notes-app - en to lv translation catalogue (10 entries)

en: Select All
lv: Izvēlēties visu

en: Cut
lv: Griezt

en: Copy
lv: Kopēt

en: Paste
lv: Ielīmēt

en: Add
lv: Pievienot

en: Create New Note
lv: Izveidot jaunu piezīmi

en: Delete
lv: Dzēst

en: Trash;Erase Note
lv: Miskaste; Izdzēst Piezīmi

en: Notes
lv: Piezīmes

en: Notes application for Ubuntu
lv: Ubuntu Piezīmjbloks
