sync-monitor - en to sk translation catalogue (23 entries)

en: Fail to configure account
sk: Nepodarilo sa nakonfigurovať účet

en: Forbidden / access denied
sk: Zakázané / prístup odmietnutý

en: Object not found / unassigned field
sk: Objekt nenájdený / nepriradené pole

en: Command not allowed
sk: Nepovolený príkaz

en: Proxy authentication required
sk: Vyžaduje sa overenie servera proxy

en: Disk full
sk: Plný disk

en: Fail to sync due some remote problem
sk: Synchronizácia zlyhala kvôli vzialenému problému

en: Fail to run "two-way" sync
sk: Nepodarilo sa spustiť "obojsmernú" synchronizáciu

en: Fail to sync some items
sk: Niektoré položky sa nepodarilo synchronizovať

en: Process unexpected die.
sk: Proces neočakávane zlyhal.

en: Server sent bad content
sk: Server poslal zlý obsah

en: Sync canceled
sk: Synchronizácia zrušená

en: Connection timeout
sk: Čas pripojenia vypršal

en: Connection certificate has expired
sk: Certifikát pripojenia vypršal

en: Connection certificate is invalid
sk: Neplatný certifikát pripojenia

en: Fail to connect with the server
sk: Nepodarilo sa spojiť so serverom

en: Server not found
sk: Server nenájdený

en: Unknown status
sk: Neznámy status

en: Synchronization
sk: Synchronizácia

en: Your access key is not valid anymore. Do you want to re-authenticate it?.
sk: Váš prístupový kľúč je neplatný. Chcete ho znova overiť?

en: Start sync: %1 (Calendar)
sk: Štart synchronizácie: %1 (Kalendár)

en: Fail to sync calendar %1 from account %2.
    %3
sk: Zlyhala synchronizácia kalendára %1 z účtu %2.
    %3

en: Sync done: %1 (Calendar)
sk: Koniec synchronizácie: %1 (Kalendár)
