notes-app - en to tr translation catalogue (10 entries)

en: Select All
tr: Tümünü Seç

en: Cut
tr: Kes

en: Copy
tr: Kopyala

en: Paste
tr: Yapıştır

en: Add
tr: Ekle

en: Create New Note
tr: Yeni Not Oluştur

en: Delete
tr: Sil

en: Trash;Erase Note
tr: Çöp;Notu Sil

en: Notes
tr: Notlar

en: Notes application for Ubuntu
tr: Ubuntu için not uygulaması
