]: Dovršeno %(days)d dana ranije
hr[2]: Dovršeno %(days)d dana ranije

en: Due tomorrow! | %(days)d days left
hr[0]: Istiće sutra!
hr[1]: Preostala %(days)d dana
hr[2]: Preostalo %(days)d dana

en: Due today!
hr: Istiće danas!

en: Due yesterday! | Was %(days)d days ago
hr[0]: Isteklo jučer!
hr[1]: Bilo prije %(days)d dana
hr[2]: Bilo prije %(days)d dana

en: Task
hr: Zadatak

en: Mark Done
hr: Označi kao obavljeno

en: Insert subtask
hr: Umetni podzadatak

en: Insert tag
hr: Umetni oznaku

en: Starting on
hr: Počinje dana

en: Due for
hr: Istječe za

en: Closed on
hr: Zatvoreno dana

en: Now
hr: Sada

en: Soon
hr: Uskoro

en: Someday
hr: Jednoga dana

en: Deleting a task cannot be undone, and will delete the following task:  | Deleting a task cannot be undone, and will delete the following tasks:
hr[0]: Brisanje zadatka se ne može poništiti. Bit će obrisan sljedeći zadatak:
hr[1]: Brisanje zadatka se ne može poništiti. Bit će obrisani sljedeći zadaci:
hr[2]: Brisanje zadatka se ne može poništiti. Bit će obrisani sljedeći zadaci:

en: Are you sure you want to delete this task? | Are you sure you want to delete these tasks?
hr[0]: Sigurno želite obrisati ovaj zadatak?
hr[1]: Sigurno želite obrisati ove zadatke?
hr[2]: Sigurno želite obrisati ove zadatke?

en: Keep selected task | Keep selected tasks
hr[0]: Zadrži označeni zadatak
hr[1]: Zadrži označene zadatke
hr[2]: Zadrži označene zadatke

en: Permanently remove task | Permanently remove tasks
hr[0]: Trajno ukloni zadatak
hr[1]: Trajno ukloni zadatke
hr[2]: Trajno ukloni zadatke

en: 
    And %d more tasks
hr: 
    I još %d zadatka

en: We're terribly sorry. Could you help us fix the problem by reporting the crash?
hr: Jako nam je žao. Možete li nam pomoći u rješavanju problema prijavom greške?

en: An error has occurred
hr: Dogodila se greška

en: It looks like an error has occurred.
hr: Čini se da je došlo do greške.

en: _Details
hr: _Pojedinosti

en: _Report this problem...
hr: _Prijavite ovaj problem...

en: _Ignore the error
hr: _Zanemari grešku

en:  has crashed. Please report the bug on <a href="http://bugs.edge.launchpad.net/gtg">our Launchpad page</a>. If you have Apport installed, it will be started for you.
hr:  se srušio. Molim prijavite grešku na našoj <a href="http://bugs.edge.launchpad.net/gtg">Launchpad stranici</a>. Ako imate instaliran Apport, automatski će se pokrenuti.

en: <b>Dependencies</b>
hr: <b>Ovisnosti</b>

en: _About Plugin
hr: _O dodatku

en: Plugins - %s
hr: Dodaci - %s

en: GTG is a personal tasks and TODO-list items organizer for the GNOME.
hr: GTG je organizator osobnih zadataka i popisa zadataka za GNOME.

en: Do it tomorrow
hr: Učini sutra

en: Send via email
hr: Pošalji e-poštom

en: Status: %s
hr: Stanje: %s

en: 
    Tags: %s
hr: 
    Oznake: %s

en: 
    Subtasks:
    %s
hr: 
    Podzadaci:
    %s

en: 
    Task content:
    %s
hr: 
    Sadržaj zadatka:
    %s

en: Task: %(task_title)s
hr: Zadatak: %(task_title)s

en: Add _New Task
hr: Dodaj _novi zadatak

en: _Show Main Window
hr: _Prikaži glavni prozor

en: _Quit
hr: _Zatvori

en: Text-only
hr: Samo tekst

en: A template to create a simple text file with some tasks.
hr: Predložak za stvaranje jednostavne tekstualne datoteke sa zadacima.

