notes-app - en to my translation catalogue (10 entries)

en: Select All
my: အားလုံးကို ရွေးချယ်ပါ

en: Cut
my: ဖြတ်

en: Copy
my: မိတ္တူ

en: Paste
my: ပွားယူ

en: Add
my: ပေါင်းထည့်

en: Create New Note
my: မှတ်စုအသစ်ဖန်တီးရန်

en: Delete
my: ဖျက်ရန်

en: Trash;Erase Note
my: အမှိုက်ပုံး၊ မှတ်စုဖျက်မည်

en: Notes
my: မှတ်စုများ

en: Notes application for Ubuntu
my: ဦးဘန္တုအတွက် မှတ်စု application
