notes-app - en to is translation catalogue (10 entries)

en: Select All
is: Velja Allt

en: Cut
is: Klippa

en: Copy
is: Afrita

en: Paste
is: Líma

en: Add
is: Bæta Við

en: Create New Note
is: Gera Nýja Glósu

en: Delete
is: Eyða

en: Trash;Erase Note
is: Rusl;Eyða Glósu

en: Notes
is: Glósur

en: Notes application for Ubuntu
is: Glósuforrit fyrir Ubuntu
