camera-app - en to my translation catalogue (6 entries)

en: Light;Dark
my: အလင်း;အမှောင်

en: Front Facing;Back Facing
my: အရှေ့သို့မျက်နှာမှုလျက်;အနောက်သို့မျက်နှာမှုလျက်

en: Take a Photo;Snap;Record
my: ဓာတ်ပုံတစ်ပုံရိုက်မည်;ဖျက်ခနဲ;မှတ်တမ်းယူမည်

en: Mode
my: စနစ်

en: Camera
my: ကင်မရာ

en: Camera application
my: ကင်မရာ application
