gtg - en to be translation catalogue (45 entries)

en: Confirm task deletion
be: Пацвердзіць выдаленьне заданьня

en: Mark as Done
be: Пазначыць як выкананае

en: Mark the selected task as done
be: Адзначыць абраныя як выкананае

en: Mark the selected task as to be done
be: Пазначыць,што заданьне неабходна выканаць

en: Dismiss
be: Адмовіцца

en: Mark the task as not to be done anymore
be: Пазначыць,што заданьне ўжо не патрэбна выконваць

en: Undismiss
be: Аднаўленьне

en: Permanently remove the selected task
be: Назаўсёды выдаліць выбранае заданьне

en: Edit the selected task
be: Рэдагаваць абраныя заданні

en: Create a new task
be: Стварыць новае заданне

en: Create a new subtask
be: Стварыць новае падзаданне

en: Tags
be: Цэтлікі

en: Title
be: Назва

en: _Tasks
be: _Заданьні

en: New _Task
be: Новае _заданьне

en: New _Subtask
be: Новае _Падзаданьне

en: Mark as _Done
be: Пазначыць як _Выкананае

en: D_ismiss
be: С_касаваць

en: _Edit
be: _Рэдагаваць

en: _View
be: Прагляд

en: _Work View
be: _Сьпіс заданьняў

en: _Tags Sidebar
be: _Бакавая панэль цэтлікаў

en: _Closed Tasks Pane
be: _Выкананыя заданьні

en: _Quick Add Entry
be: _Хутка дадаць запіс

en: _Help
be: _Даведка

en: New Task
be: Новае заданьне

en: New Subtask
be: Новае Падзаданьне

en: Edit
be: Рэдагаваць

en: Undo
be: Адкаціць

en: Redo
be: Паўтарыць

en: Delete
be: Выдаліць

en: Work View
be: Сьпіс заданьняў

en: About GTG!
be: Пра GTG!

en: GTG website
be: вэб-старонка GTG

en: Mark as Not Done
be: Пазначыцья к невыкананае

en: Und_ismiss
be: Не_адмяняць

en: Task
be: Заданне

en: Mark Done
be: Адзначыць як выкананае

en: Insert subtask
be: Дадаць падзаданне

en: Insert tag
be: Дадаць цэтлік

en: today
be: сёньня

en: tomorrow
be: заўтра

en: tags
be: тэгі

en: defer
be: аткласьці

en: due
be: да