en: Foldable booklet (PDF)
hr: Presavijena knjižica (PDF)

en: A professional-looking HTML page
hr: Profesionalna HTML stranica

en: A template to create a HTML page with some tasks and tags. Tags colors are also displayed.
hr: Predložak za stvaranje HTML stranice sa zadacima i oznakama u različitim bojama.

en: Status report
hr: Izvještaj o stanju

en: A template to create a compact text file listing only task titles.
hr: Predložak za stvaranje kompaktne tekstualne datoteke koja sadrži samo naslove zadataka.

en: A simple Web page that can be easily printed.
hr: Jednostavna web stranica koja se može lako ispisati.

en: A template to create a simple HTML page with some tasks that can be easily printed.
hr: Predložak za stvaranje jednostavne HTML stranice sa nekoliko zadataka koji se mogu lako ispisati.

en: No task matches your criteria. Empty report can't be generated.
hr: Nema zadatka koji se podudara s vašim kriterijima. Prazno izvješće se ne može generirati.

en: GTG could not generate the document: %s
hr: GTG ne može generirati dokument: %s

en: Export the tasks currently listed
hr: Izvezi trenutno izlistane zadatke

en: Choose where to save your list
hr: Odaberite gdje želite spremiti vaš popis

en: Set the task's location
hr: Postavi lokaciju zadatka

en: Associate with new tag
hr: Poveži s novom oznakom

en: Associate with existing tag
hr: Poveži s postojećom oznakom

en: Geolocalized-tasks Preferences
hr: Osobitosti geolokaliziranih zadataka

en: Use network
hr: Koristi mrežu

en: Use cellphone
hr: Koristi mobilni telefon

en: Use gps
hr: Koristi GPS

en: <b>Location Determination Method</b>
hr: <b>Način određivanja lokacije</b>

en: <small>Distance in kilometers from 
    the current location.</small>
hr: <small>Udaljenost u kilometrima od 
    trenutne lokacije.</small>

en: <b>Proximity Factor</b>
hr: <b>Čimbenik udaljenosti</b>

en: Start a new activity in Hamster Time Tracker
hr: Pokreni novu aktivnost u Hamster pratitelju vremena

en: Start task in Hamster
hr: Pokreni zadatak u Hamsteru

en: Start in Hamster
hr: Pokreni u Hamsteru

en: Tomboy/Gnote not found. Please install it or disable the Tomboy/Gnote plugin in GTG
hr: Tomboy/Gnote nije pronađen. Instalirajte ga ili onemogućite Tomboy/Gnote dodatak u GTG-u

en: Add Tomboy note
hr: Dodaj Tomboy bilješku

en: %s seems to be installed on your system, but it does not provide a DBus interface which is required by the Tomboy/Gnote plugin in GTG.
hr: Čini se da je %s instaliran na vaš sustav, ali ne osigurava DBus sučelje koje zahtijeva Tomboy/Gnote dodatak u GTG-u.

en: That note does not exist!
hr: Ta bilješka ne postoji!

en: That note does not exist. Do you want to create a new one?
hr: Ta bilješka ne postoji. Želite li stvoriti novu?

en: This Tomboy note                                        does not exist anymore. Do you want to                                        create it?
hr: Ta Tomboy bilješka više ne postoji. Želite li ju stvoriti?

en: gtg is already running!
hr: gtg je već pokrenut!

en: Tasks with no tags
hr: Zadaci bez oznaka

en: not
hr: ne

en: or
hr: ili

en: after
hr: nakon

en: before
hr: prije

en: today
hr: danas

en: tomorrow
hr: sutra

en: nodate
hr: bez datuma

en: now
hr: odmah

en: soon
hr: uskoro

en: someday
hr: jednog dana

en: notag
hr: bez oznake

en: Getting Started With GTG
hr: Pokreni sa GTG-om

en: Learn How To Use Subtasks
hr: Naučite kako se koriste podzadaci

en: Learn How To Use Tags
hr: Naučite kako se koriste oznake

en: Learn How To Use The Work View
hr: Naučite kako se koristi radni prikaz

en: Learn How To Use Plugins
hr: Naučite kako se koriste dodaci

en: Reporting Bugs
hr: Prijavljivanje grešaka

en: Learn How To Use The Quick Add Entry
hr: Naučite kako se koristi brzo dodavanje unosa

en: Learn How To Use Synchronization Services
hr: Naučite kako se koriste usluge sinkronizacije

en: Learn How To Search For Tasks
hr: Naučite kako se pretražuju zadaci

en: My new task
hr: Moj novi zadatak

en: tags
hr: oznake

en: tag
hr: oznaka

en: defer
hr: odgodi

en: start
hr: pokreni

en: due
hr: za

en: Everything necessary to run this plugin is available.
hr: Sve potrebno za pokretanje ovog dodatka je dostupno.

en: The plugin can not be loaded
hr: Ovaj dodatak se ne može učitati.

en: Some python modules are missing
hr: Nedostaju neki python moduli

en: Please install the following python modules:
hr: Instalirajte sljedeće python module:

en: Some remote dbus objects are missing.
hr: Nedostaju neki udaljeni dbus objekti.

en: Please start the following applications:
hr: Molim pokrenute sljedeće aplikacije:

en: Some modules and remote dbus objects are missing.
hr: Nedostaju neki moduli i udaljeni dbus objekti.

en: Please install or start the following components:
hr: Molim instalirajte ili pokrenite sljedeće komponente:

en: Unknown error while loading the plugin.
hr: Došlo je do nepoznate greške prilikom pokretanja dodatka.

en: Very helpful message, isn't it? Please report a bug.
hr: Vrlo korisna poruka, zar ne? Molim prijavite grešku.

en: Bug
hr: Greška

en: Reported by:
hr: Prijavio/la:

en: Link to bug:
hr: Poveznica na grešku:

en: Evolution tasks
hr: Evolution zadaci

en: Lets you synchronize your GTG tasks with Evolution tasks
hr: Omogućava vam sinkronizaciju GTG zadataka s Evolution zadacima

en: Invalid state
hr: Neispravno stanje

en: This service synchronizes your tasks with the web service RememberTheMilk:
    		http://rememberthemilk.com
    
    Note: This product uses the Remember The Milk API but is not endorsed or certified by Remember The Milk
hr: Ova usluga sinkronizira vaše zadatke sa web uslugom RememberTheMilk:
    		http://rememberthemilk.com
    
    Napomena: ovaj proizvod koristi Remember The Milk API ali nije potvrđen ili ovlašten od strane Remember The Milk

en: Local File
hr: Lokalna datoteka

en: Your tasks are saved in a text file (XML format).
hr: Vaši su zadaci spremljeni u tekstualnu datoteku (XML format).

en: later
hr: kasnije

en: next week
hr: idući tjedan

en: next month
hr: idući mjesec

en: next year
hr: iduće godine

en: Monday
hr: Ponedjeljak

en: Tuesday
hr: Utorak

en: Wednesday
hr: Srijeda

en: Thursday
hr: Četvrtak

en: Friday
hr: Petak

en: Saturday
hr: Subota

en: Sunday
hr: Nedjelja

en: Today
hr: Danas

en: Yesterday | %(days)d days ago
hr[0]: Jučer
hr[1]: Prije %(days)d dana
hr[2]: Prije %(days)d dana

en: Tomorrow | In %(days)d days
hr[0]: Sutra
hr[1]: Za %(days)d dana
hr[2]: Za %(days)d dana
